Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Paweł

 

Wiek:27

 

Kilka zdań o sobie:Na codzien pracuje jako elektryk. Lubię częste wypady w ,,plener'' a  w wolnym czasie gram w gre. O klanie dowiedzialem sie z google + Ts. ;)

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dawid
Wiek: 19
Kilka zdań o sobie: Ostatnio postanowiłem poszukać nowego klanu gdyż jest w nim mało ludzi i zazwyczaj mają swój ustalony team... trochę lipa, szukam klanu który jest aktywny i jest w nim trochę ludzi, lubię pomagać nowym graczom i mam do tego cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Dawid

Wiek: 19

Kilka zdań o sobie: Ostatnio postanowiłem poszukać nowego klanu gdyż jest w nim mało ludzi i zazwyczaj mają swój ustalony team... trochę lipa, szukam klanu który jest aktywny i jest w nim trochę ludzi, lubię pomagać nowym graczom i mam do tego cierpliwość.

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Daniel

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie: jestem multigamerem, słucham trapu, jestem nowym graczem Warframe ale bardzo szybko się uczę

Skąd się o nas dowiedziałeś? wujek google

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Krystian
Wiek:17 
Kilka zdań o sobie: Entuzjasta rzeczy związanych z wojskiem i jakimikolwiek ugrupowaniami mundurowymi, miłośnik muzyki rockowej oraz zawzięty gracz zwłaszcza w grach typu RPG, steath, itp.

Skąd się o nas dowiedziałeś? : Byłem członkiem tego klanu lecz z powodów niezależnych ode mnie zmuszony byłem ten klan opuścić.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Krystian

Wiek:17 

Kilka zdań o sobie: Entuzjasta rzeczy związanych z wojskiem i jakimikolwiek ugrupowaniami mundurowymi, miłośnik muzyki rockowej oraz zawzięty gracz zwłaszcza w grach typu RPG, steath, itp.

Skąd się o nas dowiedziałeś? : Byłem członkiem tego klanu lecz z powodów niezależnych ode mnie zmuszony byłem ten klan opuścić.

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Oskar


Wiek: 18


Kilka zdań o sobie:Interesuje się głównie komputerami jak i grami.Gram w Warframe od około 2 tygodni(4 ranga i 50%).Gra mnie zainteresowała i szukam ludzi z którymi można by było wspólnie grać z teamspeakem.


Skąd się o nas dowiedziałem? Przeglądałem forum w poszukiwaniu klanu.


Link to comment
Share on other sites

Imię: Mikołaj
Wiek: 24
Kilka zdań o sobie: Lubię tą gierkę, fajnie by pograć z kimś ogarniętym, pracuje w systemie zmianowym, więc gram  różnych porach, przy okazji chcę się dowiedzieć nieco o mapie solarnej.

Skąd się o nas dowiedziałeś?  Z forum.

 

Berserker1991

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Oskar

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie:Interesuje się głównie komputerami jak i grami.Gram w Warframe od około 2 tygodni(4 ranga i 50%).Gra mnie zainteresowała i szukam ludzi z którymi można by było wspólnie grać z teamspeakem.

Skąd się o nas dowiedziałem? Przeglądałem forum w poszukiwaniu klanu.

 

 

 

Imię - Paweł

Wiek - 18

Jestem graczem szukającym dobrej gry ze znajomymi. Za to nie lubię gry solo :D

Dowiedziałem się o waz ze strony http://warframe.v4g.pl/index.php

 

Mój nick to Konanggm

 

 

Imię: Mikołaj

Wiek: 24

Kilka zdań o sobie: Lubię tą gierkę, fajnie by pograć z kimś ogarniętym, pracuje w systemie zmianowym, więc gram  różnych porach, przy okazji chcę się dowiedzieć nieco o mapie solarnej.

Skąd się o nas dowiedziałeś?  Z forum.

 

Berserker1991

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Wojtek

Wiek: 16

Gra mi się podoba i fajnie by było gdyby ktoś mi pomógł ją w całości ogarnąć :D

Szukałem klanu i znalazłem was 

 

nick w grze WoJworski

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz
Wiek: 23
Kilka zdań o sobie: 
Gracz Warframe od 2 lat, były członek CKY, który odszedł z klanu z racji braku czasu.
Człowiek pracujący, grający w MMO od 12 lat. Przeciętny umiejętnościami, przyjazny i bardzo chętny do pomocy, odpowiadania na pytania, dzielenia się wiedzą.


Skąd się dowiedziałem? Jak już wspomniałem - jestem byłym członkiem klanu, w owym czasie w randze Mędrca. Oryginalnie dowiedziałem się z postu na czacie rekrutacyjnym.

Będę bardzo wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie podania :-)

Pozdrawiam
Profi

Edited by -AT-Profundis
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie

 

Imię: Daniel
Wiek: 30 lat
Kilka zdań o sobie: Witam wszystkich. Jeśli chdzi o Warframe to gram od jakiegoś czasu z mniejszymi/większymi przerwami. Jeśli chodzi o mnie, to mogę powiedzieć że jestem dorosłym człowiekiem z poczuciem humoru. Lubię wieczorami posiedzieć przed kompem i zmęczyć się przed snem (jeśli narzeczona mi pozwoli :) )

Skąd się o nas dowiedziałeś?: O klanie dowiedziałem się z tego forum

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Mateusz

Wiek: 23

Kilka zdań o sobie: 

Gracz Warframe od 2 lat, były członek CKY, który odszedł z klanu z racji braku czasu.

Człowiek pracujący, grający w MMO od 12 lat. Przeciętny umiejętnościami, przyjazny i bardzo chętny do pomocy, odpowiadania na pytania, dzielenia się wiedzą.

Skąd się dowiedziałem? Jak już wspomniałem - jestem byłym członkiem klanu, w owym czasie w randze Mędrca. Oryginalnie dowiedziałem się z postu na czacie rekrutacyjnym.

Będę bardzo wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie podania :-)

Pozdrawiam

Profi

 

 

Witam serdecznie

 

Imię: Daniel

Wiek: 30 lat

Kilka zdań o sobie: Witam wszystkich. Jeśli chdzi o Warframe to gram od jakiegoś czasu z mniejszymi/większymi przerwami. Jeśli chodzi o mnie, to mogę powiedzieć że jestem dorosłym człowiekiem z poczuciem humoru. Lubię wieczorami posiedzieć przed kompem i zmęczyć się przed snem (jeśli narzeczona mi pozwoli :) )

Skąd się o nas dowiedziałeś?: O klanie dowiedziałem się z tego forum

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Adam
Wiek:20
Kilka zdań o sobie:Studiuje Bezpieczeństwo Narodowe na UMCS interesuje się anime i mangą i jak tak że  militariami uczęszczam też na lekcje tańca ludowego

Skąd się o nas dowiedziałeś?wujek google 

Edited by Teser
Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Adam

Wiek:20

Kilka zdań o sobie:Studiuje Bezpieczeństwo Narodowe na UMCS interesuje się anime i mangą i jak tak że  militariami uczęszczam też na lekcje tańca ludowego

Skąd się o nas dowiedziałeś?wujek google 

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Hubert
Wiek: 21 
Kilka zdań o sobie: jeśli chodzi o warframe to gram dość od niedawno, ale kontakt z mmo mam, swoim koncie mam takie tytuły jak world of Warcraft, Vindiktus, rift i trochę jeszcze mógł bym wymieniać. A z zawodu jestem kucharzem i pracuje w zawodzie na sali balowej

Skąd się o nas dowiedziałeś? z tego tu forum

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz
Wiek: 18
Kilka zdań o sobie: Hejka. Na imię mi Mateusz, choć pewnie nie potrzebnie się powtarzam. Od paru lat mieszkam za granicą gdzie uczę się i pracuje w związku z czym nie mam wybitnie dużo czasu na grę. Ale potrafię tym czasem zarządzać więc nie jest tak najgorzej. Interesuję się psychologią, dużo gram, dużo czytam, dużo śpię. W sumie nie lubię specjalnie się opisywać, moim zdaniem najlepiej jest się poznać rozmawiając.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Wujek google dopomógł w szukaniu klanu.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Hubert

Wiek: 21 

Kilka zdań o sobie: jeśli chodzi o warframe to gram dość od niedawno, ale kontakt z mmo mam, swoim koncie mam takie tytuły jak world of Warcraft, Vindiktus, rift i trochę jeszcze mógł bym wymieniać. A z zawodu jestem kucharzem i pracuje w zawodzie na sali balowej

Skąd się o nas dowiedziałeś? z tego tu forum

 

 

Imię: Mateusz

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Hejka. Na imię mi Mateusz, choć pewnie nie potrzebnie się powtarzam. Od paru lat mieszkam za granicą gdzie uczę się i pracuje w związku z czym nie mam wybitnie dużo czasu na grę. Ale potrafię tym czasem zarządzać więc nie jest tak najgorzej. Interesuję się psychologią, dużo gram, dużo czytam, dużo śpię. W sumie nie lubię specjalnie się opisywać, moim zdaniem najlepiej jest się poznać rozmawiając.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Wujek google dopomógł w szukaniu klanu.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

AzunoCN

 

Imię: Krystian

Wiek:21

Kilka zdań o sobie:Jestem studentem sinologii, o zroznicowanych zainteresowaniach glownie zwiazanych z komunikacja miedzyludzka. Jezeli chodzi o gry mmo, a glownie o mmorpg to gram od dobrych 14 lat. Doswiadczenie moje zaczynalo sie lata temu od gier typu Tibia czy Ultima przez Linegae II czy World Of Warcraft wtc.  teraz do Blade and Soul. Poza pochlanianiem pokaznych ilosci chinskich znakow i graniem w gry interesuje sie gastronomia w bardzo szerokim tego slowa  znaczeniu. 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Forum Warframe

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...