Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

 

Imię:Jakub

Wiek:13

Kilka zdań o sobie:Lubie Jeździć na rowerze i grac w gry komputerowe interesuje się  motoryzacja i to tyle :D

Skąd się o nas dowiedziałeś? Zacząłem grę w warframe i szukałem fajnego klanu i trafiłem na waszego ts-a wraz z kolegą ZADRA1998

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Eryk

Wiek:16

Kilka zdań o sobie: Lubię Anime i Gry Komputerowe interesuję się Sportem

Skąd się o nas dowiedziałeś? Pamiętałem wasz klan a dowiedziałem się o nim szukając jakiegoś kpolskiego kalny :)

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł
Wiek: 25 :<
Kilka zdań o sobie: Duży człowiek o dużym sercu. Lubię muzykę, dobry film, spędzać ogrom czasu ze znajomymi i poznawać nowych ludzi, fanatyk gier komputerowych oraz innych dyrdymałów ^^ Więcej o sobie mam nadzieje opowiedzieć osobiście przy bliższym spotkaniu.
Skąd się o nas dowiedziałeś? : Od gracza nickiem Barrod. Generalnie szukaliśmy bardziej dojrzałego klanu, który mógłby nas nauczyć więcej (LUB CZEGOKOLWIEK) o Warframe.

Edited by 3liphas
Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł

Wiek: 25 :<

Kilka zdań o sobie: Duży człowiek o dużym sercu. Lubię muzykę, dobry film, spędzać ogrom czasu ze znajomymi i poznawać nowych ludzi, fanatyk gier komputerowych oraz innych dyrdymałów ^^ Więcej o sobie mam nadzieje opowiedzieć osobiście przy bliższym spotkaniu.

Skąd się o nas dowiedziałeś? : Od gracza nickiem Barrod. Generalnie szukaliśmy bardziej dojrzałego klanu, który mógłby nas nauczyć więcej (LUB CZEGOKOLWIEK) o Warframe.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Arek
Wiek: 25
Kilka zdań o sobie: Studiuję oraz pracuję we Wrocławiu. W wolnych chwilach gram. Mieszkam z 5 ziomków ( 3 konsolowiczów, 1 lolowicz i barman) W Warframe grałem jeszcze w bete, a ostatnio wróciłem. Jestem nudny ale pozytywny :D Troszkę rasista ze mnie i antysemita ;3 Nie przepadam za forami :( 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Kfazos - ogólnie z zakładki rekrutacja ^^ pierwszy mój klan w tej grze

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Arek

Wiek: 25

Kilka zdań o sobie: Studiuję oraz pracuję we Wrocławiu. W wolnych chwilach gram. Mieszkam z 5 ziomków ( 3 konsolowiczów, 1 lolowicz i barman) W Warframe grałem jeszcze w bete, a ostatnio wróciłem. Jestem nudny ale pozytywny :D Troszkę rasista ze mnie i antysemita ;3 Nie przepadam za forami :( 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Kfazos - ogólnie z zakładki rekrutacja ^^ pierwszy mój klan w tej grze

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał
Wiek: 16


Kilka zdań o sobie: Grałem jeszcze w zamkniętą betę, ale gra nie miała wtedy w sobie tego "czegoś" co sprawiałoby, że przesiadywałbym godzinami.
Od 3 dni posiadam konto, i muszę przyznać, że gra zmieniła się ogromnie. Oczywiście na plus. Jestem uzależniony od zbierania gier na Steam(na obecną chwilę mam 197, biblioteka z dnia na dzień się powiększa), okazjonalnie pykam w Hearhstone, CS:GO. Jestem otwarty, porozmawiam z każdym bez żadnego problemu. 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Forum Warframe.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Michał

Wiek: 16

Kilka zdań o sobie: Grałem jeszcze w zamkniętą betę, ale gra nie miała wtedy w sobie tego "czegoś" co sprawiałoby, że przesiadywałbym godzinami.

Od 3 dni posiadam konto, i muszę przyznać, że gra zmieniła się ogromnie. Oczywiście na plus. Jestem uzależniony od zbierania gier na Steam(na obecną chwilę mam 197, biblioteka z dnia na dzień się powiększa), okazjonalnie pykam w Hearhstone, CS:GO. Jestem otwarty, porozmawiam z każdym bez żadnego problemu. 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Forum Warframe.

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Łukasz
Wiek:18
Kilka zdań o sobie:Posiadam wiele gier komputerowy miedzy innymi csgo kilka części call of duty również bf3/4 dziennie gram przynajmniej 2/3h ,hmm tak jestem Rudy ;3, sam nie wiem co więcej napisać 

Skąd się o nas dowiedziałeś: pisałem że szukam clanu i napisał do mnie Chudy01212 i powiedział mi o tym klanie

Edited by Rudyy97
Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Łukasz

Wiek:18

Kilka zdań o sobie:Posiadam wiele gier komputerowy miedzy innymi csgo kilka części call of duty również bf3/4 dziennie gram przynajmniej 2/3h ,hmm tak jestem Rudy ;3, sam nie wiem co więcej napisać 

Skąd się o nas dowiedziałeś: pisałem że szukam clanu i napisał do mnie Chudy01212 i powiedział mi o tym klanie

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie ogarneliscie juz uzywanie i kanaly na Team Speak?

Za bardzo nie rozumiem twojego pytania ponieważ od początku panuje ład i porządek. Chyba, że mówimy o jakiś preferencjach osobistych? W takim wypadku ciężko dogodzić każdemu. W razie czego sugeruje samemu sobie odpowiedzieć na wyżej postawione pytanie odwiedzając nasz serwer głosowy.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Jestem Radek lat 32, coś o mnie ? 

Cóż, dosyć wrażliwy fan ninja i nadzwyczaj spokojny człowiek

Dowiedziałem się o was od waszego gracza Kfazos

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał
Wiek: 14/5
Kilka zdań o sobie:Cześć nazywam się Michał jestem bardzo towarzyskim człowiekiem chętnie pomagam ludziom gdy czegoś potrzebują

Skąd się o nas dowiedziałeś? Dowiedziałem się o was przez patrzenie na czat kiedy widziałem że jest dużo zaproszeń do różnych klanów

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Michał

Wiek: 14/5

Kilka zdań o sobie:Cześć nazywam się Michał jestem bardzo towarzyskim człowiekiem chętnie pomagam ludziom gdy czegoś potrzebują

Skąd się o nas dowiedziałeś? Dowiedziałem się o was przez patrzenie na czat kiedy widziałem że jest dużo zaproszeń do różnych klanów

 

 

Witamy i zapraszamy na naszego TSa, by nasza Tenno ekipa mogła Cię lepiej poznać;)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Jakub

 

Wiek: 23

 

Kilka zdań o sobie:

 

Jetem studentem Uniwersytetu Śląskiego na specjalizacji Projektowanie rozrywki interaktywnej.

Lubię dobrą muzykę, filmy, seriale i anime.  

Skończyłem technikum fotograficzne ale obecnie nie zajmuję się już fotografią.

Przez wiele lat uczęszczałem na zajęcia Teatralne więc mam "Bujną" wyobraźnię i osobliwy humor : X

 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

 

Forum.

Edited by Jarnbjorn
Link to comment
Share on other sites

Imię: Jakub

 

Wiek: 23

 

Kilka zdań o sobie:

 

Jetem studentem Uniwersytetu Śląskiego na specjalizacji Projektowanie rozrywki interaktywnej.

Lubię dobrą muzykę, filmy, seriale i anime.  

Skończyłem technikum fotograficzne ale obecnie nie zajmuję się już fotografią.

Przez wiele lat uczęszczałem na zajęcia Teatralne więc mam "Bujną" wyobraźnię i osobliwy humor : X

 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

 

Forum.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Krystian
Wiek:16
Kilka zdań o sobie:

Jestem spokojną osobą i nieśmiałą,lubie grać w mmorpg.Interesuje się popkulturą japońską czyli jestem tak zwanym otaku. :)

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Z tego tematu.

Edited by DragondekPOL
Link to comment
Share on other sites

Post kolegi bo ma problem z zalogowaniem się.

 

Imię:  Łukasz
Wiek: 16
Kilka zdań o sobie: Jestem jak na swój wiek bardzo dojrzały, lubie bardzo miłe towarzystwo i lubie poznawać nowych znajomych. Na co dzień interesuje się sportem, lubię pograć ze znajomymi w piłke nożna albo w koszykówkę. Lubie grać w gry akcji, gram również w CS:GO. Nie wiem czy to w czymść przeszkadza ale chce dopiero rozpocząć rozgrywkę z Warframe i w dobrym towarzystwie lepiej poznać te grę. [ Podstawy ogarniam ].

Skąd się o nas dowiedziałeś? Forum Warframe.

Edited by DragondekPOL
Link to comment
Share on other sites

Post kolegi bo ma problem z zalogowaniem się.

 

Imię:  Łukasz

Wiek: 16

Kilka zdań o sobie: Jestem jak na swój wiek bardzo dojrzały, lubie bardzo miłe towarzystwo i lubie poznawać nowych znajomych. Na co dzień interesuje się sportem, lubię pograć ze znajomymi w piłke nożna albo w koszykówkę. Lubie grać w gry akcji, gram również w CS:GO. Nie wiem czy to w czymść przeszkadza ale chce dopiero rozpocząć rozgrywkę z Warframe i w dobrym towarzystwie lepiej poznać te grę. [ Podstawy ogarniam ].

Skąd się o nas dowiedziałeś? Forum Warframe.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał
Wiek: 18
Kilka zdań o sobie: Aktualnie 3 rok uczeń technikum elektronicznego w Warszawie, jestem wesoły i lubię pomagać innym osobą gdy tego potrzebują. W Warframe gram całkiem długo lecz miałem kilka przerw od tej gry. Interesuje się siatkówka i jak i grami komputerowymi a przeważnie gram w FPS-y, od czasu do czasu czytam jakąś ciekawą książkę w sumie co więcej mogę o sobie powiedzieć. 

 

 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Oficjalne forum Warframe

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Michał

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Aktualnie 3 rok uczeń technikum elektronicznego w Warszawie, jestem wesoły i lubię pomagać innym osobą gdy tego potrzebują. W Warframe gram całkiem długo lecz miałem kilka przerw od tej gry. Interesuje się siatkówka i jak i grami komputerowymi a przeważnie gram w FPS-y, od czasu do czasu czytam jakąś ciekawą książkę w sumie co więcej mogę o sobie powiedzieć. 

 

 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Oficjalne forum Warframe

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Daniel
Wiek:28
Kilka zdań o sobie:Zacząłem grac przed wprowadzenia Oberona po 2 miesiącach zrobiłem roczną przerwę teraz chce wrócić do gry i zobaczyć co ma do zaoferowania w content'cie grupowym. Po za tm zaufajcie mi jestem inżynierem :).

Skąd się o nas dowiedziałeś?:google

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...