Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

FairyTaLe0o0

Şans Sistemi

Recommended Posts

Çok sinir edici bir şey adamın 2 oyunda kazandığını şuan itibari ile 75 görev oldu hala kazanamadım. (Harrow Nöro-Ivara Gövde&Sistem-Trınıty Gövde) Bu şans sistemini degiştirme falan yapılamaz mı eksikleri krediler ile kapatsak bi gövde kalıbı için 100 görev yapmak istemiyorum oyundan soğutuyor

15 hours ago, FairyTaLe0o0 said:

Çok sinir edici bir şey adamın 2 oyunda kazandığını şuan itibari ile 75 görev oldu hala kazanamadım. (Harrow Nöro-Ivara Gövde&Sistem-Trınıty Gövde) Bu şans sistemini degiştirme falan yapılamaz mı eksikleri krediler ile kapatsak bi gövde kalıbı için 100 görev yapmak istemiyorum oyundan soğutuyor

Şöyle ki bu tamamen şansa bağlı, şans dediğimiz şey de zaten biliyorsun, şans işte 😄 Geliştiricilerin bu konuda yapabilecekleri bir şey yok, ha şansım artsın diyorsan, o zaman dua et ne diyelim 😄 

Bazen de mesela 5 dalgada 1 argon düşürebilirken, 25 dalgada 1 tane bile düşüremediğim oluyor. Olaya şöyle bak, ne kadar uğraşırsan o kadar değerlenir senin için. "Vay be ne uğraştım bunu alabilmek için" diyebilirsin 🙂 

Ki şöyle bir şey de var, mesela her şey senin istediğin gibi kolaylıkla elde edilebilseydi hiç bir şeyin bir değeri olmazdı. Bana sorarsan böylesi daha iyi o yüzden 🙂

• Create New...