Drakulon

PC Member
 • Content count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

208

About Drakulon

 • Rank
  Gold Novice

Recent Profile Visitors

743 profile views
 1. Jest za odpowiednie bronie + godly staty za ten w dobrym przypadku da się nawet do 500 zarobić zależy na jakiego typka trafisz choć weapon reocil boli a reszta to dość spoko.
 2. Chains of Harrow: Hotfix 21.0.9

  Pls fix JV LoR and QT ;d
 3. Next Fix but stil no fix QT JV LoR Syandana in archwing mod nice maybe in u22 fix this.
 4. 763 Mandachord requests fulfilled (Open)

  I wanna hear this Scope DJ - Droid
 5. Chains of Harrow: Hotfix 21.0.7

  Ty but fix JV and LoR and QT pls :d I'm waiting from u21
 6. Witam. @kurczakiCo do build-ów jest wiele opinii ponieważ każdy ma build pod swój styl gry i każdy gra inaczej. Ja używam taki: Według mnie Saryn pod spory/molt powinna mieć minimum 235% zasięgu ponieważ Spory mają być rozprzestrzeniana na dość sporym obsarze. Co aury GP/CP (Growing Power/Corrosive Projection). Według mnie build którym gram jest dość w miare dobry wiadomo ma mały czas ale on aż tak nie jest potrzebny koszty też są dość sporo ponieważ są tylko minimalnie zmniejszone lecz jak ma się zenurika/Arcane Energizer + Carrier który ci zbiera kulki w niektórych przypadkach jej nie brakuje. Jeśli chcesz osiągnąć dość spore obrażenia z Saryn polecam używanie też broni która ma w sobie obrażenia od Toksyny/Gazu i dość spory status (przykład: Ignis/Torid). Spytasz pewnie dlaczego a już ci wyjaśnię ponieważ jeśli przeciwniki posiada na sobie Toksyne Spory roznoszą ją po innych przeciwnikach przez co przeciwnicy otrzymują obrażenia od Toksyny oraz Sporów które nakładają wirus a jeśli przeciwnik posiada na sobie efekt Toksyny Twoje obrażenia z Miasmy są x2 a jeśli wirusowe też o x2 czyli dzięki temu nasz Miasm ma x4 większe obrażenia od podstawowych. W tym build-ku Miasm ma 679 bazowych mnożąc x4 wychodzi 2716 obrażeń na Sekundę a trwa ona 2.03 sekundy czyli zadaje 3 razy obrażenia. (+ nakłada obrażenia Korodujące *nie gram na polskiej wersji od 2 lat więc mogę popełniać błędy co do nazw*). Mam nadzieje ze chociaż trochę ci pomogłem a jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej napisz do mnie w grze. Miłej Gry/Dnia Wszystkim.
 7. Aksomati + riven mod

  Witam. Ten mod jest nieopłacalny ponieważ tu akurat sama 90% elementarna da ci więcej burst dmg-u. Za małe % lepiej używać Hydraulic Crosshairs choć nawet z nim masz 84.40% według http://warframe-builder.com/ Co do Ice storm nie warto za mało da może da ci więcej magazynku. Według Mnie nie warto pakować w magazynek lecz włożyć 90% elementarna albo primed elemental od ognia co daje ci 165%. Według mnie średni może daje CC ale nie daje ci więcej niż 100% CC na broni chyba ze oprócz Primed-a włoży się Hydraulic Crosshairs to osiągniesz 125.20%. Wcale nie ponieważ może zostać na tym co teraz ma. @kurczaki Co do rivena ja na Twoim miejscu bym zmieniał choć mój nie jest rewelacyjny jaki mam ponieważ wygląda on tak: Jak chcesz Godly riven do Aksomati najlepiej jak ma: -CD/CC/DMG -CD/CC/Multi -CD/CC Inne kombinacje też mogą być ale najlepiej jak ma + DMG/CD/CC/Multi/Elemental na - SC/SD/Zoom CC jest dobry jak ma duże % w Rivenie i wtedy można osiągnąć 100%+ pod (pomarańczowe kryty) ponieważ twój mnożnik kryta jest wtedy podwajany jak wejdzie ci Pomarańczowy Kryt. Build na Aksomati tak: Głównie gram pod Gas choć zawsze elementy można zmienić na Corrosive albo inne. PS. Jak są jakieś błędy przepraszam oraz Życzę miłej gry/dnia.
 8. When will Hydro Prime Access Come out?

  3 month after Oberon Prime
 9. Chains of Harrow: Hotfix 21.0.6

  When Fix JV bug: Spore Gate Syandna (in archwing mod) Bug With Tab When Fix LoR bug: Tab bug bomb (nice this bug For several months as it was not years) Bomb can bug skill (Since the races came out) Still Ragdoll can bug mark bomb in 3 Stage. When Fix: QT (Quick Thinking) I can calculate some errors in infinite please fix them in the end.
 10. Chains of Harrow: Hotfix 21.0.5

  Still no fix chat. Still no fix syandana in archwing mode. Still no fix spore in JV. Still no fix door in JV. Still no fix my brain.
 11. Chains of Harrow: Hotfix 21.0.4

  Still no fix chat?
 12. Lith V3 broken?

  on rad have 10% dude you must no have lucky
 13. Update 21: Chains of Harrow

  Rap Tap Tap now with rework Earth on LoR crash in every sec?
 14. Nova Relics?

  Idk but on PC be bug you can have vaulted relic on Daily Loign Rewards but this be fix but idk this be fix on Xbox and PS
 15. Is the Tonkor still good? What about the Vectis?

  I no like tonkor but vectis is still good now with goodly riven : can be awesome