Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

1. Wedlocki - Adam

2. 35+

3. Najgorsze z możliwych pytań. Mam 2 auta, dom i 2 psy... Poważnie.. W MMO siedzę od 97 roku, WoW, ROHAN, AION, GW1, DIablo II i III , RIFT....... + rozgrywki klanowe w Enemy Territory.A i o Lineage II C4 zapomnialem

Link to comment
Share on other sites

1. Wedlocki - Adam

2. 35+

3. Najgorsze z możliwych pytań. Mam 2 auta, dom i 2 psy... Poważnie.. W MMO siedzę od 97 roku, WoW, ROHAN, AION, GW1, DIablo II i III , RIFT....... + rozgrywki klanowe w Enemy Territory.A i o Lineage II C4 zapomnialem

Ja Go chcę

Link to comment
Share on other sites

Imię : Sławomir

Wiek : 39

Kilka zdań o sobie :Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych:) A teraz na poważnie:do gier zwłaszcza MMO podchodze z dużym zaangażowaniem.Mogę na gry poświęcić sporo czasu.Przez ostatnie 2 tygodnie świetnie sie bawiłem u Was na Tsie , teraz nadszedł czas na złożenie "podania do działu rekrutacyjnego".

Link to comment
Share on other sites

Z okazji pierwszego śniegu : 
dab7bdd53f195.jpg
Pragnę przedstawić Wam Bogdana! To zatrudniony przez nas przewodnik po naszych wspaniałych ogrodach. Służy pomocą każdemu, o każdej porze dnia i nocy (Krążą plotki, iż jest on zaginionym bratem Jimo). ZŁOTY CHŁOPAK!

Zdobył moje serce, sorki chłopaki xD

Edited by ChocoUnicorn
Link to comment
Share on other sites

Imię : Sławomir

Wiek : 39

Kilka zdań o sobie :Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych:) A teraz na poważnie:do gier zwłaszcza MMO podchodze z dużym zaangażowaniem.Mogę na gry poświęcić sporo czasu.Przez ostatnie 2 tygodnie świetnie sie bawiłem u Was na Tsie , teraz nadszedł czas na złożenie "podania do działu rekrutacyjnego".

bym powiedział zapraszam na TSa ale jak widać nie muszę ;)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Jacek

Wiek: 34

Kilka zdań o sobie: Gram w Warframe już jakieś 10 miesięcy (z przerwami). Gram dość często, bywa że nawet i 40 godzin tygodniowo. Byłem wcześniej w innym klanie, gdzie byłem generałem i kręciłem filmiki na YT dotyczące tego klanu.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Jacek

Wiek: 34

Kilka zdań o sobie: Gram w Warframe już jakieś 10 miesięcy (z przerwami). Gram dość często, bywa że nawet i 40 godzin tygodniowo. Byłem wcześniej w innym klanie, gdzie byłem generałem i kręciłem filmiki na YT dotyczące tego klanu.

Witamy na naszym topicu i zapraszamy na nasz TS :)

swoją drogę ładnie wykonane były co niektóre filmiki włącznie z prezentacją klanu :)

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Imię: Seba
Wiek: 30
Kilka zdań o sobie: Obecnie posiadam dużo wolnego czasu i mam zamiar przeznaczyć go na grę. W mmo do tej pory grywałem bardziej rpg, aczkolwiek mam na swoim koncie styczność z fps-ami (Cs, battlefield, blacklight retribution).

Myślę, że w WARFRAME posiedze dlugo, z uwagi na orginalnosc projektu jak tez miłą odskocznię od rpg (tera, aion etc) ktore ogolnie rzecz biorac nudza sie za szybko.

Generalnie bez team speaka nie uznaje gry tak wiec nie stanowi on dla mnie najmniejszego problemu.

W Warframe tak naprawdę dopiero zaczynam i jak na razie staram sie ogarnac podstawy wiec wszelka pomoc mile widziana

Edited by Belloc
Link to comment
Share on other sites

Imię: Grzesiek
Wiek: 42
Kilka zdań o sobie: Gram sporo w gry mmo w jednej z nich prowadze najwieksza polska gildie. Jakis czas temu zainteresowalem sie warframe i mnie wessalo. Nauczony doswiadczeniem ze najlepiej gra sie jak jest duza zgrana ekipa dlatego postanowilem skrobnac cos tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Michał

26 lat

Ta gra jest dla mnie nową grą ale jestem zawziętym fanem Battlefield-a .

Lubie współpracę zespołową a ta gra daje jej aż nadmiar .

Raczej idzie się ze mną dogadać :P 

Pozdrawiam 

Zapraszam na Klanowy serwer TS'a, poznamy Ciebie a ty nas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...