Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Cześć

 

Imię: Mariusz- Mani3k_X

Wiek: 22

 

1. Nie powinno być z tym problemu

2. Może nie gram wyczynowo, ale lubię gdy gra jest wyzwaniem (coś pomiędzy 2 a 3 opcją)

3. Weekendy mam wolne, a co za tym idzie najwięcej wolnego czasu.

4. W dni robocze po 18, W weekendy gdy nie mam nic ważniejszego do roboty

5.Typowy facet, który lubi pograć. Kiedyś nałogowo, teraz rekreacyjnie (trzeba kiedyś dorosnąć i wziąć się za pracę). Chętnie zanurzam się w świecie fantasy lub sf. Więcej o mnie dowiecie się "w praniu" gdy się poznamy i trochę razem pogramy 

Link to comment
Share on other sites

Cześć

 

Imię: Mariusz- Mani3k_X

Wiek: 22

 

1. Nie powinno być z tym problemu

2. Może nie gram wyczynowo, ale lubię gdy gra jest wyzwaniem (coś pomiędzy 2 a 3 opcją)

3. Weekendy mam wolne, a co za tym idzie najwięcej wolnego czasu.

4. W dni robocze po 18, W weekendy gdy nie mam nic ważniejszego do roboty

5.Typowy facet, który lubi pograć. Kiedyś nałogowo, teraz rekreacyjnie (trzeba kiedyś dorosnąć i wziąć się za pracę). Chętnie zanurzam się w świecie fantasy lub sf. Więcej o mnie dowiecie się "w praniu" gdy się poznamy i trochę razem pogramy 

 

Zapraszamy na naszego TSa, daj się poznać nam i sam poznasz nas, nasze zasady i wymagania, nie każdy je spełnia i nie każdy rekrutacje wstępną przechodzi.

 

Pozdrawiam Dreed

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Hej !


Imię: Aster0r - Patryk


Wiek:  jeszcze 17 ( ur. w listopadzie )



A. Tak jestem w stanie "wykonywać" nowe ewenty wraz z klanem gdyż robilem to sam dotychczas bez większych problemów


B. Na Warframe wchodze by się odstresować i miło spędzić czas ( coś koło zapaleńca ) 1 rundka dziennie to podstawa :P


C. Weekendy ( środy wymiennie z czwartkami )


D.   13-sta 16-sta lub 20-sta 


E.  Gamingowy młodzieniec lubiący wiele rodzajów gier i rozrywek . Przyzwyczajony głownie do gry "solo" bądź "duo" ale współpracą w wiekszym teamie nie pogadzi :) , stale pielęgnujący swój styl gry . I troche nieśmiały i cichy . 
 

Link to comment
Share on other sites

Hej !

Imię: Aster0r - Patryk

Wiek:  jeszcze 17 ( ur. w listopadzie )

A. Tak jestem w stanie "wykonywać" nowe ewenty wraz z klanem gdyż robilem to sam dotychczas bez większych problemów

B. Na Warframe wchodze by się odstresować i miło spędzić czas ( coś koło zapaleńca ) 1 rundka dziennie to podstawa :P

C. Weekendy ( środy wymiennie z czwartkami )

D.   13-sta 16-sta lub 20-sta 

E.  Gamingowy młodzieniec lubiący wiele rodzajów gier i rozrywek . Przyzwyczajony głownie do gry "solo" bądź "duo" ale współpracą w wiekszym teamie nie pogadzi :) , stale pielęgnujący swój styl gry . I troche nieśmiały i cichy . 

 

 

Zapraszamy na naszego TSa, daj się poznać nam i sam poznasz nas.

 

Pozdrawiam Dreed

Link to comment
Share on other sites

Nadchodzący event!

 

OeIAt5d.jpg

 

Członkowie Rady,

 

jestem blisko. Wykryliśmy licznych Tenno we śnie na mrocznych obrzeżach Sedny. Nawet sama Lotus jest nieświadoma ich obecności. Nasi zwiadowcy zbliżają się do komór kriogenicznych Tenno w tym momencie. Wkrótce znajdą się w naszym posiadaniu, a kiedy zdrajcy się obudzą, zostaną częścią naszego projektu Zanuka.

 

Moje działania muszą pozostać w tajemnicy. Te gnidy Grineer będą chciały ich dla siebie. Przygotowałem niespodziankę dla nich w razie gdyby sprawiali problemy.

 

Jak długo nasze zyski były ograniczane przez ingerencję Grineer? Zbyt długo.

 

Alad V

 

 

fhKxpWb.jpg

 

Alad V,

 

powiedz mi, że nie znalazłeś ukrytej kryjówki Tenno. Powiedz, że nie planujesz zachować ich wyłącznie dla siebie. Powiedz, że nie naruszasz warunków naszej umowy i nie podpisujesz nakazu własnej egzekucji.

Nie wiem czym jest Zanuka i nie obchodzi mnie to. Chce tych Tenno, albo twoją odciętą, przepełnioną chciwością głowę.

Twój wybór...

Sargas Ruk

 

 

gqHIl8i.jpg

 

Członkowie Rady,

rozumiem waszą niechęć do tej sprawy, ale musicie przyznać, że partnerstwo z Grineer to farsa. Musimy zmienić warunki tego układu. Moi agenci umocnili linię oporu na Marsie.

Agenci gotowi są do walki na skinienie mojego palca. Jeśli Grineer wykonają ruch przeciwko nam, rebelianci zaatakują. Zobaczymy jak sobie poradzą z walką na dwa fronty.

Kiedy wytwory projektu Zanuka zejdą z linii produkcyjnej, Grineer będą dla nas pracować.

Panowie, jest to początek wzrostu naszych zysków.

Alad V

 

 

vlvkdRb.jpg

Alad V,

więc, odrobina władzy wystarczyła byś zapomniał gdzie twoje miejsce? Myślisz, że jesteś silniejszy od Grineer? Że to od ciebie coś zależy? Musisz wiedzieć jak to się skończy. Ta drobna akcja, którą zaaranżowałeś na Marsie z rebeliantami była urocza, lecz była to jedynie drobna niedogodność. Nie powstrzyma mnie to od umieszczenia twojej głowy jako ozdoby na moim statku.

Właściwie to szkoda, myślałem że nasza umowa odpowiadała nam obu. Teraz jest to dla mnie jasne, ludzie w tym systemie są tylko po to, by służyć Grineer. Nie potrzebujemy żadnych wspólników.

Od teraz, całe twoje terytorium jest własnością Grineer. Przygotuj się na niechcianych gości.

Sargas Ruk

 

 

1003024_591994587526730_255390046_n.jpg

Tenno,

jesteśmy w nieprzyjemnej sytuacji. Alad V wraz ze swoimi oddziałami Korpusu byli o krok od przechwycenia od lat zaginionej grupy śniących Tenno. Sytuacja pogorszyła się znacznie, kiedy Sargas Ruk z Grineer odkrył ich plan i zarządał warframe'ów dla siebie. Alad V odmówił, dlatego Ruk zażądał konfiskaty jego terenów. Walka rozpoczęła się niedawno. Aktualnie, każda ze stron ma szansę by wygrać, ale tylko my jesteśmy w stanie przechylić szalę zwycięstwa na którąś ze stron.

Tenno, nie jestem w stanie z czystym sumieniem zadecydować, którą ze stron powinniśmy wesprzeć w tym konflikcie. Walcząc dla Korpusu powstrzymamy Grineer przed zdobyciem jeszcze większej władzy. Jeśli będziemy walczyć dla Grineer, śniący Tenno będą zdani na łaskę Alada V.

Wybierzcie mądrze.

Lotus

Edited by Patrynio
Link to comment
Share on other sites

Witanko :) Nick w grze VVariatka

 

>  Jola Jolunia Joleńka Jolusia (niepotrzebne skreślić :>)

>  22 (5 Wrzesień )

 

Oczywiście że jezdem :)

Żyję aby grać, gram aby żyć :D hehe nie no oczywiście jak mam czas :) teraz aktualnie mam go baardzooo baaardzo dużo :) jakby się coś zmieniło dam znać :>

Jak jestem to jestem a tak an serio jak nie jestem 'zajęta' ;> to jestem :P jak na razie to staram się wchodzić codziennie od rana do wieczora :D

Hmmm wydaje mi się że tak gdzieś mniej więcej 17-23 :)

Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek... :D Mój nick VVariatka mówi sam za siebie :) uśmiech nie znika mi z buziola:) ale uwaga jestem strasznie wrażliwą osobą ... Mam nadzieje że moje wypociny się komuś spodobały :) Chętnie was ludziska poznam hryhry :)

Edited by Zaczarovvana
Link to comment
Share on other sites

Witanko :) Nick w grze VVariatka

 

>  Jola Jolunia Joleńka Jolusia (niepotrzebne skreślić :>)

>  22 (5 Wrzesień )

 

Oczywiście że jezdem :)

Żyję aby grać, gram aby żyć :D hehe nie no oczywiście jak mam czas :) teraz aktualnie mam go baardzooo baaardzo dużo :) jakby się coś zmieniło dam znać :>

Jak jestem to jestem a tak an serio jak nie jestem 'zajęta' ;> to jestem :P jak na razie to staram się wchodzić codziennie od rana do wieczora :D

Hmmm wydaje mi się że tak gdzieś mniej więcej 17-23 :)

Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek... :D Mój nick VVariatka mówi sam za siebie :) uśmiech nie znika mi z buziola:) ale uwaga jestem strasznie wrażliwą osobą ... Mam nadzieje że moje wypociny się komuś spodobały :) Chętnie was ludziska poznam hryhry :)

 

 

j/w lekkie problemy z TSem, kiedy tylko wstanie na nogi damy znać wysyłając PM na forum z zaproszeniem by nas "Wariatów" z krwi i kości poznać.

 

Pozdrawiam

Dreed

Link to comment
Share on other sites

Livestream #16 - najważniejsze informacje
jeśli przegapiłem coś istotnego, daj znać : )

- Kodeks (Wardex)

 

1000px-CODEX_2.jpg

źródło: http://warframe.wikia.com/wiki/Livestream_16

 

-encyklopedia mobów, zawierająca mody które z nich wypadają;
-Kodeks będzie uzupełniany przy użyciu Próbek Danych, które po wystrzeleniu w danego moba będą ujawniać jakie mody z niego wypadają;
-po uzupełnieniu wpisu w Kodeksie dla danego moba, szansa na trafienie krytyczne w ten typ przeciwnika zostanie zwiększona;
-obejmuje to również typy misji i ich tabele nagród;
-zawiera listę modów które posiadasz
-kiedy: prawdpodobnie Wkrótce™, przed U11

- Damage 2.0
-przebicie pancerza mało skuteczne na celach organicznych, wysoko skuteczne na celach opancerzonych
-łączenie żywiołów w nowe typy obrażeń: ogień + lód - podmuch, jednak traci się przy tym właściwości spowalniające lodu oraz podpalające ognia.
-zmiany mające zmienić całą grę, na podobę systemu modów

- Nowy Frame - Berzerker

6cTG4pZ.png

źródło: http://www.reddit.com/r/Warframe/comments/1oqa6u/berserker_concept_art_from_stream/

 

-umiejętności skupione na zniszczeniu przeciwnika z bliska
-kiedy: może w U11

- Zmiany w misjach
-więcej mobów w innych typach misji
-skalowanie mobów do ilości/poziomów graczy
-zapowiedź zmian w misjach z 'teczkami', które mają dodawać bonusy zamiast jedynie ograniczać do broni bocznej (regeneracja życia, podwójne obrażenia)

- Zmiany w grupowaniu graczy
-dodanie opcji 'wybierz najlepszego hosta' oraz innych rozwiązań
-kiedy: na pewno do U11

- Zmiany w systemie walki wręcz
-dodatkowe animacje łączonych ładowanych ataków
-system combo, ataki zwykłe łączone z ładowanymi

- System reputacji
-nie chcemy dodać opcji kickowania ludzi ze względu na trollowanie
-bonusy synergiczne (jeśli byłeś oceniany pozytywnie i grasz z kimś kto był oceniany pozytywnie, będą bonusy)-
-kiedy: Wkrótce™

- Osiągnięcia
-osiągnięcia dla Steam i dla wersji bez Steam.

- Handel
-wymiania ograniczona do klanowego Dojo w specjalnym pomieszczeniu
-można zapraszać gości spoza klanu by z nimi handlować w Dojo
-Zablokowane do Mastery 3
-nowy kanał do handlu
-wymiana jedynie za ekwiwalenty (rzadki mod za rzadki mod)

- Ulepszanie broni
-żadnych zmian dopóki nie wyjdzie Damage 2.0
-możliwośc dodania super form, zmianiających wszystkie polaryzacje od razu

- Walka po cichu
-nowy Mastery test skupiający się na walce po cichu
-najpierw Damage 2.0, potem walka po cichu
-dodatkowe nagrody za ukończenie misji po cichu

- Skiny do broni na Halloween

 

Halloween_1.jpg

źródło: http://warframe.wikia.com/wiki/Livestream_16

 

- EVENT
-kiedy: 23.10.2013
-Grineer atakują Korpus
-wybierz stronę po której chcesz walczyć
-wybór strony podczas misji będzie miał wpływ na walkę w całym układzie słonecznym
-wsparcie ze strony frakcji którą chcesz wspierać

 

źródło wszystkich informacji: http://www.reddit.com/r/Warframe/comments/1oqfp7/livestream_16_writeup_and_discussion/

Edited by Patrynio
Link to comment
Share on other sites

Takie mody kiedyś miał mój ASH z Dual Zorenami pod crita

http://imageshack.us/photo/my-images/607/warframemod.png/

 

 

Mam nadziję, że w dniu dzisiejszym .. obojętnie kiedy... pojawią się konkretniejsze informacje zwiazane z eventem, aczkolwiek dla mnie event i tak rozpocznie sie w czwartek, bo znajac życie event wystartuje ~1 w nocy albo i później... tym bardziej, że Megan daje wszystkie "przekazy" po 24 ;/ także.. prośba

 

 

Osoby siedzące po nocach proszeni są o nie podejmowania konkretnych decyzji związanych z eventem - oczywiście zależy co będzie wymagane i jak cały event będzie skonstrułowany - chodzi o to by decyzja jednostki nie przeważyła nad powodzeniem całej misji..

 

dodatkowo prośba by w te 1-3 osoby nie pchać się na misję z rekami do przodu w okrzyku "hurraaaa event" ;] wpaść na forum, poczytać doczytać przeanalizować co z czym i dlaczego a dopiero potem decydować czy iść na jakąkolwiek misję czy iść spać. Osobiście zapewne będę czytał dopiero w pracy lub chwile przed nią cały patchnote i będę analizwował zawarte w nich informacje oraz czytał to co już ludzie przetestowali .. dobrze mieć czasami jakichś króliczków doświadczalnych.

 

 

Kolejną sprawą i prośbą jednocześnie jest wylvlowanie podstawowych swoich broni i warframów praktycznie za zicher/formy etc/

 

Sam w dniu dzisiejszym - po17 - będę zbierał ekipę na lvlowanie kilkugodzinne na przetrwaniach... wszystkich chętnych zapraszam serdecznie - można nawet machnąc do mnie PMke że się jest chętnym na takie zabawy na dłużej.

 

Co chce dziś osiągnąć - wylvlowanie jeszcze raz ogrisa, zrobienie półtorej polarki na despirach oraz 3 formy - minimum - na ignisie.

 

 

Biorąc pod uwagę filmik oraz króciutkie informacje na temat akcji wnioskuję iż nie będziemy mieli do czynienia z przetrwaniami czy defensywami... bardziej operowałbym tutaj na wcisnięciu w ten event nowego "SABOTAŻU" czyli noszenie karnistrów by zniszczyć wrogi statek lub coś podobnego.. eksterminacja razczej nie koniecznie, ratunek -możliwe ale wątpię, inflirtacja też nie za bardzo... dlaczego obstawiam na nową wersje samotażu, poniważ zostaje on przerobiony pod ilość ptk.. by wykonać misję można donieść tylko jeden karnister aleeee każdy następny daje więcej ptk.. i to może być motyw przewodni tego eventu... z jednej strony fun dla graczy z drugiej strony nowy tryb gry do przetestowanie i to będzie drugi element, który będzie stałym elementem gry - nowa wersja sabotażu ... zobaczymy :D

 

Osobiście nastawiałbym się na ten tryb zarówno z warframeami oraz broniami - noszący b.dobre bronie boczne .. szybkie, celne, mocne - ochrona też nie może odstawać.. mobliność najlepiej zachować bardzo podobną u wszystkich członków zespołu, trzymać się kupy ;]

- Fuel rods have a health - if you are carrying one you see its health; if you are hit a % of damage goes to the fuel rod. Don't be carrying it when it goes off!

to jest dość ważny element, uważam tutaj że prawdopodobnie Rhino będzie najlepszym noszącycm dzięki skórze.

 

niech dają to info bo się już denerwuje :P

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałbym dołączyć do was niestety na TS wyskakuje mi błąd.

 

 

Imię: Andrzej - Nemet

Wiek: 20 lat

 

Ad.1. 

Jestem w stanie poświęcać swój czas wolny na gildie i ewenty.

Ad.2.

Żyję aby grać.

Ad.3.

najbardziej aktywny jestem w weekendy. W pozostałe dni jestem dostępny wieczorami.

Ad.4.

Pon. - Pąt: od 18.00 (około)

Ad.5.

Nie nadużywam przekleństw, lubię dużo grać, wydaje mi się że jestem miły ale to zdecydujecie sami (mam nadzieje że będzie ku temu okazja), więcej o sobie opowiem gdy poznamy się bliżej.

Edited by Nemetorn
Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałbym dołączyć do was niestety na TS wyskakuje mi błąd.

 

 

Imię: Andrzej - Nemet

Wiek: 20 lat

 

Ad.1. 

Jestem w stanie poświęcać swój czas wolny na gildie i ewenty.

Ad.2.

Żyję aby grać.

Ad.3.

najbardziej aktywny jestem w weekendy. W pozostałe dni jestem dostępny wieczorami.

Ad.4.

Pon. - Pąt: od 18.00 (około)

Ad.5.

Jestem miły i nie nadużywam przekleństw.

Aktualnie są drobne problemy z TS'em, ale wkrótce powinno być ok : )

Link to comment
Share on other sites

Lotus niestety przekazała nam błędne informacje. Oto nowa wiadomość:

“If you choose to fight with the Grineer for Sargas Ruk, you can save the sleeping Tenno but the Grineer will grow even stronger. Fight for the Corpus and weaken Grineer supremacy however, our comrades fall to the mercy of Alad V.”

 

Jeśli staniesz po stronie Grineer z Sargasem Ruk, możesz ocalić śniących Tenno, lecz Grineer urosną w siłę. Jeśli staniesz po stronie Korpusu, Grineer utraci swoją dominację, jednakże nasi towarzysze będą zdani na łaskę Alada V.
 

Czy ratując naszych śpioszków otrzymamy Berzerkera? Co będzie nagrodą za zwycięstwo Korpusu? Okaże się wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Jordan


Wiek: 12 lat


 


1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)? - Raczej tak


2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)? - od czasu do czasu (dokładniej: np. pogram 2 tygodnie i 2 tygodnie przerwy)


3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem? - Raczej weekendy


4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry? - 14 - 16, 20 - 23


5. Kilka słów o sobie? - Jestem... hmmm... można powiedzieć że jestem ciekawą osobą


Link to comment
Share on other sites

Event ruszył 5 min wcześniej niż wstałem... trzeba się konkretnie opowiedzieć ponieważ każdy zły ruch sprawia iż mamy PTK w plecy.

 

 

Fajnie, że prócz nagrody za punkty - ogólnie za cały event - są też pojedyncze nagrody związane z konkretną misją.. mam nadzieję że do 17 nie zdążą rozdupczyć tej misji gdzie jest Orokin w nagrodę za zakończenie  przy pomocy grinners.. nagrodami za te misje są:

orokiny,

duża kasa

mutageny gotowe - tylko po co ?

 

do zobaczenia około ~17

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

No to czas na post rekrutacyjny:

 

Imię: Mateusz

Wiek: 20

Odpowiedz na poniższe pytania:

 

A. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

 

Tak, mi głównie w tej grze o eventy chodzi szczerze mówiąc.

 

B. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

 

Od czasu do czasu ale raz dziennie przynajmniej jestem.

 

C. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

 

Weekend.

 

D. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

 

Wieczornych

 

E. Kilka słów o sobie?

 

Studiuję, gram, głównie dla relaksu ale jak trzeba się spiąć to też potrafią. Nie jestem zapaleńcem, który stawia grę ponad wszystko, jednak jak trzeba to się pojawiam. To chyba tyle ^^ Więcej wyjdzie w praniu. Jak trzeba wierszyk napisać to też jakiś ogarnę :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...