Jump to content

-ERG-PhySnc

PC Member
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

113

2 Followers

About -ERG-PhySnc

 • Rank
  Gold Novice

Recent Profile Visitors

7,426 profile views
 1. Tavsiyem ana görevlerine odaklan ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde gezegen haritasında bulunan kavşakları açıp codex üzerinde bulunan görevlerini tamamla. Eğer fazla araştırırsan spoiler yiyeceksindir :)
 2. https://discord.gg/mSMRG7P Aramıza bekleriz :)
 3. ''Bu notların spoiler'sız tutmak için her zamankinden daha az açıklayıcı bir dil kullanıldığını fark edebilirsiniz - raporlarınız için teşekkür ederiz!'' Mantıklı bir hareket gerçekten elinize sağlık :)
 4. Umarıma gün geçtikçe daha fazla Türkçe içerik üreticilerimiz artar :) Emeğinize sağlık
 5. Çeviri için teşekkürler :) Görünüşe göre daha çok güncelleme gelicek bu helmit sisteminden dolayı :D
 6. https://discord.gg/mSMRG7P Aramıza beklerim :)
 7. Artık hayırlısı olsun demekten başka bir söz yok. Umudum iyice tükendi ilerleyen zamanda görücez.
 8. Keşke kaynak da paylaşsaydınız. Açıkçası tencent gibi bir firmanın oyunları oyunculara ücretsiz içerik sunup ardından para kazanmak için oyunda kozmetikler ile yada oyun içi içerikler ile gelir elde etmek üzerine oluyor. Sezon kartları gibi. Böylesine online oyun sektöründe bulunan görülebilecek en az para ödenerek biryerlere gelinen oyunun akıbetinin iyiye gitmiyeceğini düşünüyorum. Zaten uzunca bir süredir firma kulağını oyunculara kapamış durumda ve getirdikleri güncellemeleri şahsen hikaye akışlarına ve oyunculara hakaret olarak görmeye başladım. Railjack ile gelen
 9. Destek kaydına iletseniz sanırım bu sorunu daha iyi olucaktır. Sistem özelliklerinizi sorunu almaya başladığınız son güncellemeyi ve işlerine yarayabilecek tüm içerikleri paylaşırsanız bir sorun var ise gerekli düzeltmeyi yapacaklardır :)
 10. Sanırım onaylanmış e posta isteyerek hayalet hesapları ayıklıyor olabilirler yada hesap güvenliklerini arttırmak için bir zorunluluk da olabilir. Fakat Gforce now sorunu gerçekten can sıkıcı.
 11. Ayrıca hesabınıza kod gönderip uzun süre girmemeniz hesabınıza o kodu kullanmamanız da hesabınızı tehlikeye atabilir. Fazlası ile garip aktivite algılanır ise farklı ip den girişler ve kodların girilmemesi gibi önmel olarak hesabınıza erişim engelleri de gelebilir. Fakat sadece bir tahmin.
 12. Oyuncu artışı ve yakın zamanda olan tennocon 2020 ile fazlası ile destek kayıtları ve geri bildirimler arttığı için yardımcı olma süresi destek ekibinin artıyor olabilir. Fakat otomatik mesajın attığı bilgiler gerçekten önemli. Sonuç olarak X bir hesabın sahibi olduğunuzu fakat e postasına sahip olmadığınızı dolayısı ile giriş yapamadığınızı/İşlem yapamadığınızı belirtiyorsunuz. Öncelikle destek ekibi sizden fazlası ile hesap ile ilgili bilgi almadan asla böyle bir konuda yardımcı olucaklarını sanmıyorum. Sonuçta sizin hesabınız da olsa başka bir kullanıcının hesabına girmeye çalışmadığınızı b
×
×
 • Create New...