Jump to content

Brak synchronizacji osiągnięć ze Steam.


TOGOx16
 Share

Recommended Posts

Przed połączeniem Warframe ze Steam, zdążyłem zdobyć kilka osiągnięć. Teraz gdy połączyłem konto ze Steam, niestety nie wyświetlają się wszystkie osiągnięcia. Aktualnie mam tylko te od momentu dołączenia WF do Steam. Nie będę znów grał 800 godzin żeby znów je wszystkie otrzymać. Nie jest to jakoś specjalnie ważne, po prostu trochę irytujące. Jest jakiś sposób na odświeżenie osiągnięć na steam lub coś w tym stylu ?

Link to comment
Share on other sites

Kontaktowałem się z supportem steam i oni odesłali mnie do supportu Warframe. Błąd jest po stronie Steam ponieważ dane pobrane z WF nie zgadzają się. Niestety po przejrzeniu zdjęć, przez support Steam, dokumentujących całą sytuacje, napisali mi że nie mogą mi pomóc. Pomyślałem że użyję Steam Achievement Manager(SAM), ale stwierdziłem, że jest zbyt ryzykowne. Teraz jestem w kropce xD

 

Link to comment
Share on other sites

Osiągnięcia "odblokowuje" aplikacja. Skoro nie odblokowały się w Steam to pewnie Warframe nie wywołał Steam API i nie odblokował osiągnięć. Zdecydowanie jest to temat dla supportu Warframe. Użycie SAM-a grozi w zasadzie tylko tym, że Cię zabanują na stronach z rankingami osiągnięć (takich jak np. AStats).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...