Jump to content

Polscy Gracze Wf - Łączmy Się!


TraderER
 Share

Recommended Posts

https://www.facebook.com/groups/1493718920909931/

Witam. Jakiś czas temu założyłem Facebookową grupę. Celem grupy są wygodne konwersacje, ogłoszenia, rekrutacja, handel itp. Czasem łatwiej w taki sposób się porozumieć, niż w grze, gdzie czasem można przeoczyć co po niektóre wiadomości na czacie, tym bardziej, że jak wstawimy wiadomość to jesli chwilę później ktoś się zaloguje to nie zobaczy jej. Dla tego tutaj, można zrobić to wygodniej. Grupa dopiero co powstała, ale myślę, że z waszą pomocą możemy stworzyć wielką społeczność. Zapraszam Wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Też grałem w W-F przez steam, ale jest nie wygodny do rozmów w wiele osób po pierwsze, po drugie przezniego pojawaiją się wieksze pingi, mniej fps i są problemy z dolaczaniem do gry, odkad gram w W-F bez steam jest dużo lepiej, a po 3 gdzie wstawisz wiadomosci tak zeby nie znikly i zebys mogl je wygodnie obserwowac, 99% ludzkości korzysta z FB(nawet moja babcia...) dużo ludzi nawet pracuje na FB bo mają wtedy wygodny kontakt z całą firmą itd. I wielu ludzi ma włączone FB niemal przez cały czas jak mają włączony komputer, a nawet jesli nie, to wchodzą na niego 20 razy na dzień, dla tego jest to wygodne, bo mogą wejść i sprawdzic wiadomosci w kazdym miejscu gdzie maja tylko dostep do internetu, a na steam nie wejdziesz gdzie chcesz, chociazby ja w pracy nie moge pobrac steam na firmowy komputer co raczej jest oczywiste, a na FB mogę byćnie mal cały czas.

Edited by TraderER
Link to comment
Share on other sites

Czyli ja zaliczam się do tego 1% ludzkości co nie korzysta z FB. Czuję się wyróżniony. Ze steama również nie korzystam. Podejrzewam, że w tym momencie zaliczam się do 1 promila ludzkości. Bardzo elitarne grono :). Czuję się podbudowany. Dzięki. :)

 

No cóż, tak czy inaczej, życzę Twojej inicjatywie powodzenia. Osobiście marzy mi się prosty, darmowy serwisik aukcyjny dla Warframe, gdzie można by wygodnie kupić i sprzedać swoje dobra. Taki serwis miałby też dobry wpływ na ceny i przynajmniej częściowo zlikwidował by plagę scammerów. A może już coś takiego istnieje tylko ja o tym nie wiem?

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...