Jump to content

Wyrzeczenie: Aktualizacja 23


[DE]Grzegorz
 Share

Recommended Posts

Wyrzeczenie: Aktualizacja 23

Więc, Tenno, już jest... i nie możemy być bardziej wdzięczni.

Kto by pomyślał że wypuścimy trzecie filmowe zadanie. Nasz ambitny cel opowiedzenia historii Warframe w sposób jak nigdy wcześniej, Drugi Sen to wszystko zaczął. Chwilę które dzieliliście z nami podczas przechodzenia zadania jest wspomnieniem dla nas wszystkich w Digital Extremes którego nie zapomnimy. Więc pomyśleliśmy... wow, daliśmy radę... Damy radę zrobić to jeszcze raz? I tak oto zarywając noce by wypuściliśmy Wewnętrzną Wojnę i ponownie doświadczyliśmy rollercoaster emocji z wami wszystkimi.

Doświadczenie waszej reakcji na zwiastun Wyrzeczenia który pokazaliśmy na TennoConie w zeszłym roku to emocje których nie możemy ubrać w słowa. Jesteśmy niemal pewni że wstrząsnęliście budynkiem konwentu i internetem. Nie posiadamy się z radości że możecie kontynuować swoją podróż jako Tenno w uniwersum Warframe w nowym zadaniu.

Od nas wszystkich w Digital Extremes, dziękujemy wam za dzielenie się Warframe z nami. To niegdyś małe ale rozwijające się studio w London, Ontario nie osiągnęłoby czegokolwiek bez takiego nadzwyczajnego wsparcia, Tenno.

Mamy nadzieję że póki co podróż się wam podoba. Nie możemy się doczekać by ujrzeć co Warframe skrywa przed nami w przyszłości.

53a0647e239997f245a6d957c7347b3e.png 
ZADANIE WYRZECZENIA

Prolog Apostazji pozostawił pamiątkę po Lotus w Orbiterze, odwołując się do momentu w którym Ballas wyciągnął do niej dłoń. Gdy zniknęli, nie pozostało nic prócz pofragmentowanych przekazów.

Teraz, prorocza wizja wiedze Tenno w pogoni za dzikim Warframe. Czy odkryjesz prawdę za tym niepojętym rozdziałem w kinowej fabule? Wyrzeczenie zbliży was do odkrycia tego, co zostało skryte w cieniu.

Zadanie Wyrzeczenia jest dostępne po ukończeniu Drugiego Snu, Wewnętrznej Wojny, Okowy Harrowa oraz Prolog Apostazji i będzie dostępny w Kodeksie po zalogowaniu. Przygotuj najlepszy Warframe oraz wyposażenie Operatora i staw czoła wyzwaniom które czekają na Ciebie w Wyrzeczeniu.


NOWE PRZEDMIOTY KOSMETYCZNE

UmbraArmor.jpg 
Pancerz Umbra
Przyćmij mrok Umbra z tym zestawem pancerza dla każdego Warframe.

KubrowKavatArmor.jpg 
Pancerz Umbra towarzysza.
Ucieleśnij wyżyny mody towarzyszy z tymi zestawami pancerzy w stylu Umbra dla Kubrowów i Kavatów.

OperatorCosmetics.jpg 
Przedmioty kosmetyczne Operatora.
Ubierz swojego Operatora w przedmioty złotego wieku.

Glif Umbra w Akcji
Jest wściekły ale jest też uroczy w formie chibi.

Kolekcja Wyrzeczenia.
Rzuć długi cień tymi przedmiotami Umbra i Dax [uwaga na spoilery!]

Dax Syandana
Ubierana do bitwy i na ceremonie w późnym-Orokin Dax, ta Syandana była widziana jako symbol siły w całym imperium.

I więcej do odkrycia po ukończeniu zadania Wyrzeczenia!

DdgRXreUwAEy8BH.jpg:large&key=3bc0fbf3e6 

ZMIANY I PERSONALIZACJA INTERFEJSU!

Obecnie, w Warframe jest dokładnie 131 ekranów które muszą zostać przerobione na nowy styl. 8 jest już skończonych i gotowych do działania - więc są dostępne już dziś! Skórki podobne do widocznych powyżej będą dostępne dla już skończonych ekranów, i wszystkie następne odziedziczą wasze dostosowania interfejsu (domyślne czy zakupione).


Mamy również 2 darmowe skórki, dostosowane dla Tenno mających problemy ze wzrokiem i daltonistów: "Tło Equinox" (skórka czarno-biała) i "Wysoki Kontrast"! Nie możemy doczekać się waszych opinii o nich które pozwolą nam poprawić dostępność Warframe.

By zmienić skórkę interfejsu, udaj się do opcji Interfejsu i wybierz "Personalizacja Interfejsu"

eb8ba1fe9646f2748ae64b76f9c4f7c0.jpg

Możecie tutaj zmienić tło na jedną z 3 dostępnych opcji:

  • Equinox
  • Tło Dziedzictwa
  • Tło Vitruvian

Możecie też zmienić dźwięku interfejsu opcją "Dziedzictwo" lub "Vitruvian".

Odwiedź Warsztat Twórców po więcej informacji:

MODOWALNE PRZYZWANE BRONIE

Warframe z unikalnymi Broniami-umiejętnościami (Przyzwane) mogą być teraz oddzielnie modowane w arsenale! Umożliwia to również zmianę ich wyglądu!

Jeśli posiadasz którykolwiek z tych Warframe, ich przyzwane bronie zostały dodane do arsenału:

  • Excalibur/Prime: Jaśniejące Ostrze
    • Podarowaliśmy ostrzu rękojeść by umożliwić dostosowanie wyglądu (kolor energii wciąż jest ustalany przez Excalibura)!
  • Ivara: Łuk Artemidy
  • Mesa: Prawodawcy
    • Jeśli zakupisz skórkę Meso Presidia, automatycznie otrzymasz skórkę Presidio Prawodawcy do założenia na Prawodawców Mesy.
  • Titania: Dex Pixia + Diwata
  • Valkyr/Prime: Szpony
    • Bez dostosowania wyglądu ponieważ Szpony są bazowane na energii!
  • Wukong: Stalowy Kij

Przyzwane bronie działają w ten sposób:

  • Pojawiają się w arsenale bez rangi w arsenale jako nowa broń gdy umiejętność zostanie odblokowana.
  • Wszystkie przyzwane bronie wykorzystują mody z odpowiedniej klasy broni.
  • Przyzwana broń biała ma własny unikalny mod postawy wyświetlany w interfejsie modowania, pozwala on też podejrzeć kombinacje!
  • Dex Pixia korzysta teraz z modów broni bocznej! Więcej o tym w pracowni twórców: przyzwana broń Titanii który ukazaliśmy wcześniej w tym tygodniu.
  • Przyzwana broń może zyskać poziom, jednak nie liczą się do rangi Mistrzostwa (z wyjątkiem Venari)
  • Mody Riven nie są generowane dla przyzwanej broni.

ZMIANY STAZY LIMBO!

Staza Limbo została zmieniona by lepiej współgrać z innymi graczami! Teraz, Staza zatrzymuje czas jedynie dla przeciwników. Sprzęt Limbo i towarzyszy będzie funkcjonować normalnie. Jednakże, całkowite zatrzymanie czasu dla przeciwników w Szczelinie jest niemalże boską mocą, czas trwania umiejętności został skrócony - z 30 do 15 sekund. Mody oczywiście wciąż mają wpływ na czas trwania.

Zajrzyj do Warsztatu Twórców po więcej informacji:

 

ZMIANY KONTROLERA PC!

Wypuszczenie wirtualnego kursora na konsolach przyniosło wiele poprawek z wieloma zmianami i poprawami dla tych platform. Nasz pierwszy Warsztat Twórców zerknął na przywracanie Funkcjonalności klawiszy kierunkowych a drugi, dalszy plan działania, spojrzał na to co planujemy w ramach ulepszeń wszystkich platform. Razem, następujące zmiany weszły w życie dla użytkowników kontrolerów na PC:

  • Wsparcie klawiszy kierunkowych przybyło!
  • Przywrócono skróty klawiszowe w Arsenale.
  • Zmieniono okno wyboru Reliktu by pokazywać zawartość przy podświetleniu. By wybrać Relikt, po prostu go zaznacz.
  • Dodano opcje automatycznego obracania Warframe w arsenale (używając prawego spustu) podczas przeglądania przedmiotów.
  • Zmieniono "podgląd" i "wybór" by były niezależne od siebie podczas wyboru przedmiotu w Arsenale (osobne przypisania klawiszy są wyświetlane w prawym dolnym rogu ekranu w Arsenale).
  • Usunięto potrzebę trzymania przycisku "w dół" i przeciągania by wybrać moda w ekranie Modowania. Zamiast tego, wybieranie moda sprawi że przyklei się on do kursora jak wcześniej, pozwalając na przeniesienie go kursorem lub przyciskami kierunkowymi. Dodatkowo, naciśnięcie "wstecz" odznaczy moda i odklei go od kursora bez wychodzenia z ekranu.
  • Zwiększono rozmiar obszarów zaznaczenia lokacji w Mapie Gwiezdnej podczas używania kontrolera.
  • Naprawiono zmianę kategorii za pomocą przycisków LB/RB kontrolera w ekranach podczas zaznaczenia przycisku kategorii.
  • Naprawiono niemożność łowienia ryb gdy używano klasycznego sterowania.
  • Naprawiono powiadomienie o przycisku LB w ekranie umiejętności nie zanikające po otworzeniu koła sprzętu do rybołówstwa.
  • Naprawiono kursor na kontrolerze poruszający się do losowego miejsca w listach w ekranie Inwentarza.
  • Naprawiono kursor automatycznie wskazujący przycisk po prawej stronie ekranu gdy menu jest włączone.
  • Naprawiono niemożność obrotu Operatora podczas dostosowywania za pomocą prawego drążka gdy kursor wskazywał przedmiot w menu.
  • Naprawiono niemożność obrotu Operatora po szybkiej podróży do pomieszczenia Transferencji z menu "Operator" w ekranie pauzy.
  • Naprawiono brakujące powiadomienie przycisku "X" w trybie treningu Lunaro, który sprawiał że tryb Praktyki zdawał się niemożliwy do rozpoczęcia.
  • Naprawiono przycisk wysyłania gniazd Amp jako podarunków niewysyłający podarunku podczas używania kontrolera.
  • Naprawiono utratę funkcjonalności przez RB i LB po wejściu w ekran nawigacji, otworzeniu wyszukiwania gry i nacisśnięciu B by cofnąć.
  • Naprawiono przycisk menu pauzy na kontrolerze powodujący krótkie przejście interfejsu w tryb myszy.

Dziękujemy za wasze opinie, kontynuujemy prace by poprawić wrażenia z korzystania z kursora. By byc na bieżąco ze zmianami/poprawkami nad którymi pracujemy, odwiedź ten wątek.

Dodatki Ogólne:

  • Onkko ma nowe podarunki! Wymień reputacje u Quill za dekoracje Statku Desantowego jak Świecące Rdzenie Świadomych, Relikty Eidolonów i więcej! Prócz tego, zdobądź Scenę Stanowiska Dowodzenia Onkko do swojej Fotobudki.
  • Starzec Suumbaat też ma nowe podarki dla Tenno! Odwiedź Cetus i wymień reputacje Ostron za wszystko od ozdobnych koszy z owocami, po koszyki z przyprawami, aż po... buty? Teraz wasz Statek Desantowy może wyglądać (i pachnieć) trochę bardziej jak Cetus!
  • Proście a będzie wam dane! Ta szafa pełna butów z Cetus może zostać teraz przetworzona w trofeum Buta z oferty Rybaczki Hai Luk!
  • 2336ded14f4e711908628b94d5b7adcd.jpg
  • Dodano trochę błysku do umiejętności Octavii i Saryn z nowego systemu cząsteczkowego.
  • Dodano nowe Wyzwanie za ukończenie zadania Wyrzeczenia.
  • Dodano opis do posiadanych scen Fotobudki: "Zwiedź tę scenę dzięki dostępowi do zaawansowanych opcji kamery i ustawień graficznych".

Zmiany Ogólne:

  • Zwiększono pancerz Excalibura Prime z 250 do 300.
  • Teralyst, Gantulyst i Hydrolyst nie będą już regenerować tarczy natychmiast po teleportowaniu się po utknięciu.
  • Zwiększono obrażenia Diwata Titanii do 200, szansę na trafienie krytyczne do 20% i mnożnik obrażeń krytycznych do x2.
  • Zmniejszono ilość życia Battalystów i Conculystów z 1300 do 1150.
  • Trochę zwiększono obrażenia pocisku Battalystów.
  • Znak "&" może zostać teraz umieszczony w nazwie Zawa.
  • Ogólne poprawki audio w trybie Rzezi Sanktuarium.
  • Kontynuując co zaczęliśmy w poprzedniej aktualizacji, dokonaliśmy tysięcy mikro-optymalizacji do setek skryptów, w tym umiejętności Warframe, Instrukcje, logika przeciwników, zachowania broni, trybów gry oraz interfejsu.
  • Haki Starożytnych oraz Skorpionów nie penetruje już przez ściany Witryfikacji Gary.
  • Przeniesiono czułość kursora interfejsu ze "Sterowanie" do "Interfejs".
  • Przeniesiono punkty pojawiania się drzew Maprico oraz Ogników Cetus dalej od zbiorników wodnych w północno-zachodnim rogu Równin by ułatwić zbieranie.
  • Po schwytaniu celu w misjach Uprowadzenia, alarmy automatycznie wyłączą się po minucie, a przeciwnicy przestaną pojawiać się po 2 minutach.
  • Poprawiono opis augmentu Banshee Rezonujące Trzęsienie na: "Zastępuje strumieniowanie falą uderzeniową, zadającą 20x krotnie więcej obrażeń w centrum i tracącą na sile wraz z ekspansją fali."
  • Ogłuszenie lub powalenie Conculystów podczas umiejętności wiru oraz Battalystów podczas omnikierunkowego lasera przerywa teraz umiejętność.
  • Usunięto ikony kontrolera Steam z listy zestawów do wybrania i zastąpiono je ikonami Xbox One.
  • Usunięto powiadomienie "Osiągnięto limit przeciwników" z konsoli Symulakrum podczas pierwszego otwarcia jej i wyborze przeciwników. Będzie się ono pojawiać tylko podczas próby przyzwania przeciwników kiedy brakuje miejsca. Nie będzie to także czyścić poprzedniego wyboru przeciwników w przypadku otwarcia go gdy poprzedni wybór przekracza limit.
  • Mody na przebicie nie wpływają już na dysk wystrzeliwany przez alternatywny tryb ognia Zenith.
  • Efekty cząsteczkowe GPU są teraz domyślnie częścią ataków z wyskoku broni białej.
  • Zwiększono rozmiar ikony soczewki Fokusu by była na równi z ikonami Formy, Mistrzostwa i innymi.
  • Zoptymalizowano interfejs Przetrwania. Naprawia to tez problem spowodowany graniem z wyłączona synchronizacją pionową i dołączaniem do trwającej misji z kiepskim połączeniem.
  • Zaktualizowano "Pokaż powiadomienia zaproszenia do znajomych" w ustawieniach Rozgrywki na "Pokaż powiadomienie zaproszenia 'do przyjaciół'" i "Otrzymuj zaproszenia do znajomych" na "Pokaż zaproszenia 'do przyjaciół' od".
  • Poprawiono kolizje kamery podczas stawiania dekoracji.
  • Poprawiono niektóre struktury w pomieszczeniach Gazowego Miasta Corpus.
  • Kaptury Operatorów będą teraz otwarte a maski zostaną zdjęte podczas przerywników filmowych.

 

Edited by JuicyButthurt
Link to comment
Share on other sites

Witam mam problem z tą aktualizacją,  po jej zakończeniu wyskoczył komunikat że aktualizacja się nie powiodła "Aktualizacja nie powiodła się! Część aktualizacji zawartości nie mogła być pobrana z naszych serwerów" Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie Warframe jednak nic się nie zmieniło, uruchamiałem ponownie komputer , miejsce na dysku też mam . Co może mi pomóc żebym mógł zagrać w Warframe?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kubciopolak said:

Witam mam problem z tą aktualizacją,  po jej zakończeniu wyskoczył komunikat że aktualizacja się nie powiodła "Aktualizacja nie powiodła się! Część aktualizacji zawartości nie mogła być pobrana z naszych serwerów" Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie Warframe jednak nic się nie zmieniło, uruchamiałem ponownie komputer , miejsce na dysku też mam . Co może mi pomóc żebym mógł zagrać w Warframe?

mam to samo

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kubciopolak said:

Witam mam problem z tą aktualizacją,  po jej zakończeniu wyskoczył komunikat że aktualizacja się nie powiodła "Aktualizacja nie powiodła się! Część aktualizacji zawartości nie mogła być pobrana z naszych serwerów" Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie Warframe jednak nic się nie zmieniło, uruchamiałem ponownie komputer , miejsce na dysku też mam . Co może mi pomóc żebym mógł zagrać w Warframe?

Zarówno mi jak i mojej dziewczynie dzieje się to samo, nie pomógł restart komputera, reinstalacja, ponowne ściąganie przez  steam jak i ze strony, clean instal też niestety nie dał rady. Non stop wyskakuje ten błąd. Przydałoby się jakieś wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...