Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Konrad

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Młody student informatyki aktualnie mieszkający w Irlandii, W warframe gram od kilku tygodni i szukam fajnego towarzystwa do gry.

 

 

Imie: Maciek  Nick: Glux0r

wiek: 19

o sobie: student, nałogowy gracz miejscowosc Kraków

 

 

Witojcie,

 

zapraszam na TSa, dajcie się poznać nam a Wy poznacie nas. Zobaczycie czy humor, atmosfera, wymagania, przyzwyczajenia, zwyczaje i obyczaje Wam pasują i co najważniejsze, czy potraficie się do nich dostosować i je zaakceptować.

Link to comment
Share on other sites

Postępując wedle instrukcji, podążając za linkami, dotarłem wreszcie w to oto miejsce. 
Imię me: Tomasz, choć w tym zdradliwym wirtualnym środowisku przyjąłem miano Storm, Hadesem czasem zwany. 
Wiek mój opiewa na całe 27 lat i nie jest to zbyt wielkie osiągnięcie. 
Cóż mogę powiedzieć o sobie. Droga wojownika nie jest mi obca, lubię strzelać i dużo strzelam. Zawodowo, rekreacyjnie i wirtualnie. 
Ostatnimi czasy używam swoich bojowych ramek trochę częściej, więc chętnie skorzystam z pomocy, wiedzy i doświadczeń innych graczy. 

TS, na dniach bo święta. 

Link to comment
Share on other sites

Postępując wedle instrukcji, podążając za linkami, dotarłem wreszcie w to oto miejsce. 

Imię me: Tomasz, choć w tym zdradliwym wirtualnym środowisku przyjąłem miano Storm, Hadesem czasem zwany. 

Wiek mój opiewa na całe 27 lat i nie jest to zbyt wielkie osiągnięcie. 

Cóż mogę powiedzieć o sobie. Droga wojownika nie jest mi obca, lubię strzelać i dużo strzelam. Zawodowo, rekreacyjnie i wirtualnie. 

Ostatnimi czasy używam swoich bojowych ramek trochę częściej, więc chętnie skorzystam z pomocy, wiedzy i doświadczeń innych graczy. 

TS, na dniach bo święta. 

Witam

 

No to pozostaje ci tylko odwiedzić nasz serwer klanowy ts 3 i zapoznać się z ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

1. Michal

2. 19 lat

3. Cos o sobie hmm, gralem w warframe juz od zamknietej bety, potem troche przerwy od tej gry poniewaz stala sie nudna, a teraz widze ze gra sie ladnie rozbudowala, od kilku lat mieszkam w niemczech, jestem towarzyski, gadula, i moze czasem wkurzajacy.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Jurek

om3ga od omega weapon w FF

Wiek: 24 i ciągle rośnie

O sobie:

Prywatnie: tattoo freak, lubię sprzęty audio i technologie IT, niekomercyjna muzyka - o tym można ze mną pogadać.

Warframe: w tych klimatach jestem nowy, szukam klanu w którym szybko sie wydevelopuje, wcześniej GW2, battlefieldy i inne.

Dostępny głównie popołudniami i wieczorami/nocami.

TS - po świętach i urlopach.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Patryk

Wiek: 17

Kilka zdań o sobie: Już raz byłem w tym klanie, ale za brak aktywności zostałem wydalony. Teraz powracam z większymi ambicjami. Brak doświadczenia w grze. Interesuję się kulturystyką. Mam nadzieję, że zdążyłem na dzisiejszą naradę :p.

Link to comment
Share on other sites

Robię screeny z każdego dnia z każdego tieru i ten event to jakaś kpina pod względem punktacji. Codziennie jest inna randomizacja miejscówek. A najgorsze to możliwość zmiany tieru np WarSith z 400 punktami zmieniło tier z MOUNTAIN na MOON i są na pierwszym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Andrzej

Wiek:23

Kilka zdań o sobie: Otaku, maniak wszystkiego co związane z krajem Kwitnącej Wiśni. Zagorzał maniak gier Karcianych (TCG,CCG). W Warframe gram od zamkniętej bety z większymi przerwami. Jestem aktywny w wielu różnych społecznościach :}

Link to comment
Share on other sites

1. Daniel
2. 21 lat 
3. Student Polibudy Śląskiej MiBM, trenuję Kendo (swoją drogą serdecznie polecam Kendo wszystkim, którzy chcą nauczyć się i poznać sztukę walki mieczem w "realu", a nie poprzez monitor w grach komputerowych ). W Warframe'a miałem grać z kumplami od czasu do czasu, jednak zamiast 1-2h wciągnąłem się i siedzę po 4-6h (czasem dłużej). Nie jestem już co prawda do końca zielony, jednak jest w tej grze wiele rzeczy, które muszę poznać. Liczę, że z Waszą pomocą.
Pozdrawiam ChiefSushi 

Link to comment
Share on other sites

1. Bojan ( tak, to jest moje prawdziwe imię a nie nick :D )

2. 21

3. Studiuję na wydziale Elektrotechniki, odnośnie Warframe'a to gralem z jakiś tydzien po premierze bety, ale gra samemu jakoś mi nie odpowiadała.

Szukam klanu dlatego, że:

- w misjach prawie nie ma komunikacji z innymi graczami ( inni lecą na pałe, a inni sie gubią );

- w czasie rozgrywki nudno się gra bez rozmowy ( zwlaszcza o głupotach);

- przydały by się porady odnośnie prowadzenia postaci/broni czy tez taktyk na konkretne misje/eventy;

 

Zainteresowania:

-manga/mangawy

-konwenty ( typu Baka czy Japanikony )

-koszykówka

Edited by Kambojan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...