Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hello_Scrubs

Warframe destek ekibi

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar.

benim önceden bir ismim vardı uygunsuz olduğu için yasaklandı ve bu konu hakkında şikayetçi değilim.

şikayetçi olduğum konu ismim yasaklandıktan sonra bana bir mail gelmişti warframe desteğe başvurup ismimi değiştirmem için ticket atmamı söylüyordu.

ben de 4 gün önce warframe desteğe ticket attım türkçe olarak, haftasonu bakmadıklarını öğrendim ama pazartesiden beri ticket atıyorum ne türkçe ne ingilizce cevap geliyor.

sebebi nedir? yardım eder misiniz lütfen

Bence biraz acele etmiş olabilirsin. Bazen 2 hafta sürüyor dönüş yapmaları...

On 2018-07-04 at 2:23 PM, Hello_Scrubs said:

merhaba arkadaşlar.

benim önceden bir ismim vardı uygunsuz olduğu için yasaklandı ve bu konu hakkında şikayetçi değilim.

şikayetçi olduğum konu ismim yasaklandıktan sonra bana bir mail gelmişti warframe desteğe başvurup ismimi değiştirmem için ticket atmamı söylüyordu.

ben de 4 gün önce warframe desteğe ticket attım türkçe olarak, haftasonu bakmadıklarını öğrendim ama pazartesiden beri ticket atıyorum ne türkçe ne ingilizce cevap geliyor.

sebebi nedir? yardım eder misiniz lütfen

Tenno Live 2018 yüzünden çok meşgul durumdalardı. Çok büyük güncellemeler de yolda. Biraz daha sabretmelisin. Aksi halde zaten cevap vermeyecekleri ticket yoktur.

Merhaba Tenno! Türkiye oyuncularına bir kişi bakmakta oda OnurBey. Yetişememesi gayet normal.
Bazı günler ticket kapalı. normal yani.

• Create New...