Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Cześć, mam na imię Adrian pod nickiem Quarantiqus

Wiekowo mam 25 lat zainteresowałem się waszą prezentacją ze względu na to

że mało widziałem zorganizowanych i co najważniejsze aktywnych graczy a po wejściu

na Ts-a widziałem miłe zaskoczenie.

O sobie... Obecnie jestem typowym bezrobotnym który wrócił zza granicy i chce odpocząć :)

więc czasu na grę będę posiadał dość sporo.

Nie grałem w Warka ze względu na prace za granicą ale obecnie

mam ochotę to zmienić. :) Pozdrawiam :P

Link to comment
Share on other sites

Cześć, mam na imię Adrian pod nickiem Quarantiqus

Wiekowo mam 25 lat zainteresowałem się waszą prezentacją ze względu na to

że mało widziałem zorganizowanych i co najważniejsze aktywnych graczy a po wejściu

na Ts-a widziałem miłe zaskoczenie.

O sobie... Obecnie jestem typowym bezrobotnym który wrócił zza granicy i chce odpocząć :)

więc czasu na grę będę posiadał dość sporo.

Nie grałem w Warka ze względu na prace za granicą ale obecnie

mam ochotę to zmienić. :) Pozdrawiam :P

Witam i zapraszam na nasz serwer TS3. Poznasz nas, my Ciebie i zobaczymy co dalej wyniknie . ;)

Link to comment
Share on other sites

nick: kashiroPL

imie: Krystian

wiek: 22

 

Mam średnie doświaczenie w warframe , szukam klanu z humorem .

O sobie : lubie grać w strzelanki ma teraz dużo czasu na granie

właśnie zjechałem do kraju na dłurzej i teraz moge pograć wiecej :)

Edited by kashiroPL
Link to comment
Share on other sites

nick: kashiroPL

imie: Krystian

wiek: 22

 

Mam średnie doświaczenie w warframe , szukam klanu z humorem .

O sobie : lubie grać w strzelanki ma teraz dużo czasu na granie

właśnie zjechałem do kraju na dłurzej i teraz moge pograć wiecej :)

 

Pokaż się nam na TSie, daj się poznać i poznaj nas, szczególnie nasz humor.

Pozdrawiam Dreed

Link to comment
Share on other sites

Nick: BHSK

Imie: Błażej

Wiek: 16

 

Jestem raczej hardcorowym graczem (początkującym w warframe'a), po za grą jestem średnio umiejętnym programistą i modeluje trochę w blenderze.

Edited by BHSK
Link to comment
Share on other sites

Nick: FlyingEvoke (Samo Evoke bylo zajete, a ze lubie robic podniebne akrobacje to Flying ma jakies znaczenie)
Imie: Jakub/Kuba
Wiek : Yyyy, 25.

Generalnie nie bede sie rozpisywal w co gralem i ile czasu na to poswiecilem.
Z glowniejszych gier nad ktorymi spedzilem wiekszosc czasu bylo Lineage II ( 5-6lat) oraz LoL (Jakies 3 lata w sumie - Tak jestem Pro.)

Co do Warframe jest to jakas odskocznia od wszystkiego, bo szczerze powiedziawszy nie mam w co grac w wolnych chwilach. W samego WF mam przegrane jakies 70-80h? Jak nie mam co do roboty to siedze i lupie z Przyjacielem. Dlaczego szukam klanu ? Nigdy nie lubialem sie bawic solo - a uwazam, ze w tej grze cos mozna porobic jak sie ma ogarnietych ludzi wokol Siebie.

Czego oczekuje od Was? Bez spiny sa drugie terminy ;))

Tak wiem, bylem dzis na TSie i pojechalem na chwile na zakupy ale tak sie stalo sie, iz wyladowalem w kinie. Jesli ktos ma ochote na nowego Thora to polecam, w sumie Hunger Games tez byly przyjazne.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam mam na imie Paweł, nie pije juz od 2 lat, a teraz ak na poważnie to gram w warframe od closed bety, caly czas robilem sobie przerwy poniewaz mialem dosyc randomow, wiec przerwy wychodzily srednio co 2 - 3 miesiace potem nowy update, znowu 2 miechy gry i tak w kolko...

Aktualnie zaczalem grac poniewaz wrocilem z pracy z delegacji i mam troche czasu, takze chcialbym zagrac w jakims konkretnym towarzystwie, zeby WF mnie znowu tak szybko nie znudzil...

Link to comment
Share on other sites

Witam mam na imie Paweł, nie pije juz od 2 lat, a teraz ak na poważnie to gram w warframe od closed bety, caly czas robilem sobie przerwy poniewaz mialem dosyc randomow, wiec przerwy wychodzily srednio co 2 - 3 miesiace potem nowy update, znowu 2 miechy gry i tak w kolko...

Aktualnie zaczalem grac poniewaz wrocilem z pracy z delegacji i mam troche czasu, takze chcialbym zagrac w jakims konkretnym towarzystwie, zeby WF mnie znowu tak szybko nie znudzil...

to jeszcze uzupełnij podanie o wiek, domyślam się, że pełnoletni (bo piłeś 2 lata temu:) ) więc miałeś 2 lata temu minimum 18 lat :D ale wiesz formalności :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: krzyzaczek93


Imie: Maciek


Wiek: 20


Coś o sobie: lubie spiewać xD, tak poza tym to studiuje i się opierdzielam, w wf gram trochę ponad miesiąc i jeszcze odkrywam tą grę :]


lubie muzyke i zdarza mi się brzdąkać troche na gitarze i klawiszach(mam nawet harmonijke ^^), lubie też boks, lubie i mma, ksw i ogólnie sztuki walki(może poza karate;p)


Edited by krzyzaczek93
Link to comment
Share on other sites

Nick: Avalari

Imię: Alan

Wiek: 21

O sobie: Simple = Koleś z luźnym podejściem do życia ;p

Obecnie studiuje 2 kierunki ( Inf. / Kompozycja i aranżacja ). Większość z wolnego czasu spędzam przy grach (głównie RPG i FPS). W Warframe gram od bety, lecz przestałem około update'u nr 7/8. Gra po swoim dużym remake'u zrobiła na mnie wielkie wrażenie, dlatego w planach mam poświęcenie jej większej ilości czasu. Oswajając się z nowościami zaimplementowanymi w grze ( klan / dojo etc.) natrafiłem na wasze ogłoszenie na chat'cie. W ten oto sposób trafiłem na forum, nabierając jednocześnie ochoty do grania z rodakami ^^

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: krzyzaczek93

Imie: Maciek

Wiek: 20

Coś o sobie: lubie spiewać xD, tak poza tym to studiuje i się opierdzielam, w wf gram trochę ponad miesiąc i jeszcze odkrywam tą grę :]

lubie muzyke i zdarza mi się brzdąkać troche na gitarze i klawiszach(mam nawet harmonijke ^^), lubie też boks, lubie i mma, ksw i ogólnie sztuki walki(może poza karate;p)

 

 

 

Nick: Avalari

Imię: Alan

Wiek: 21

O sobie: Simple = Koleś z luźnym podejściem do życia ;p

Obecnie studiuje 2 kierunki ( Inf. / Kompozycja i aranżacja ). Większość z wolnego czasu spędzam przy grach (głównie RPG i FPS). W Warframe gram od bety, lecz przestałem około update'u nr 7/8. Gra po swoim dużym remake'u zrobiła na mnie wielkie wrażenie, dlatego w planach mam poświęcenie jej większej ilości czasu. Oswajając się z nowościami zaimplementowanymi w grze ( klan / dojo etc.) natrafiłem na wasze ogłoszenie na chat'cie. W ten oto sposób trafiłem na forum, nabierając jednocześnie ochoty do grania z rodakami ^^

 

Zapraszamy na nasz serwer TS, dajcie się poznać klanowiczom : )

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: krzyzaczek93

Imie: Maciek

Wiek: 20

Coś o sobie: lubie spiewać xD, tak poza tym to studiuje i się opierdzielam, w wf gram trochę ponad miesiąc i jeszcze odkrywam tą grę :]

lubie muzyke i zdarza mi się brzdąkać troche na gitarze i klawiszach(mam nawet harmonijke ^^), lubie też boks, lubie i mma, ksw i ogólnie sztuki walki(może poza karate;p)

 

Czyli lubisz śpiewać... xD to nie będziesz sam :3

Link to comment
Share on other sites

Imie: Georg

Nick w grze: Goshroom

wiek: 24

 

Gram od paru dni w Warframe i gra pozytywnie mnie wciągnęła, dla urozmaicenia rozrywki postanowiłem znaleźć jakiś klan i ciekawych ludzi i tak oto piszę do was :). Parę słów o mnie: Jestem studentem Inżynierii Środowiska, mieszkam w lubuskim. Jestem w miarę pozytywnym i ogarniętym człowiekiem, lubię kurczaka z ryżem, ogórki kiszone i whiskey z Coca-Colą. Muzyki słucham różnej różnistej, od metalu po rap i minimale. Śmieję się z kawałów na tle rasowym i religijnym ale jestem bardzo tolerancyjnym człowiekiem z dystansem. Z bardziej rzeczy prawie tabu to lubię laski co robią z połykiem, haluny i trawę a moją ulubioną marką samochodu jest Audi (i BMW). Grałem w LoL'a, WoW'a, Starcraft, Starcraft II, Diablo II, Diablo III, Path of Exile, Combat Armsa i miliard innych online gier od browserskich (typu DoH, albo gry na silniku Valheru), po FPS'y i RTS'y a aktualnie czekam na bete europejską Blade & Soul.

Edited by Goshroom
Link to comment
Share on other sites

Imie: Georg

Nick w grze: Goshroom

wiek: 24

 

Gram od paru dni w Warframe i gra pozytywnie mnie wciągnęła, dla urozmaicenia rozrywki postanowiłem znaleźć jakiś klan i ciekawych ludzi i tak oto piszę do was :). Parę słów o mnie: Jestem studentem Inżynierii Środowiska, mieszkam w lubuskim. Jestem w miarę pozytywnym i ogarniętym człowiekiem, lubię kurczaka z ryżem, ogórki kiszone i whiskey z Coca-Colą. Muzyki słucham różnej różnistej, od metalu po rap i minimale. Śmieję się z kawałów na tle rasowym i religijnym ale jestem bardzo tolerancyjnym człowiekiem z dystansem. Z bardziej rzeczy prawie tabu to lubię laski co robią z połykiem, haluny i trawę a moją ulubioną marką samochodu jest Audi (i BMW). Grałem w LoL'a, WoW'a, Starcraft, Starcraft II, Diablo II, Diablo III, Path of Exile, Combat Armsa i miliard innych online gier od browserskich (typu DoH, albo gry na silniku Valheru), po FPS'y i RTS'y a aktualnie czekam na bete europejską Blade & Soul.

Zapraszam na naszego klanowego tsa! ^^

Link to comment
Share on other sites

Takiej wyrozumiałości to jeszcze nie widziałem ale do rzeczy.

 

Nick: CobroX

Imię: Jakub

Wiek:16

 

1)  W 85% tak, lecz zawsze pozostaje te 15% (czytanie, praca dorywcza, nauka).

2)  Od czasu do czasu.

3)  Zwykle codziennie.

4)  18:00 albo 20:00 (zależy czy czegoś nie czytam :P )

5)  Ah, co by tu powiedzieć :). Zwykle dużo czytam książek (głównie historyczne albo fantasy). Kiedy nie mam co czytać siadam do steama i pomagam nowym graczom w różnych grach ( wyjaśnianie podstawy etc.). Zwykle zanim zadam pytanie odnośnie np. gry

to wolę poszukać rozwiązania w internecie (jak powiadają szukanie nie boli). Staż w Warframe mam dopiero tydzień więc liczę na wyrozumiałość ;(

Edited by CobroX
Link to comment
Share on other sites

Takiej wyrozumiałości to jeszcze nie widziałem ale do rzeczy.

 

Nick: CobroX

Imię: Jakub

Wiek:16

 

1)  W 85% tak, lecz zawsze pozostaje te 15% (czytanie, praca dorywcza, nauka).

2)  Od czasu do czasu.

3)  Zwykle codziennie.

4)  18:00 albo 20:00 (zależy czy czegoś nie czytam :P )

5)  Ah, co by tu powiedzieć :). Zwykle dużo czytam książek (głównie historyczne albo fantasy). Kiedy nie mam co czytać siadam do steama i pomagam nowym graczom w różnych grach ( wyjaśnianie podstawy etc.). Zwykle zanim zadam pytanie odnośnie np. gry

to wolę poszukać rozwiązania w internecie (jak powiadają szukanie nie boli). Staż w Warframe mam dopiero tydzień więc liczę na wyrozumiałość ;(

Ja tu chwalę a tu taki numer.... Na jakie pytania (skąd) odpowiadałeś ?

Link to comment
Share on other sites

Och,zapomniałem dodać:

 

1) Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na eventy organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

2) Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

3) W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

4) W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

5) Kilka słów o sobie?

Link to comment
Share on other sites

Och,zapomniałem dodać:

 

1) Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na eventy organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

2) Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

3) W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

4) W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

5) Kilka słów o sobie?

A skąd to masz ? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...