Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imie: Michał (eDDy2344 w grze)

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Duzo tutaj pisac raczej nie bede bo nie mam co z Warframe zaczelem zabawe jakie 2tyg temu gram duzo nawet bym powiedzial ze bardzo duzo poki co zajmuje sie szukaniem pracy wiec caly wolny czas poswiecam tej grze.

Chcialbym dolaczyc wlasnie do was bo jest duza aktywnosc w klanie moj poprzedni to troche porazka nikt nie gral a ja szukam ludzi z ktorymi da sie cos zrobic.

Pojecie o grze mam nawet dobre duzo czytalem. Z mojej strony to chyba tyle. Pozdrawiam i mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie :)

Edited by eDDy2344
Link to comment
Share on other sites

wit

 

Imie: Michał (eDDy2344 w grze)

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Duzo tutaj pisac raczej nie bede bo nie mam co z Warframe zaczelem zabawe jakie 2tyg temu gram duzo nawet bym powiedzial ze bardzo duzo poki co zajmuje sie szukaniem pracy wiec caly wolny czas poswiecam tej grze.

Chcialbym dolaczyc wlasnie do was bo jest duza aktywnosc w klanie moj poprzedni to troche porazka nikt nie gral a ja szukam ludzi z ktorymi da sie cos zrobic.

Pojecie o grze mam nawet dobre duzo czytalem. Z mojej strony to chyba tyle. Pozdrawiam i mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie :)

Witaj. Miałeś to nie-szczęście albo szczęście, że ze mną gadałeś wrzucaj się na TSa daj sie poznać a my postaramy się poznać Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Michał

17

jestem ambitny, kreatywny,mam wiele zainteresowań.W Warframe gram około 9 miesięcy z małą przerwą. Myślę, że wniosę coś do klanu jeżeli to nie będzie żadna rzecz, czy platyny (nie wiem jak działają klany jeszcze) to chociaż swoje poczucie humoru. Proszę o przyjęcie mnie:D

Pozdrowienia Rakash.

Link to comment
Share on other sites

Michał

17

jestem ambitny, kreatywny,mam wiele zainteresowań.W Warframe gram około 9 miesięcy z małą przerwą. Myślę, że wniosę coś do klanu jeżeli to nie będzie żadna rzecz, czy platyny (nie wiem jak działają klany jeszcze) to chociaż swoje poczucie humoru. Proszę o przyjęcie mnie:D

Pozdrowienia Rakash.

Witaj. Skonfiguruj sobie TS3 i zaloguj na naszym serwerze. pogadamy pośmiejemy się i zobaczymy co z tego dalej będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Imie: Adrian vel Yelonidas (Artisky87)

wiek: 26 

Coś o sobie: zwolennik pasozytniczej penetracji ludzkich umysłów, pasjonat chamstwa do granic możliwości, bezwzględnie szczery (wręcz do bólu), zaciekawiony kulturą dalekiego wschodu (historia, ustrój, religia, tatuaże [zwłaszcza tatuaże]). mam nadzieje że ten nader krótki opis oddaj całokształt mojej osoby przynajmniej w najmniejszym stopniu.

 

Pozdrawiam

 Y

Link to comment
Share on other sites

Imie: Adrian vel Yelonidas (Artisky87)

wiek: 26 

Coś o sobie: zwolennik pasozytniczej penetracji ludzkich umysłów, pasjonat chamstwa do granic możliwości, bezwzględnie szczery (wręcz do bólu), zaciekawiony kulturą dalekiego wschodu (historia, ustrój, religia, tatuaże [zwłaszcza tatuaże]). mam nadzieje że ten nader krótki opis oddaj całokształt mojej osoby przynajmniej w najmniejszym stopniu.

 

Pozdrawiam

 Y

No to mamy problem.... będziesz musiał stanąć w szranki ze mną i Trefnym zobaczymy kto komu zgwałci mózg :)

Zapraszamy na TSa :)

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Nick: XxXPAINKILLERXxX
Imię: Arek
Wiek: 20


 

1) Jestem poświęcić swój wolny czas na eventy jeśli oczywiście to współgra z moimi planami.

2) Jestem graczem czasami weekendowy, czasami od czasu do czasu, ale zdarza się mi być dość często w grze jak mam wolny czas.

3) W takich, które mam wolne i nie są zaplanowane, czyli często.

4) Różnie. W weeendy nawet między 8-10 do 20 lub później, a za dnia to zależy czy jest on wolny czy nie.

5) Najlepiej się przekonać podczas rozgrywki ze mną ;)

Edited by XxXPAINKILLERXxX
Link to comment
Share on other sites

Imie: Filip

Wiek: 17 (za 3 miesiące 18)

Kilka słów o sobie: Jestem nowym graczem w warframe. Staram się nauczyć grać. Co więcej jestem dość interesującą i w miare inteligentną osobą. Pozdrawiam :D

nie chwal się nie chwal ocenimy sami :).. witamy i zapraszamy na TSa :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...