Jump to content
  • 0

Problemy z ładowaniem w grze


psyho20
 Share

Question

Witam, od 2-3 dni mam problem z ładowaniem gry (podczas ładowania misji / dojo i ogólnie jakiegokolwiek ładowania podczas gry) nie dzieje się to ciągle tylko czasami. Raz częściej raz rzadziej a dokładnie wygląda to tak że podczas ładowania się mój pasek wskakuje na full i słyszę jedynie odgłosy gry (walka, komunikaty itd) ale dalej mam okno ładowania to samo dzieje się podczas teleportacji do dojo gdzie ktoś np mnie zaprasza do trade ale dalej mam ładowanie lecz okienko trade mi normalnie wyskakuje ale nie mogę  klikać nic. Do tego dochodzi mi również nie wczytywanie się niektórych ikon przedmiotów w eq i to chyba tyle :c bardzo prosze o pomoc gdyż jest to bardzo irytujące i czasem nawet grać się nie da przez to . 
Próbowałem : 

-reinstall gry

-Optymalizacja i sprawdzenie plików z lauchera

-Usunięcie folderu warframe z folderu appdata/local

-defragmentacja dysku

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Miałem tak bardzo długo (od czasu wprowadzenia aktualizacji The Sacrifice) i do czasu najnowszego fixa/update'u problem się pojawiał... obecnie problem rozwiązał się sam w moim przypadku, nie chciałbym nic mówić, bo może wrócić ale póki co u mnie te błędy przestały się pojawiać po aktualizacji gry.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...