Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Temat: Wyzwanie Camp Kill Yourself (CKY) : Wenus

 

Tenno! Czas przejąć kontrolę nad systemem słonecznym i zaznaczyć naszą bytność na poszczególnych planetach.

 

Od dziś tj 23.02.2014 do soboty 01.03.2014 (włącznie) naszym celem są misję typu obrona i przetrwanie na Wenus

Idźcie! Walczcie o dominację i nie przynieście nam wstydu!

 

Planeta: Wenus

Typ misji: Obrona (Venera i Kiliken) i Przetrwanie (E Gate)

Termin: 23.02.2014 - 01.03.2014

Cel: Najwięcej fal na obronie, oraz najdłuższy czas na Przetrwaniu.

Uwagi: Brak

 

Niniejszym rzucamy wyzwanie Wszystkim. Przystąpcie do uczciwej walki o dominację!

Rzucamy wam rękawicę i czekamy na godnego przeciwnika!

 

Niech ranking będzie Waszym i Naszym świadectwem chwały!

 

MacDante
http://www.cky.com.pl

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Imię: Jędrzej
Wiek: 19
Kilka zdań:
W samym Warframe początkujący (dopiero co poznaję mechanikę/taktyki/style/samą grę)
Należę do osób opanowanych, które ciężko wyprowadzić z równowagi.
Bezkonfliktowy.
Zacięty i uczący się na błędach (Dark Souls :b)
Multiplatformer - gram na wszystkim czym się da PS3/2/X PC DSy tamagochi (oczywiście pamiętacie?:b)
Ciężko cokolwiek powiedzieć gdy nie ma pytań (serio :C)
Jeżeli chodzi o czas gry to jestem częściej wieczorem niż w dzień.

 

Lubie czekoladowe jednorożce!:3 szczególnie... dum dum dum dum DUM DUM! ChocoUnicorn! TADAAAA!

Link to comment
Share on other sites

Imię: Adam

Wiek:20

Kilka zdań o sobie:

hmm... nie wiem zbyt co napisać. Jestem raczej spokojnym człowiekiem który lubi koszykówkę,siatkówkę,muzykę oraz gry komputerowe. 

 

Imię: Jędrzej

Wiek: 19

Kilka zdań:

W samym Warframe początkujący (dopiero co poznaję mechanikę/taktyki/style/samą grę)

Należę do osób opanowanych, które ciężko wyprowadzić z równowagi.

Bezkonfliktowy.

Zacięty i uczący się na błędach (Dark Souls :b)

Multiplatformer - gram na wszystkim czym się da PS3/2/X PC DSy tamagochi (oczywiście pamiętacie?:b)

Ciężko cokolwiek powiedzieć gdy nie ma pytań (serio :C)

Jeżeli chodzi o czas gry to jestem częściej wieczorem niż w dzień.

 

Lubie czekoladowe jednorożce!:3 szczególnie... dum dum dum dum DUM DUM! ChocoUnicorn! TADAAAA!

 

Witamy na Forum zapraszamy na TSa... pograjcie zobaczycie jak to u nas jest i sami podejmiecie decyzję czy warto z nami wiązać endgame w Warframe :)

Link to comment
Share on other sites

A Panowie i Panie. Pamiętajcie my nie przyjmujemy każdego do klanu. Chcemy aktywnych/fajnych ludzi. Jeżeli nie ma was w grze ani na TSie albo wchodzicie sporadycznie raz na kilka dni nie liczcie na szybkie wstąpienie w nasze szeregi.

 

Nie chcemy anonimowych osób, z którymi nie możemy porozmawiać ani spędzić miło czasu w grze.

 

Chcemy osoby które coś do klanu wniosą a jeszcze więcej od nas zyskają!

 

Nie jesteśmy klanem który przyjmuje wszystkich jak leci! Wymagamy od ludzi aktywności oraz zajebistości :)

 

Więc do boju Tenno!

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

A Panowie i Panie. Pamiętajcie my nie przyjmujemy każdego do klanu. Chcemy aktywnych/fajnych ludzi. Jeżeli nie ma was w grze ani na TSie albo wchodzicie sporadycznie raz na kilka dni nie liczcie na szybkie wstąpienie w nasze szeregi.

 

Nie chcemy anonimowych osób, z którymi nie możemy porozmawiać ani spędzić miło czasu w grze.

 

Chcemy osoby które coś do klanu wniosą a jeszcze więcej od nas zyskają!

 

Nie jesteśmy klanem który przyjmuje wszystkich jak leci! Wymagamy od ludzi aktywności oraz zajebistości :)

 

Więc do boju Tenno!

 

Warto również zauważyć, że informacja o tym znajduję się już od dawna zarówno na naszej stronie klanowej jak i w pierwszym poście tego tematu więc jeśli nagle kogoś to zaskoczyło to przykro mi bardzo, ale czytanie ze zrozumieniem się kłania, a w razie niejasności zawsze można wejść na nasz serwer głosowy i po prostu zapytać toteż zachęcam do tego aby się bać ^_^ (no może czasami Dantego, ale tak to nie ma kogo :P) 

Link to comment
Share on other sites

Witam , tutaj są informacje dodtyczące dołączenia do klanu.

 

Imię:Bartek

Wiek:15

Inf. o sobie:Gram w warframe od ok.2 miesięcy , posiadam 2 postacie : Loki LVL 30 i Valkyr LVL 9.Gram także w League of Legends i Assasin's Creed Black Flag.Posiadam w eq 1 formę na rozbudowanie klanu,interesuję sie muzyką metalową i grami na PC

Edited by JjayKiller
Link to comment
Share on other sites

Temat: Wyzwanie Camp Kill Yourself (CKY) : Ziemia

 

Tenno! Czas przejąć kontrolę nad systemem słonecznym i zaznaczyć naszą bytność na poszczególnych planetach.

 

Od dziś tj 3.03.2014 do soboty 08.03.2014 (włącznie) naszym celem są misję typu obrona i przetrwanie na Ziemi

Idźcie! Walczcie o dominację i nie przynieście nam wstydu!

 

Planeta: Ziemia

Typ misji: Obrona (Gaia i Lith) i Przetrwanie (Cambria)

Termin: 3.03.2014 - 08.03.2014

Cel: Najwięcej fal na obronie, oraz najdłuższy czas na Przetrwaniu.

Uwagi: Brak

 

Niniejszym rzucamy wyzwanie Wszystkim. Przystąpcie do uczciwej walki o dominację!

Rzucamy wam rękawicę i czekamy na godnego przeciwnika!

 

Niech ranking będzie Waszym i Naszym świadectwem chwały!

 

MacDante
http://www.cky.com.pl

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Imię - Darek

Nick - Cpl.Hicks

Wiek - 41

Kiedyś grywałem w Warframe, byłem członkiem tego klanu. Przerwałem  grę bo  straciłem pasję  i zapał . Maiłem też półroczny wyjazd z kraju do pracy - bez czasu na grę. Po przerwie pasja wróciła. Chciałbym znowu dołączyć do CKY.

Link to comment
Share on other sites

Witam.


Imię - Józef


Nick - Spojler


Wiek - 26


Jestem graczem typu 4fun. Studiuje informatykę i pracuje również w tym zawodzie. Lubie spontaniczne wyzwania, dobrą zabawę i wykwintne alkohole.


Gram od niedawna w warframe i chętnie przyjmę każdą poradę.


Link to comment
Share on other sites

Imię: Karol
Wiek: 20
Kilka zdań o sobie: Mieszkam na Mazurach a dokładniej w Piszu, "chodzę" do szkoły potrafię cały dzień grać na przemian oglądając Anime i rozmawiając bądź pisząc z dziewczyną (Ewa), gram od niedawna w warframe i chętnie przyjmę każdą poradę tak samo jak i udzielę jej młodszych stażem graczom, ogólnie jestem miły i mam nadzieję że jeśli rozpatrzycie moje podanie pozytywnie to spędzimy miło czas w grze i się dogadamy.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Imię - Darek

Nick - Cpl.Hicks

Wiek - 41

Kiedyś grywałem w Warframe, byłem członkiem tego klanu. Przerwałem  grę bo  straciłem pasję  i zapał . Maiłem też półroczny wyjazd z kraju do pracy - bez czasu na grę. Po przerwie pasja wróciła. Chciałbym znowu dołączyć do CKY.

 

 

Witam.

Imię - Józef

Nick - Spojler

Wiek - 26

Jestem graczem typu 4fun. Studiuje informatykę i pracuje również w tym zawodzie. Lubie spontaniczne wyzwania, dobrą zabawę i wykwintne alkohole.

Gram od niedawna w warframe i chętnie przyjmę każdą poradę.

 

 

Imię: Karol

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Mieszkam na Mazurach a dokładniej w Piszu, "chodzę" do szkoły potrafię cały dzień grać na przemian oglądając Anime i rozmawiając bądź pisząc z dziewczyną (Ewa), gram od niedawna w warframe i chętnie przyjmę każdą poradę tak samo jak i udzielę jej młodszych stażem graczom, ogólnie jestem miły i mam nadzieję że jeśli rozpatrzycie moje podanie pozytywnie to spędzimy miło czas w grze i się dogadamy.

Wykażcie się a będzie wam dane;)

Link to comment
Share on other sites

Mam 35 lat imie Mirek nick MrDevilPrime......Mam zone oraz corke Nikole mieszkamy na codzien w Islandi. Zawsze gralem w zagranicznych klanach ale jestem Polakiem i dlatego chcialem dolaczyc do was . No to chyba tyle narazie

Jak wiesz rozpoczął się EVENT w warframe i na tą chwilę nie przyjmujemy nikogo. Jednakże graj z nami daj się poznać a po evencie ponownie wrócimy do rekrutacji ;)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mariusz Maiku

Wiek: 27

Kilka zdań o sobie: cichy, spokojny, nie lubię pisać o sobie, instruktor zhp, żeglarz, etc. Jeżeli chcecie coś o nie wiedzieć to proszę o konkretne pytania :)

Nick w grze Maikus86

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mariusz Maiku

Wiek: 27

Kilka zdań o sobie: cichy, spokojny, nie lubię pisać o sobie, instruktor zhp, żeglarz, etc. Jeżeli chcecie coś o nie wiedzieć to proszę o konkretne pytania :)

Nick w grze Maikus86

 

Takowe zapewne pojawią się w trakcie rozmowy na TS. Zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Imię: Damian

 

Wiek: 17 lat (rocznikowo)

 

Kilka zdań o sobie: Więc tak mam na imię Damian, mam ogólnie 16 lat, ale rocznikowo 17. Interesuję się muzyką. Jestem trochę nieśmiały oraz cichy po pewnej sytuacji w życiu realnym. Kilka osób uważa mnie za "chorego psychicznie", może i jest to prawdą, lepiej dla mnie bo potrafię czasami śmiać się z niczego i zarazem rozśmieszyć innych. Co do muzyki, słucham dokładnie rocka, metalu. W warframe nie gram długo. Może 2-3 lata temu grałem Lokim, czy jak tam się zwie przez 2-3 tygodnie a następnie musiałem usunąć gierkę z lapka, bo nie mój a zgody nie było :(. Teraz zacząłem grę, dokładnie przedwczoraj. Uczę się jeszcze co i jak. Chodzę do Pierwszej klasy technikum, kierunek trochę dziwnie nazwany: Organizacja reklamy. Jest to kierunek wprowadzony być może 5 lat temu? Jest mało szkół o tym profilu. Interesuję się również Anime, Mangą. Jestem wielkim fanem cyklu Death Note. Zaś gatunek anime jaki oglądam: są to "tajemnicze" kryminały. Typu Death Note, Higurashi no naku koro ni, Umineke no haku koro. 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Damian

 

Wiek: 17 lat (rocznikowo)

 

Kilka zdań o sobie: Więc tak mam na imię Damian, mam ogólnie 16 lat, ale rocznikowo 17. Interesuję się muzyką. Jestem trochę nieśmiały oraz cichy po pewnej sytuacji w życiu realnym. Kilka osób uważa mnie za "chorego psychicznie", może i jest to prawdą, lepiej dla mnie bo potrafię czasami śmiać się z niczego i zarazem rozśmieszyć innych. Co do muzyki, słucham dokładnie rocka, metalu. W warframe nie gram długo. Może 2-3 lata temu grałem Lokim, czy jak tam się zwie przez 2-3 tygodnie a następnie musiałem usunąć gierkę z lapka, bo nie mój a zgody nie było :(. Teraz zacząłem grę, dokładnie przedwczoraj. Uczę się jeszcze co i jak. Chodzę do Pierwszej klasy technikum, kierunek trochę dziwnie nazwany: Organizacja reklamy. Jest to kierunek wprowadzony być może 5 lat temu? Jest mało szkół o tym profilu. Interesuję się również Anime, Mangą. Jestem wielkim fanem cyklu Death Note. Zaś gatunek anime jaki oglądam: są to "tajemnicze" kryminały. Typu Death Note, Higurashi no naku koro ni, Umineke no haku koro. 

 

Nie lubimy podkoloryzowania i "ściemniania". Grać 2-3 lata temu LOKIM nie mogłeś bo gry wtedy nie było.  Analizując twój profil w grze to jedyne na co się mogę zgodzić to druga część twojego opisu zaczynająca się od tego, że grasz od wczoraj, 6h w grze robi początkujący gracz w dwa a czasami w jeden dzień. Jeśli kombinujesz i koloryzujesz już na samym początku to co będzie później...

 

 

---------------------------------------------

 

Ot taki gameplay z novą na Voidzie w czasie lvlowania Boltora Prime ;]

 

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...