Jump to content

Raw Steel - Başvuru Bilgileri

-RAW-SalCronaz
 Share

Recommended Posts

Güldürüyor sağolsun Dorukhan başkan :) eğlenmek oyunun ortasında aniden ts"den baskın yiyip ses sonda iken ödünüzün kopmasını merak ettiğiniz herşeye yardım edecek birilerini bulmayı istiyorsanız sizleride bekleriz :)

• 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Oyunu biraktim 1 sene girmedim askere gittim geldim 2 sene sonra o canli ortami ozledim geri geldim biraktigim ortam ayni duruyor tekrar guler yuzle ve neseyle karsiladilar beni insan bu ortami duzeltiyorum bu aileyi ozluyor klanin hala durduguna dahasi dahada buyudugune cok sevindim :)

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
On 2018-06-21 at 1:01 PM, Gtep said:

Oyunu biraktim 1 sene girmedim askere gittim geldim 2 sene sonra o canli ortami ozledim geri geldim biraktigim ortam ayni duruyor tekrar guler yuzle ve neseyle karsiladilar beni insan bu ortami duzeltiyorum bu aileyi ozluyor klanin hala durduguna dahasi dahada buyudugune cok sevindim 🙂

Tekrardan hoşgeldin Can 🙂

Edited by -RAW-hihi

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

2 aydır bu topluluktayım, tanıştığım insanlar gerçekten çok değerli kaliteli insanlar, yardımcı olmaktan beraber muhabbet etmekten keyif alan insanların toplanma noktası gibi herşey yolunda devam ediyor bu toplulukta olmaktan memnunum

• 7 months later...

Oyuna yeni başladım ve o halimle beni alt klana kabul ettiler. Çok yardımcı oldular. Onlar olmasa oyuna devam edebilir miydim bilemiyorum. Tüm klan üyeleri birbirlerine yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Tam bir aile ortamı.

Yardımlaşma yanında, klan üyelerinin birbirlerine karşı gösterdiği sevgi ve saygıyı, olabilecek en yüksek düzeyde bulabileceğiniz nadir klanlardan birisi.

Bu ailenin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum.

• 3 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

2019 un sonunda klana katıldım -RAW-Wodoobaby ile tanıştım kendisi abim olur gayet eğlenceli zamanlar yaşadık kendisle zamanlada 1 2 haftaya alıştım diğer üyelerle tanıştım herkes gayet eğlenceliydi sorun çıkartan elemanlarda uyarılıp gereğini yaptılar mutlu mesut geçiniyoruz

• Like 2

• 3 weeks later...