Jump to content

-ERG-PhySnc

PC Member
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42

1 Follower

About -ERG-PhySnc

 • Rank
  Gold Initiate

Recent Profile Visitors

2,611 profile views
 1. Sorti gibi lvl 30 zorunluluğu olmalıdır. Kesinlikle katılıyorum. Mümkün ise silahlara bile getirilsin.
 2. https://discord.gg/mSMRG7P Kurallarımızı okuduğunda senin için uygun ise abi aramıza bekleriz.
 3. İ said for +1 comments 😄 im agree with you
 4. Yep. Agree or not just share your opinion. That could be better discussion. 😄
 5. Dude no need to be aggressive 😕 İ just think this could be great for days. That's all. With your words i feel like i dont care about DE... Just you know new update and a event could be great.
 6. For sure we must help our DE team. But with this update and in this days could be game earn much more player at the same time.
 7. İn this days we all in quarantine. Could we take for 2 week all booster like an event ? #stayathome Could be amazing.
 8. Eline sağlık bolca bilgi ve içerik olmuş umarım tüm oyunculara yardımcı olur 🙂
 9. Arkadaşlar oyun içerisinde birbirimiz ile iletişime geçeceğimiz bu noktayı bir çok oyuncu doğru kullanmayı sanırım bilmiyor. Oyun içi dilinizi bir sebep ile ingilizce yapar ve orada konuşma odalarının anlamı dışında yazılar yazarsanız engelleniyorsunuz chatten ve / veya mesajınız siliniyor. Türkiye chatimizde böyle bir özen gösterilmesede warframe Türkiye oyuncularının birbiri ile daha efektif iletişime geçebilmesi için amatör de olsa hızlıca hazırladığım bu görseli paylaşıyorum. https://prntscr.com/rezekf
 10. Öncelikle oyun içi arkadaşlık isteği yollayabilirsiniz hatta bir klana üye değilseniz isterseniz klanımıza da gelebilirsiniz çünkü oyun oldukça fazla içeriğe ard arda gelen yeni güncellemelere ve derin bir oynanışa sahip. https://discord.gg/mSMRG7P (Misafir olarak da katılabilirsiniz) . Sorunuza gelicek olursak oyunun başlarında alabileceğiniz ileriye dönük bir harcama olarak bir ''Orthos'' prime alıp ortalama modlar ile bile oyun içinde çok işlevsel kullanabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda daha farklı silahlar ve kendi tarzınıza göre modlamalar yada direk hazır bulduğunuz farklı modlamalar ile kendinize göre seçimler yapabilirsiniz. Plat harcamak istemezseniz ''Galatine'' öneririm. Oyunun içerisinde teçhizatlarımızı değiştirdiğimiz yerlerde kredi ile alabileceğimiz Mk kısaltmalrında silahlar olacaktır bunları da deneyip seviye atlatabilirsiniz. Hangi silah pet warframe almış kullanmış olursanız olun 30. seviyeye ulaşmadan sakın satmayın. Daha fazla bilgi paylaşımı için üstte yazdıklarımı öneririm iyi eğlenceler 🙂
 11. https://discord.gg/mSMRG7P Discorda gelip kurallarımızı okuyup tamam derseniz daveti yollayalım.
×
×
 • Create New...