Jump to content

Zabezpieczenie anty cheat


MrKabu
 Share

Recommended Posts

Próba włączenia lauchera przy włączonym programie np Cheat Engine powoduje zablokowanie launchera - nie uruchomisz gry. Jakieś zabezpieczenia jak widzisz są.

A jeśli uruchomisz mimo wszystko cokolwiek w czasie trwania rozgrywki - dostaniesz z miejsca ukarany i prawdopodobnie bez możliwości powrotu.

Edited by Kracken
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy kiedykolwiek takowego spotkałem w tej grze. A gram przeszło 2 lata, prawie non stop. Co prawda mało gram konklawe ale nigdy nie widziałem tam żadnej próby oszustwa, czy czegokolwiek w tym stylu... jedyne co zauważyłem to śmieszny fakt, że ludzie na konklawe dostają +100 do poruszania się... widzisz takiego chłopka na konklawe śmiało śmigającego po mapie a potem spotykasz tego samego jegomościa, mającego problemy z dziurą na mapie pve.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mnie cieszy to co piszecie. Swego czasu zrezygnowałem z grania na PC ze względu na wszechobecnych cheaterów, ale całe szczęście są takie firmy jak DE które tępią takich. Jest dobry powód aby kontynuować przygodę w Warframe 🙂

Link to comment
Share on other sites

W Warframe cheaterów nie zobaczysz, jedynie co, to Cię mogą meta buildy wkurzać. 🙂 Ja przez nie (i zmieniony balans broni i postaci) w Colclave nie gram.

Swoją droga, gdyby DE trochę poprawiło Conclave, to mogliby zrobić ładną alternatywę dla Overwatcha. 😛

Link to comment
Share on other sites

W sumie podobieństwa do Overwatch w Conclave nie widzę, ale zgadzam się że przy odrobinie dopieszczenia PvP w Warframe mogłoby być bardzo dobre i mogłoby nawet namieszać na scenie eSport. Trochę mnie dziwi, że twórcy traktują trochę po macoszemu Conclave.

Edited by MrKabu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...