Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

  • Imię:Brunon

 

  • Wiek:20 (rocznikowo 21 :p)

     

Odpowiedz na poniższe pytania:

 

 

A. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

Tak, jeżeli te eventy będą organizowane w porach, które będą mi odpowiadały (nie będę wtedy miał uczelni lub innych osobistych planów) to jak najbardziej.

 

B. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

Coś między zapaleńcem, a od czasu do czasu, dokładniej mówiąc gram w wolnym czasie jednak potrafię odejść od komputera na 'piwko' ;) 

 

C. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

Jak już wyżej napisałem, gram kiedy mogę a mogę grać codziennie.

 

D. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

Jako że rok akademicki się zaczyna to w grze będę spędzał czas po zajęciach, czyli około 16/18 - 24

 

E. Kilka słów o sobie?

A więc jestem studentem, dokładniej nawigacji, zaczynam właśnie trzeci rok. Jestem maniakiem seriali oraz muzyki (rock/elektroniczna), w wolnym czasie lubię poczytać książkę. Zamierzam zostać w warframe na dłużej ponieważ jest to gra bardzo skillowa, a nie jakieś durne klikadło, których już mam dość. 

Link to comment
Share on other sites

  • Imię: Paweł (hetso)

 

  • Wiek:20 lat

     

Odpowiedz na poniższe pytania:

 

 

A. TAK ;)

 

B. chyba zapaleńcem średnio 2-4 h dziennie

C. cały tydzień chyba że gram na imprezach to sobota odpada :P

 

D. jak nie chodze do roboty to zdarza sie że cały dzień a jak chodze to po 18

 

E. Moje hobby prócz grania jest też muzyka gram na perkusji i to by było na tyle o mnie :P

Edited by Hetso
Link to comment
Share on other sites

- TO NADCHODZI! - Szalony głos Nuty zagrzmiał przez telefon odebrany o 5:30 rano.

- Co to do miało być do jasnej cholery! - wstałem z łóżka. Zasapany podszedłem do lustra.

Ślady po brązowo-czarnym szlamie nadal widniały na mojej twarzy niczym stygmat zwiastujący jakieś wydarzenie. Przemyłem twarz wodą. Była otrzeźwiająco zimna. Po moim ciele przeszedł dreszcz. żarówka w łazience zaczęła złowieszczo migać by w ostateczności wydać dźwięk swojej nagłej śmierci. Roztarłem niewyspane oczy, oparłem ręce o chromowaną umywalkę odczekałem chwilę aby oczy przyzwyczaiły się do ciemności, dotknąłem klucza zbudowanego z czarnej energii odnalezionej ostatniej nocy we wraku jakiegoś statku, który tu wczoraj zostawiłem. Odłożyłem go i spojrzałem ponownie w lustro.

 

Zamarłem!

 

Poczułem jak moje serce nabiera tempa, puls gwałtownie wzrasta. Mój zmysł zacisnął moje ręce w pięści, anogi ustawiły się w bojowej postawie.

 

- nadchodzę... - szept zza moich pleców przyprawił mnie o kolejne fale gęsiej skórki.

 

Nie miałem czasu na zastanawianie się. Błyskawicznie odwróciłem się, i wykonałem unik.

Moje ręce zatrzymały się na resztkach czarnej opalizującej niematerialnej mgły, które  rozwiewały się przed moimi oczami. Nikogo nie było.

Na prawym barku zobaczyłem blask czerwieni.

 

- zaaanim, nadejdę... - enigmatyczny cichnący odgłos sączył się zza moich pleców.

- będziesz świadkiem... - szeptał do mnie. Odwróciłem się. W lustrze nie zobaczyłem swego odbicia. Zobaczyłem jednak kształt istoty, która do mnie mówiła. Spowita w mrocznej opalizującej mgle z czerwonymi oczyma. Teraz poczułem zapach śmierci. Uderzyłem w lustro by je rozbić. Moja ręka nie napotkała oporu przeleciała przez szkło niczym przez powietrze trafiając w Pustkę.

 

Mara unosiła się w powietrzu. Zamiast jednej głowy wyrosły 3 inne, a w mroku ciemności pojawiła się gigantyczna bestia, mówiąca 3 różnymi językami.

Nie rozumiałem co mówi. Mój google translator także nie potrafił przetłumaczyć żadnego z jej słów. Bestia wiła się, oddalała się i znikła w oparach ciemności.

 

Z niedowierzaniem zajrzałem do środka. Przestrzeń byłą inna niż znana mi pustka. To znaczy wyglądała tak samo ale jakby zniszczona, napełniona jakąś negatywną energią.

Nagle szare macki zgniłych starożytnych pnączy zaczęły owijać się wokół moich rąk i szyi. zacząłem walczyć wyrywać się. na mojej szyi uścisk się wzmacniał, zaczęło brakować mi tchu. nie mogłem oddychać, ręce powoli opadały w dół pokonany trąciłem świadomość.

 

- O a co to za zabawa beze mnie - Gdy otworzyłem oczy, zobaczyłem Bartchosa nachylającego się nade mną. Dym z cygara dostał się do moich płuc zacząłem kasłać.

- Ponury mi mówił, że wspominałeś niejednokrotnie że najlepsze miejsce dla samobójcy aby się załatwić to łazienka! ale żebyś się od razu ciął. myślałem że żartujesz...? - Bartchos wrzucił resztę cygara do klozetu. Chwycił mnie pod rękę i zarzucił na prawy bark.

 

Tak naprawdę kiedyś nie przepadałem za jego towarzystwem. Drażniła mnie jego gadka, wymądrzał się uważał się za twardziela, narzucał się. Dlaczego tak go odbierałem? Może dlatego, że nie przepadam za ludźmi, którzy potrafią wyruszyć na misję i stanąć oko w oko z armią grinnerów, a z drugiej strony załamują się w momentach gdy właśnie powinnni dać przykład swojej wewnętrznej siły. Tenno z tak silnym charakterem jak on, nie potrafiący dać sobie rady ze sprawami wokół niego? Mam jedynie nadzieję, iż to co się dzieje u niego zahartuje w nim wolę walki i chęć bycia jeszcze lepszym, a on sam udowodni, że to co w życiu go spotkało może stać się fundamentem lepszej i stabilniejszej przyszłości. Cieszę się, że kiedyś dane było mi z nim szczerze porozmawiać, ponieważ ta rozmowa zmieniła moje nastawianie do niego i pomogła mi zrozumieć kilka aspektów z nim związanych. Teraz wiem że jest w porządku, jednakże do tej pory nie mogę przeboleć, że pali przy mnie te swoje ohydne cygara, co ja mówię że w ogóle pali...

 

- nie, nie wiem co się stało...- wyjęczałem i zanim ponownie zamknąłem oczy zobaczyłem rozbite lustro i krople krwi skapujące z moich rąk w kierunku pokaźnej już kałuży czarnej mazi

- dafaq!!! 7 lat nieszczęścia... - zamknąłem oczy.

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Imię: Piotrek (Taxowa)
Wiek: 33

A. Weekendy wolne więc nie ma najmniejszego problemu w spędzaniu czasu przy WF

B. Zapaleniec 

C. Pracuję w systemie zmianowym więc zależne od zmiany jaką mam (jak druga to czas rano jak pierwsza to wieczorem). Weekendy wolne więc czas nieograniczony.

D. j.w

E. Stary i zgryźliwy maniak co zamiast ruszyć tyłek i zgubić brzuszka to bawi się w WF :)

Edited by Taxowa
Link to comment
Share on other sites

Imie: Marcin

Wiek: 31

 

 

a.   W tygodniu praca ale sądze że znajdzie sie czas granie.

 

b.   zapaleniec

 

c.   oczywiście weekendy

 

d.   Zwykle po 16,17 a w weekend'y startuje dużo wcześniej.

 

e.   Nie ma się czym chwalić, grunt to dobra zabawa ^^

 

 

pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

Imię:Adam


Wiek: 20 lat


 


1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?


tak, jestem w stanie tego dokonać


2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?


Gram w wolnych chwilach w ramach odstresowania się. Zapaleńcem na pewno nie jestem. Gram około 1-2 godziny dziennie.


3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?


Najaktywniejszym graczem jestem w weekendy w godzinach wieczornych


4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?


18:00-20:00,21:00


5. Kilka słów o sobie?


Jestem studentem Politechniki Poznańskiej, mieszkam w Poznaniu, interesuję się motoryzacją oraz przejawiam zamiłowanie do czytania książek przygodowych, horrorów oraz sc-fi. Oczywiście lubię sobie czasem pograć ;) Słucham muzyki rockowej oraz heavy metal.


Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Adam

Wiek: 20 lat

 

1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

tak, jestem w stanie tego dokonać

2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

Gram w wolnych chwilach w ramach odstresowania się. Zapaleńcem na pewno nie jestem. Gram około 1-2 godziny dziennie.

3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

Najaktywniejszym graczem jestem w weekendy w godzinach wieczornych

4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

18:00-20:00,21:00

5. Kilka słów o sobie?

Jestem studentem Politechniki Poznańskiej, mieszkam w Poznaniu, interesuję się motoryzacją oraz przejawiam zamiłowanie do czytania książek przygodowych, horrorów oraz sc-fi. Oczywiście lubię sobie czasem pograć ;) Słucham muzyki rockowej oraz heavy metal.

 

 

Witam i zapraszam na nasz serwer klanowy Team Speak 3. Namiary podane w głównym poście tego tematu.

 

Pozdrawiam!

Edited by MaSuTaRo
Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł

Wiek: 25 lat

 

1. Jak mam wolne jestem w stanie poświęcić swój wolny czas

2. Zapaleniec

3. Najczęściej gram wieczorami i popołudniem

4. Różnie sporo zależy od pracy, ale najczęściej 16, 20

5. Lubie sobie obejrzeć dobry film ale ostatnio bardzo dużo gram i staram się wbijać poziomy.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł

Wiek: 25 lat

 

1. Jak mam wolne jestem w stanie poświęcić swój wolny czas

2. Zapaleniec

3. Najczęściej gram wieczorami i popołudniem

4. Różnie sporo zależy od pracy, ale najczęściej 16, 20

5. Lubie sobie obejrzeć dobry film ale ostatnio bardzo dużo gram i staram się wbijać poziomy.

 

Zapraszamy na naszego TSa, daj się poznać nam i sam poznasz nas.

 

Pozdrawiam Dreed

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Imię: Hubert (Hatahiro)

 

Wiek: właśnie sobie zdałem sprawe że w tym roku będzie 30 wiosenek na karku :-)

 

1. Oczywiście że tak, jeśli tylko nie zaniedbam swoich obowiązków ojca to nie ma z tym problemu.

2. Cóż jeszcze kilka lat temu mógłbym śmiało powiedzieć że spędzam w grze około 5-10 godzin dziennie zapaleniec jak się patrzy (w Ghost Recon'a przegrałem chyba ze 2 lata w lidze ClanBase odnoszące nie małe sukcesy, ale o tym może kiedy indziej...) , ale te czasy już mineły przyszedł czas na rodzinę, prace itp...

3. Obecnie gram jak sytuacja pozwala, czasem jest to godzina dziennie a czasem 3 godziny, są to z reguły wieczory no i w weekend.

4. Po godzinie 20'tej

5. O sobie, tak jak możecie wyczytać wcześniej jestem już blisko 30'stki mam rodzinkę, którą bardzo kocham, i nałóg z przeszłości przynajmiej żona tak mówi :-) czyli ogólnie komputer, gry online itp... Moje hobby (tak ja to nazywam). Ogólnie gram bo lubie, a przy tym poznaje dużo nowych ludzi...

A o całą ręsztę można mnie zapytać na TS'ie.

 

Pozdrawiam Hatahiro

Link to comment
Share on other sites

witam jestem marek mam 28 lat i jestem bardzo zainteresowany waszym klanem widziałem wasze osiągnięcia  i bardzo spodobał mi się wasz styl gry .

 
1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?oczywiście tak
2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?żyje by grac i gram kiedy mam czas
3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?w weekendy bo w tygodniu pracuje 3 zmianowo  
4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?gdy mam czas 

5. Kilka słów o sobie?wini wici vidi 

Link to comment
Share on other sites

Imię:Łukasz - DreyesPL

Wiek:18

 

1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

5. Kilka słów o sobie?

ad.1.Tak

ad.2.Żyję aby grać

ad.3.Cały tydzień

ad.4.10:00 - 14:00, 22:00 - 04:00 

ad.5. Więc tak .. Lubię grać na komputerze i chyba tyle z rzeczy które lubię :D Mógłbym wiele o sobie napisać, ale czy to kogokolwiek będzie interesowało? Nie jestem konfliktowy, jeśli ktoś mnie nie zaczepia, ogólnie jestem spokojnym chłopakiem i eee .. chciałbym dołączyć do Waszego klanu. Nie wiem co jeszcze pisac, jeśli kogoś edzie coś intersowało odnośnie mojej soby można śmiało pytać.
Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Imię: Hubert (Hatahiro)

 

Wiek: właśnie sobie zdałem sprawe że w tym roku będzie 30 wiosenek na karku :-)

 

1. Oczywiście że tak, jeśli tylko nie zaniedbam swoich obowiązków ojca to nie ma z tym problemu.

2. Cóż jeszcze kilka lat temu mógłbym śmiało powiedzieć że spędzam w grze około 5-10 godzin dziennie zapaleniec jak się patrzy (w Ghost Recon'a przegrałem chyba ze 2 lata w lidze ClanBase odnoszące nie małe sukcesy, ale o tym może kiedy indziej...) , ale te czasy już mineły przyszedł czas na rodzinę, prace itp...

3. Obecnie gram jak sytuacja pozwala, czasem jest to godzina dziennie a czasem 3 godziny, są to z reguły wieczory no i w weekend.

4. Po godzinie 20'tej

5. O sobie, tak jak możecie wyczytać wcześniej jestem już blisko 30'stki mam rodzinkę, którą bardzo kocham, i nałóg z przeszłości przynajmiej żona tak mówi :-) czyli ogólnie komputer, gry online itp... Moje hobby (tak ja to nazywam). Ogólnie gram bo lubie, a przy tym poznaje dużo nowych ludzi...

A o całą ręsztę można mnie zapytać na TS'ie.

 

Pozdrawiam Hatahiro

 

Witam i zapraszam na nasz serwer klanowy Team Speak 3. Namiary podane w głównym poście tego tematu.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Imię:Konrad ( Daimaro )

Wiek:23

 

1. Jestem Studentem więc mogę poświęcić sporo czasu na Warframe ;)

2. Gram kiedy mam ochotę czyli w sumie 24/8, ale Warframe to nie jedyna gra, która mnie wciągnęła.

3. Najaktywniejszym graczem jestem w dniach pomiędzy Poniedziałkiem a Niedzielą :D

4. Studiuje dziennie w Rzeszowie więc godziny są różne, czasem rano jeśli zajęcia mam na późniejszą godzinę, ale przeważnie są to godziny wieczorne 16-17 ( wiadomo są jeszcze obowiązki poza przyjemnościami )

5. Kilka słów o sobie... hm... urodzony z myszką w ręku, zapalony fan Anime, starego dobrego Rock'a, szybkich samochodów, pięknych kobiet i broni każdego rodzaju i maści. Miły, skromny, z poczuciem humory (przeważnie czarnego - nie, nie chodzi o murzynów), czasem słowo się uleje ale staram się panować nad nerwami, zwłaszcza na TS'ie. Jeśli chodzi o zainteresowania i spędzanie czasu wolnego to jest tego sporo a nie chcę mi się pisać epopei narodowej więc sobie odpuszczę ;) W razie pytań, ogłoszeń lub po prostu poinformowania mnie o czymś piszcie na e-mail: Imaro@interia.eu, ponieważ na forach rzadko bywam a maila sprawdzam pare razy dziennie ;)

Pozdrowienia dla Ekipy GL & HF :D

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Konrad ( Daimaro )

Wiek:23

 

1. Jestem Studentem więc mogę poświęcić sporo czasu na Warframe ;)

2. Gram kiedy mam ochotę czyli w sumie 24/8, ale Warframe to nie jedyna gra, która mnie wciągnęła.

3. Najaktywniejszym graczem jestem w dniach pomiędzy Poniedziałkiem a Niedzielą :D

4. Studiuje dziennie w Rzeszowie więc godziny są różne, czasem rano jeśli zajęcia mam na późniejszą godzinę, ale przeważnie są to godziny wieczorne 16-17 ( wiadomo są jeszcze obowiązki poza przyjemnościami )

5. Kilka słów o sobie... hm... urodzony z myszką w ręku, zapalony fan Anime, starego dobrego Rock'a, szybkich samochodów, pięknych kobiet i broni każdego rodzaju i maści. Miły, skromny, z poczuciem humory (przeważnie czarnego - nie, nie chodzi o murzynów), czasem słowo się uleje ale staram się panować nad nerwami, zwłaszcza na TS'ie. Jeśli chodzi o zainteresowania i spędzanie czasu wolnego to jest tego sporo a nie chcę mi się pisać epopei narodowej więc sobie odpuszczę ;) W razie pytań, ogłoszeń lub po prostu poinformowania mnie o czymś piszcie na e-mail: Imaro@interia.eu, ponieważ na forach rzadko bywam a maila sprawdzam pare razy dziennie ;)

Pozdrowienia dla Ekipy GL & HF :D

 

 

Witam i zapraszam na nasz serwer klanowy Team Speak 3. Namiary podane w głównym poście tego tematu.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...