Jump to content
  • 0

Riven+łuk+dargyn


Achven
 Share

Question

Próbowane na trzech rivenach  przez trzech ludzi  z klanu. Strzelanie z łuku do dargynów w różnych konfiguracjach. Nie  nalicza się licznik, mod w ogóle nie  reaguje na postępy misji. Próbowane oczywiście z różnymi łukami. Brak efektu.

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Po którejś z ostatnich aktualizacji, odblokowywanie rivenów, gdzie zadaniem jest zabijanie Dargynów, lub ich pilotów stało się totalnie upierdliwe.

Co do tych, których trzeba zabić przy pomocy łuku - musisz znaleźć Dargyny stojące na ziemi, pokazać się pilotom i poczekać, aż wzbiją się w powietrze (ale strzelaj dopiero, jak będą wysoko, nie od razu metr nad ziemią). To z pewnością jakiś bug, ale tylko wtedy zaliczy Ci postęp. Dargyny, które co jakiś czas pojawiają się na niebie, oraz te, które stoją na równinach, ale zostaną zestrzelone od razu po starcie (w trakcie wzbijanie się) nie odblokowują moda. Jakiego użyjesz łuku nie ma znaczenia, ja to robię Parisem. W przypadku zadania Zabij X Dargynów Przy Pomocy Łuku nie ma również znaczenia, czy pilot przeżyje. Wystarczy zniszczyć sam pojazd.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kracken dargyny były niszczone na ziemi, w powietrzu, latające z ziemi,  w powietrzu latające z archiwinga, w dzień, w nocy stojąc na uszach i żonglując pochodniami i co tam sobie wymyślisz. Nie działa i nie działa nie tylko mi, ale znacznie bardziej rozgarniętym kolegom z klanu.

 

Dr_Someone:

Toś mi trochę naświetlił sprawę. Trzeba znaleźć dargyny na ziemi, poczekać aż wzbiją się w powietrze "wysoko" i dopiero strzelać. Zapamiętam i przetestuję.

 

PS

Nie zmienia to faktu, że jest to totalnie spieprzone. Nie dałoby się  tego naprawić?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Próbowałem z czekaniem aż się wzbiją "wysoko"  i strzelaniem z celowaniem i bez. Jak nie działało tak dalej nie działa. Pozostaje sprzedać za endo. Więcej na nie nie będę marnował czasu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ja ten riven zawsze robilem attica w ten sposob, ze biegalem po obozach i robilem borute, az w ktoryms pojawialy sie dragyny, ewentualnie bralem udzial w eskorcie drona, tam zawsze byly ze 2 dragyny. moze po update'cie cos sie popsulo, ale wczesniej taki sposob dzialal.

Ciekawszy riven ja ostatnio mialem - zabij jednego wroga, wydobodz jeden mieral/metal, zlow jedna rybe w ciagu 30 sekund.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Biegnąc? Zawsze było biegnąc lub będąc przyklejonym do ściany.

A najbardziej zwariowane to było 5x headshot w jednym celowaniu w powietrzu i zeskanuj cel Symarisa bez pułapek, umiejętności, nie otrzymując żadnych obrażeń

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...