Jump to content

Lotus Firstborn, Rekrutacja!


Umaryu
 Share

Recommended Posts

Zapraszamy do naszego klanu, Lotus Firstborn! 

Klan istnieje od dłuższego czasu (wcześniej pod inną nazwą) i na pewno nie rozpadnie się w najbliższej przyszłości.

Posiadamy bardzo rozbudowane Dojo z dużą ilością Trading Postów, hal, dwoma torami przeszkód oraz dwoma arenami. Mamy wielu aktywny graczy grających od bardzo dawna oraz często robimy klanowe raidy oraz pustkę!

Posiadamy własne forum z chatboxem, informacjami o grze a także wyspecjalizowanymi buildami.

Rekrutujemy każdego od rangi 4 zainteresowanego dołączeniem. Klan jest w trakcie ciągłej rozbudowy.

 

Po więcej informacji na forum należy wysłać wiadomość prywatną do: smajdor

 

Po więcej informacji w grze należy wysłać wiadomość do: 94Frost, RichRampPL, Muvexx, smajdor

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Klan Lotus Firstborn nie jest typową masówką na gruncie wojskowym... 

Nie wymagamy zebrań na TS-sie czy innym komunikatorze...

Nie wprowadzamy bezwzględnej hierarchii w klanie...

Nie robimy sprawdzianów jakiś tam Regulaminów... Bo to nie ma sensu...

 

Jedynie czego oczekujemy to zaangażowania w życie klanu... Nie patrzymy na to ile kto ma lat jeśli potrafi się zachować. Nie wiek jest wyznacznikiem dobrej wspólnej gry.  Nasz Klan nie stawia tylko na dobre wyniki... Kładziemy nacisk na dobrą wspólną zabawę... Bo gdy to będzie wyniki same przyjdą... 

 

Warframe to nie tylko ciągła walka o bycie najlepszym na danej mapie/evencie... Bo gdyby nie klan/zespół nie dałoby się nic osiągnąć...

 

Dlatego jeśli masz dość bycia w klanie gdzie głównym wyznacznikiem jest bycie "żołnierzem" do wykonywania rozkazów nasz Klan jest dla Ciebie...

              jeśli masz dość podziału graczy na lepszych i tych gorszych nasz Klan jest dla Ciebie...

              jeśli chciałbyś pograć w doborowym towarzystwie i poznać nowych ludzi nasz Klan jest dla Ciebie...

              

Nazywano ich Lotus Firstborn. Wojownicy miecza i broni palnej - mistrzowie zbroi Warframe. Ci, którzy przetrwali Starą Wojnę zostali porzuceni, by dryfować wśród ruin. Teraz znów są potrzebni.

Grineer, ze swoimi ogromnymi armiami rozprzestrzeniają się na cały Układ Słoneczny. Zew rozbrzmiewa pośród gwiazd wołając wszystkich Tenno do starożytnego miejsca. Wzywają Ciebie. 

Chodź Tenno, musisz dołączyć do wojny.

 

 

Rekrutacja od 4 rangi... Jeśli jednak masz zamiar zagościć w świecie kosmicznych ninja na dłużej zapraszamy do złożenia podań nie tylko graczy z 4 rangą. Wymóg ten ma zapobiec rekrutacji graczy którym po 3 dniach by się gra znudziła.

Podania proszę składać w tym temacie lub w grze.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nich:

94Frost, RichRampPL, Muvexx, smajdor, Krolek69

​Na pewno udzielą wyczerpującej odpowiedzi :)

Edited by Krolek69
Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałbym zgłosić się do Waszego klanu. Jestem aktywny, lubię grę zespołową oraz potrafię się zachować. Gram od dosyć niedawna jednakże nie mam zamiaru szybko z niej rezygnować. Aktualnie mam rangę 2 jednakże za około 2 dni powinieniem zdobyć 4. Pozdrawiam

Edited by NoLime
Link to comment
Share on other sites

Cześć, chciałbym dołączyć. Gra solo już zaczyna nużyć, więc fajnie by było z kimś popykać. Mam 5 range, Steam pokazuje mi naklepane prawie 80 godzin, ale w sumie wciąż czuję się nowy w tej grze :P Sporo jeszcze o grze nie wiem, przydałoby mi się pewne źródło informacji, zwłaszcza ze na wikia często czegoś nie ma ;) Generalnie jestem aktywny, chociaż teraz jest trochę ciężej (sesja), ale przynajmniej raz dziennie się loguję.

IGN: Siimp

Link to comment
Share on other sites

Hej aktualnie mam rangę 5, lubię dobrą zabawę i jakby to ująć umiem się zachować. Lubie grać z pełną drużyną i ludźmi którzy czerpią zabawę z gier.

Mam nadzieje że mnie przyjmiecie/ sz nie wiem czy jesteś pojedyncza osobą jako założyciel klanu.

pozdrawiam Mixtrail 

Link to comment
Share on other sites

witam skladam aplikacje na zaproszenie (szymon 32lata) mam 5range gram glownie frostem. nie bardzo moge gadac na ts/skype. cenie sobie cisze z racji mojego synka wiec raz na jakis czas owszem wejde na bajere lae to raczej rzadko ale gram codziennie. chetnie doloze sie na dojo bo cenie wspolna gre i satysfakcje z niej plynaca plu chetnie pohandluje z innymi z was. pozdrawiam Hehekhonsha

Link to comment
Share on other sites

Witaj i gratulację. Syn jest dąb zasadzony? Co do rozmów na komunikatorze nie wymagamy ale jak ktoś chce to istnieje taka możliwość... Na pewno zmuszać do tego nie będziemy tym bardziej w takiej sytuacji gdzie można byłoby obudzić małego... :) 

 

Witaj w klanie :)

Link to comment
Share on other sites

Witam , Aktualnie posiadam 12 rangę większość freymów wyexpioną (głównie ofensywne ),chciałbym dołączyć do klanu o ile istnieje taka możliwość gwarantuje wysoką aktywność ^^ Pozdrawiam 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...