Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

1. Daniel

2. 21 lat 

3. Student Polibudy Śląskiej MiBM, trenuję Kendo (swoją drogą serdecznie polecam Kendo wszystkim, którzy chcą nauczyć się i poznać sztukę walki mieczem w "realu", a nie poprzez monitor w grach komputerowych ). W Warframe'a miałem grać z kumplami od czasu do czasu, jednak zamiast 1-2h wciągnąłem się i siedzę po 4-6h (czasem dłużej). Nie jestem już co prawda do końca zielony, jednak jest w tej grze wiele rzeczy, które muszę poznać. Liczę, że z Waszą pomocą.

Pozdrawiam ChiefSushi 

 

 

1. Bojan ( tak, to jest moje prawdziwe imię a nie nick :D )

2. 21

3. Studiuję na wydziale Elektrotechniki, odnośnie Warframe'a to gralem z jakiś tydzien po premierze bety, ale gra samemu jakoś mi nie odpowiadała.

Szukam klanu dlatego, że:

- w misjach prawie nie ma komunikacji z innymi graczami ( inni lecą na pałe, a inni sie gubią );

- w czasie rozgrywki nudno się gra bez rozmowy ( zwlaszcza o głupotach);

- przydały by się porady odnośnie prowadzenia postaci/broni czy tez taktyk na konkretne misje/eventy;

 

Zainteresowania:

-manga/mangawy

-konwenty ( typu Baka czy Japanikony )

-koszykówka

 

Witam serdecznie i zapraszam na klanowego TSa, tam znajdziecie NAS, dacie się poznać a i będziecie mieli okazję poznać nasze podejście do gry, świata i postrzegania rzeczywistości ;], humor czy dystans do pewnych spraw. Po pewnym czasie sami ocenicie czy takie towarzystwo Wam odpowiada a nam dacie możliwość poznania waszego punktu widzenia, waszego sposoby bycia, zaangażowania w grę na każdej płaszczyźnie - nie tylko w samym środku gry.

 

Pozdrawiam

Dreed

Link to comment
Share on other sites

i nic ;]

 

nie zmienia to faktu iż broń bardzo przydatna nie jest ;] hehe

 

to tak samo jak zabijanie bosa na hita z innych broni, chociażby melee ... fajna zabawa ale niepraktyczna :)

 

jestem ciekaw jak szybko padnie krill na Pencie ... hmm One Click ;P ot taki Offtop.

 

56 pocisków x 2 =112 - i to takie luźne jest bo zapewne lethal też w buildzie :P

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Podsumowanie Livestream #20

Pierwsza godzina livestreamu:

<Wstaw tutaj pytanie od graczy>?
wybierz dowolną odpowiedź:
a) jest to na liście "do zrobienia"
b) wkrótce
c) update 12
d) może
e) <kiepskie wytłumaczenie>
f) zaraz za rogiem!
g) naprawimy

 

Poza tym, nowe rzeczy:
- nowy przeciwnik - Koza/Lama/Pieseł
- animowane główki bossów/Lotus

- przesuwanie/zmiana miejsca polaryzacji
- liczniki dla skillów

- harvester wyskakuje kiedy wspierasz grineer na inwazjach, prawdopodobnie kiedy masz niskopoziomowy sprzęt
- artworki, w tym zapowiedziany statek Infested
 

Link to comment
Share on other sites

165648_147129725340159_610732_n.jpg

 

1. Rafał - Ihtul / Ihtul The Pure Evil

2. 26lat

 

3. Grałem w Warframe od wczesnej bety, kiedy to nikt nie wiedział co to jest. Zrobiłem sobie dłuższą przerwę na inne gry BF3, BO2, BF4, teraz odświeżam swojego Tanno :).

 

Warframe: Loki 30lvl i Ember 30lvl, Rhino w produkcji :)

 

Dość często przesiaduję wieczorami. W ciągu dnia zależnie jak praca (Doradca Finansowy). Czasem nie mam nic do roboty to mogę i cały dzień grać, a czasem mam tyle pracy, że nie ma mnie nawet i 2 dni, tylko na chwilę na wieczór.

 

Doświadczenie clanowe posiadam bardzo duże :D, w e-sporcie siedzę od czasów kafejek internetowych i pierwszych meczy starcrafta :D.  Moje życie gamingowe liczy już ponad 8 lat, więc nie obce mi są gamingi :). Jestem dobrym Tanno co potrafi walczyć :), lubię wyzwania i ostrą walkę gdzie mogę rozwinąć skrzydła ^^. Lubię pogadać, pośmiać się, lecz jak się trza sprężyć trza się sprężyć.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania :)

Pozdrawiam

Ihtul The Pure Evil

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, jednak możemy być bardziej zajebiści niż myślałem :)

 

KEPLER obrona 93 fala (951 level mobów !!!)  :)

Team: Quarantiqus, MacDante, Trefny i uwaga! uwaga! KashiroPL !!!!!!!!!!

 

IGhAqE8.jpg

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Przypomnę jedynie, że rekrutacja do naszego klanu wciąż trwa.

 

Szukamy zajebistych ludzi, którzy mają ambicję aby iść do przodu i mimo przeciwności losu wygrywać.Chcesz coś osiągnąć, chcesz coś pokazać, chcesz z nami grać? Jeżeli na te trzy pytania odpowiedź brzmi TAK, oznacza to że właśnie Ciebie szukamy.

 

Nie bój się! Bycie zajebistym NIE BOLI :)

 

Pamiętajcie nie jesteśmy klanem, który kładzie nacisk na ilość!

 

My kładziemy nacisk na jakość!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ;)

Nie wiem czy będziesz pamiętał i kilka innych osób ale mieliśmy przyjemność spotkać się na samym początku kiedy to gra dopiero co powstała. Tworzyliśmy "klan" Tenno Grom co i tak było wiadomo, że padnie z racji małej liczby Polaków w grze. Teraz szukam i błądzę pomiędzy różnymi klanami, siedzę aktualnie  w Broframe (masówa) dla dojowych bp i nic więcej bo ze społecznością zero kontaktu...

 

Chciałbym dołączyć do Polskiej community a wydaje mi się, że CKY zrzesza jej najwięcej. Niżej coś o mnie.

Imię: Grzesiek

Wiek: 22

 

Coś o sobie: Aktualnie zamulam w domu, granie przewija się z poszukiwaniem roboty. Kończę szkołę na kierunku BHP, wolne chwile od grania i siedzenia w domu spędzam ze swoją dziewczyną. Jestem członkiem lokalnej grupy patriotycznej ale o tym później jeżeli ktoś będzie chciał mnie poznać. Co do samej gry to najprawdopodobniej jutro albo pojutrze jak dobrze pójdzie z czasem będzie ranga Hunter. Na hunterze robię mała przerwę od lvlownia czegokolwiek bo pasuje coś "pożyć"... Ulubione framy to Nova, Mag, Rhino i Vauban. Posiadam wszystkie framy ale nie pakowałem w każdego "ziemniaka". W planach mam wpakować kilka form w pozostałe bronie, które chce ulepszyć i chyba to by było na tyle. Czas pokaże co tam jeszcze się znajdzie, czekam na rozwój gry bo jak żadna inna przyciąga mnie do siebie i nie mogę z nią zerwać tak jak to było z innymi grami.

Jeszcze tak poza tym wszystkim chciałbym dodać, że mam TS'a ale mam zepsute słuchawki z mikrofonem ;/ I na razie nie zapowiada się na to żebym kupował nowe bo masa innych wydatków na głowie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

Edited by Paszti
Link to comment
Share on other sites

Paszti.

 

1. Warframe bez ziemniaczka to tak jakbyś kupił sobie Ferrari bez silnika i nogami jak jaskinowcy po dzielnicy zapindalał. Już nie mówie o polaryzjacjach aby zoptymalizować buildy, A co jeżeli na misji/evencie będziemy potrzebowali właśnie tego warframe bez ziemniaczka?

2. Kilka broni powinieneś miać na 6 polarkach aby wogóle jaki kolwiek damage robić!

3. Nasz klan nie jest największym community Polski, jest najlepszym :) a to mała różnica. mamy 100% aktywności ale jest nas aktualnie niewielu gdyż nieaktywne osoby po prostu zostały usunięte z klanu.

4. Komunikacja głosowa przede wszystkim! Nie wyobrażam sobie abyśmy podczas jakiś misji komunikowali się przez czata w grze :) Nie masz słuchawek to nawet nie możesz być w klanie sorry ;/ A dobre słuchawki można już za 50 pln-ków kupić.

5. CO do członkostwa w grupie cóż mamy takiego w klanie co tęcze podpalał :)

 

Teraz tak. To co napisałem powyżej jest na poważnie. 

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Źle mnie zrozumiałeś ;) Ziemniaki mam powsadzane w te framy, którymi najczęściej gram, bo po co mi tracić ziemniaka na frame, którym nie mam zamiaru w ogóle grac ;p Używam tego typu framów, że na pewno któryś z nich spełni swoją rolę. Z resztą każdym framem można być pro ;p

Co do broni to chyba nie sądzisz, że gram na prawie 13 mastery ranku bez ulepszonych broni xD Nie jestem newbie ;p

Trochę śmieszne, że komunikacja ma się przekładać na erg no ale cóż taka to już "dyskryminacja" ludzi bez mikro. Mam lapka ale granie z głosem z zewnątrz poza słuchawkami to trochę lipna komunikacja bynajmniej niewygodna :)

No to nic może znajdzie się coś innego ;)

Edited by Paszti
Link to comment
Share on other sites

Paszti faktycznie źle Cie zrozumiałem ale zedytowałem wypowiedź przed tobą mam nadzieje :)

 

Co do komunikatora głosowego. To podstawowy punkt naszych wymagań. Może powiesz że to dyskryminacja, ale ja powiem że takie podejście to ignorancja.

 

Zobacz tak: jesteś na TSie z 10 osobami i słuchasz all na głosnikach na pseudo mikrofonie. C chila głos rozmówców słychać w twoich głoco chiwla przebija się głos rozmówców tworzących echo u Ciebie. Myłśisz że to przyjemne dla rozmówców lub słuchaczy?

Nie masz mikrofonu? A jak będziesz się porozumiewał z ludzmi podczas gry? Którzy nie czytają nawet czatu w grze na migi? Grałeś z randomami i anglikami, jak się z nimi komunikowałeś na misjach z WYZWANIEM ? przez czat ? pisanie zajmuje o wiele więcej czasu niż ówienie i nie blkujesz podczas mówienia możliwości rzucenia ulti w krytycznym momencie. I to jest moja argumentacja. Możesz się z nią nie zgadzać ale nie jest to DYSKRYMINACJA.

Link to comment
Share on other sites

Nie musisz mi mówić ja wszystko rozumiem a z ta dyskryminacja to dla beki dlatego też dałem uśmieszek... Dlatego też nie używam właśnie mikro z kompa przy TS'ie bo dzieje się to o czym napisałeś więc to nie ma żadnego sensu. Jak ktos jest słaby w grze to wiadomo, że musi się skupić na wszystkim co jest do okoła ale jak ktoś wie jak grać i jakiegoś tam skilla już w tym ma to znajdzie nawet te dwie trzy sekundy żeby cos napisać ;p Są ludzie, którym to przeszkadza i są tacy, którym to zwisa. Wy wolicie gadać na "żywo" więc luz. Dołączyłbym gdybym miał te słuchawki dobre i nie byłoby żadnego problemu ;) Tylko tak jak wspominałem nie mam teraz kasy na takie pierdoły nawet 50 zł ;)


Szkoda czasu na dalszą dyskusje ;) Może jeszcze kiedyś gdzieś tam się odnajdę hehe pozdro ;p

Link to comment
Share on other sites

Niestety Paszti - ja cię b.dobrze pamiętam - i zawsze byłeś lekkim przeciwnikiem komunikacji via TeamSpeak i zapewne przez jakikolwiek komunikator głosowy.

 

Powiedziałeś, że w BROFRAMES nie ma komunikacji między community.. pytanie teraz się mi nasuwa czy posiadają TSa, bo zapewne tak - jeśli się mylę to dalsza moja wypowiedź nie ma sensu - a jak tak to komunikacja i cała zabawa właśnie tam się odbywa, ja sobie obecnie nie wyobrażam robienia większych ciekawych rzeczy w Warframie korzystajać z chatu czy w ogóle zapominać o komunikacji, można też stosować VOIPa z gry, ale jest o wiele gorszy niż TS.

 

-------------------------------------

 

TeamSpeak jest u nas wymogiem koniecznym. To dzięki niemu community klanowe żyje, gra i zdobywa nie małe sukcesy w tej grze.

 

Pamiętam dobrze czasy TennoGrom'u gdzie tylko 3-4 osoby pojawiały się na TSie, niestety .. tylko te osoby "przetrwały" i grały dalej.

 

Można i to nazywać jakąś dyskryminacją, ale gracz nie mówiący po polsku a chcący się do nas dostać też może czuć się dyskryminowany - a były takie osoby, które chciały usilnie dołączyć do klanu pomimo kompletnego braku znajomości języka polskiego.

 

Bazujemy na KOMUNIKACJI między ludzkiej, grając i używając chatu to tak jakbyś siedział z kimś w barze, pił piwo i każde słowo zapisywał na kartce a następnie mu ją przekazywał.

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałem rozumiem to wszystko. Ale nic nie zrobię z tym, że nie mam mikro ;) Więc jak pisałem wyżej może gdzieś tam kiedyś się odnajdziemy...
Warto było spróbować i siebie przypomnieć chciałem kogoś poznać i nie gadać z randomowymi ludźmi ale u was odbywa się to tylko przy pomocy TS'a więc na razie odpadam... ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak informacyjnie. Podjęliśmy decyzję o zmianie tieru w grze na niższy.

Czekamy jedynie na przeniesienie topicu przez Moderatora do odpowiedniego działu.

 

EDIT: Decyzja został cofnięta... Zostajemy w tierze BURZY!

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...