Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Piotrek
Wiek: 21
Parę zdań o sobie ?

Co ja mógłbym o sobie powiedzieć... Skromny jestem :)
Mam na imię Piotruś i jestem dumnym studentem, który aktualnie mieszka i uczy się w Finlandii. Kierunek: "Game Tech & Art Design". Nie mam hobby, nie mam życia. Gracz to stan umysłu. Kiedyś mam zamiar stworzyć grę doskonałą! Poczekajcie i pogracie.
Kilka zdań o sobie ? Wolałbym pogadać z wami, a pisać mogę o wielu pierdołach, które praktycznie nie są ciekawe. O tym, że lubię czasem dobrze zjeść? Kłamałem... lubię "wpierdzielać". Napisałem już chyba z siedem zdań no i ... awww Lubię placki.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Piotrek

Wiek: 21

Parę zdań o sobie ?

Co ja mógłbym o sobie powiedzieć... Skromny jestem :)

Mam na imię Piotruś i jestem dumnym studentem, który aktualnie mieszka i uczy się w Finlandii. Kierunek: "Game Tech & Art Design". Nie mam hobby, nie mam życia. Gracz to stan umysłu. Kiedyś mam zamiar stworzyć grę doskonałą! Poczekajcie i pogracie.

Kilka zdań o sobie ? Wolałbym pogadać z wami, a pisać mogę o wielu pierdołach, które praktycznie nie są ciekawe. O tym, że lubię czasem dobrze zjeść? Kłamałem... lubię "wpierdzielać". Napisałem już chyba z siedem zdań no i ... awww Lubię placki.

 

Wolisz pogadać, bardzo dobrze... zapraszamy na TSa :)

 

 

 

 

Imię: Krzysiek

Wiek:20

Kilka zdań o sobie: hem.. Szukałem jakiegoś ciekawego klanu , myślę że takim się okażecie. Moja przygoda z warframe trwa dojść długo tzn. od close beta. 

 

 

Imię:Grzegorz

Wiek: (Hymm )zdecydowanie 18+ ( i to dużyyy plus :)  )

Pare słów o sobie: Jestem mężem , ojcem i już dziadkiem( hehe) ale nadal gram i to sie chyba szybko nie skończy :)

 

 

Witam Panów i również zapraszam do naszego pokoju wariatów, gaduł i ludzi o kompletnie różnych poglądach życiowych, humorach i nastawieniu do gry. :))

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Byśmy pocisnęli dłużej tylko DC dostałem;/

 

A właśnie może jakiś Polski Klan (a może nawet całe Polskie community) podęło by rękawicę?

I do końca tygodnia (do resetu statystyk) postarało się nas pokonać?

 

dobra konkurencja nie jest zła  :)

Link to comment
Share on other sites

Tenno! Czas przejąć kontrolę nad systemem słonecznym i zaznaczyć naszą bytność na poszczególnych planetach. 
 
W tym tygodniu naszym celem jest MERKURY. 
 
Od dziś tj 16.02.2014 do soboty 22.02.2014 naszym celem są misję typu obrona i przetrwanie na Merkurym! 
Idzcie! Walczcie o dominację i nie przynieście nam wstydu!
 
Planeta: Merkury
Typ misji: Obrona (Lares) i Przetrwanie (Apollodorus)
Termin: 16.02.2014 - 22.02.2014
Cel: Najwięcej fal na obronie, oraz najdłuższy czas na Przetrwaniu.

Uwagi:
Skład: dowolny
Warframe: dowolne 
Uzbrojenie: dowolne 
Ekwipunek: wszystko dozwolone 
 
Niniejszym rzucamy wyzwanie Polskiemu Community. Przystąpcie do uczciwej walki o dominację! Rzucamy wam rękawicę i czekamy na godnego przeciwnika!
 
Niech ranking będzie Waszym i Naszym świadectwem chwały!
Link to comment
Share on other sites

Imię: Darek

Wiek: 21 lat

Pare słów o sobie: Student Informatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Gram w Warframe od ponad pół roku. Były członek CKY, po ponad tygodniowym pobycie w szpitalu zostałem wyrzucony za nieobecność, takie życie. Od kiedy 2 moich przyjaciół porzuciło grę jestem zmuszony grać z randomami, co jest mi bardzo nie na rekę. Stąd moja prośba o powtórne przyjęcie.

Link to comment
Share on other sites

 

Tenno! Czas przejąć kontrolę nad systemem słonecznym i zaznaczyć naszą bytność na poszczególnych planetach. 
 
W tym tygodniu naszym celem jest MERKURY. 
 
Od dziś tj 16.02.2014 do soboty 22.02.2014 naszym celem są misję typu obrona i przetrwanie na Merkurym! 
Idzcie! Walczcie o dominację i nie przynieście nam wstydu!
 
Planeta: Merkury
Typ misji: Obrona (Lares) i Przetrwanie (Apollodorus)
Termin: 16.02.2014 - 22.02.2014
Cel: Najwięcej fal na obronie, oraz najdłuższy czas na Przetrwaniu.

Uwagi:

Skład: dowolny
Warframe: dowolne 
Uzbrojenie: dowolne 
Ekwipunek: wszystko dozwolone 
 
Niniejszym rzucamy wyzwanie Polskiemu Community. Przystąpcie do uczciwej walki o dominację! Rzucamy wam rękawicę i czekamy na godnego przeciwnika!
 
Niech ranking będzie Waszym i Naszym świadectwem chwały!

 

 

Proszę Dantuś :P

 

https://forums.warframe.com/index.php?/topic/181609-polski-event-klanowy-event-for-polish-clans/

Link to comment
Share on other sites

Genialne. miał być Polski a zrobił się OGÓLNY :)

 

 

Jak najbardziej jest POLSKI ;] nie wykluczone, że inni sami się dołączą, ale umieściłem to na ogólnym, bo:

- nie mamy własnego działu

- ogólny częściej ludzie czytają niż stronkę o klanach

 

zobaczymy :D

Link to comment
Share on other sites

Imię: Sebastian

Wiek: 23

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Sebastian z zawodu mechanik-elektryk samochodowy, interesuję się motoryzacją,grami,muzyką,sportem itp. Konto Warframe mam od ponad 10 miesięcy tylko niestety z braku czasu mało grałem no i z randomami też nie bardzo grać więc szukam klanu :)

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Sebastian
Wiek: 23
Kilka zdań o sobie: Mam na imię Sebastian z zawodu mechanik-elektryk samochodowy, interesuję się motoryzacją,grami,muzyką,sportem itp. Konto Warframe mam od ponad 10 miesięcy tylko niestety z braku czasu mało grałem no i z randomami też nie bardzo grać więc szukam klanu :)

 

 

Z uwagi na twoje zainteresowania myślę, że będziesz miał u nas z kim pogadać toteż zapraszam na nasz serwer głosowy.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Rafał (dagra12,poziom 8)

Wiek:26 lat

 

 

Cześć chciałbym dołaczyć do waszego klanu. Ponieważ lubie prace zespolowo oraz wspulny wysilek aby osiagnać coś dobrego dla rozwoju klanu.

Poza grami interesuje sie muzyko i samochodami jestem koleżenski i lubię żartować . Pozdrawiam dagra12

Edited by dagra12
Link to comment
Share on other sites

Imię: Rafał (dagra12,poziom 8)

Wiek:26 lat

 

 

Cześć chciałbym dołaczyć do waszego klanu. Ponieważ lubie prace zespolowo oraz wspulny wysilek aby osiagnać coś dobrego dla rozwoju klanu.

Poza grami interesuje sie muzyko i samochodami jestem koleżenski i lubię żartować . Pozdrawiam dagra12

Zapraszamy na TSa :)

 

ballla

??

Link to comment
Share on other sites

Imię:Andrzej
Wiek:21
Kilka zdań o sobie : Wariat to najłagodniejsze  stwierdzenie  jakim można  określić mój stan psychiczny :D Informatyk na II roku studiów :) fanatyk muzyczny, po częsci producent. tworze własną muzyke , dla siebie i  dla znajomych. Dbstep,electro, rap,hip-hop, do tego gram na gitarze elektrycznej,klawiszach,gitarze akustycznej, i na nerwach :D
Chciałbym dołączyć do klanu , bo po poznaniu kilku członków zespołu ,moge powiedzieć że chciałbym dołączyć do tej grupy.

Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby:)
 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Daniel

Wiek: 17 (mam nadzieję że mogę być zaliczony do tego wyjątku)

Kilka zdań o sobie;

Jeżeli chodzi o granie w warframe i nie tylko to zdecydowanie wole nocą lub późnym wieczorem. Mogę się nazwać pełno prawnym Otaku. Gram od dłuższego czasu i nie zamierzam póki co przestawać.Chciałbym dołączyć do waszego klanu bo wierze że mogę się do czegoś przydać :)

Mam na dzieję że nawiążemy współpracę :)

Link to comment
Share on other sites

Imię:Andrzej

Wiek:21

Kilka zdań o sobie : Wariat to najłagodniejsze  stwierdzenie  jakim można  określić mój stan psychiczny :D Informatyk na II roku studiów :) fanatyk muzyczny, po częsci producent. tworze własną muzyke , dla siebie i  dla znajomych. Dbstep,electro, rap,hip-hop, do tego gram na gitarze elektrycznej,klawiszach,gitarze akustycznej, i na nerwach :D

Chciałbym dołączyć do klanu , bo po poznaniu kilku członków zespołu ,moge powiedzieć że chciałbym dołączyć do tej grupy.

Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby:)

 

 

Imię: Daniel

Wiek: 17 (mam nadzieję że mogę być zaliczony do tego wyjątku)

Kilka zdań o sobie;

Jeżeli chodzi o granie w warframe i nie tylko to zdecydowanie wole nocą lub późnym wieczorem. Mogę się nazwać pełno prawnym Otaku. Gram od dłuższego czasu i nie zamierzam póki co przestawać.Chciałbym dołączyć do waszego klanu bo wierze że mogę się do czegoś przydać :)

Mam na dzieję że nawiążemy współpracę :)

 

Panowie witamy i zapraszamy na naszego TSa :)

Link to comment
Share on other sites

Chcialbym dolaczyc jesli mozna siedze z wami na TSie ;)

- Bartlomiej

- 25

- Mieszkam i pracuje w Irlandii. Jestem ojcem i mam corke w wieku 2 lat ( w kwietniu). W warframe gram od kilku dni. Szukam klanu zeby sie nauczyc grac w "Gre" ;). Zaznajomilem sie z regulaminem i akceptuje go ;)

Edited by Linkin89
Link to comment
Share on other sites

small and elite

And next what? who? what for? more words :)

 

 

Chcialbym dolaczyc jesli mozna siedze z wami na TSie ;)

- Bartlomiej

- 25

- Mieszkam i pracuje w Irlandii. Jestem ojcem i mam corke w wieku 2 lat ( w kwietniu). W warframe gram od kilku dni. Szukam klanu zeby sie nauczyc grac w "Gre" ;). Zaznajomilem sie z regulaminem i akceptuje go ;)

Pogadamy na TSie to na pewno nauczysz się grac :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...