Jump to content

Экскалибур Прайм Арт(Перевод)


-JT-Vetalya
 Share

Recommended Posts

Спасибо за проделанную работу, но в переводе на укр. много ляпов :)

Не спорю, но переделывать его под рус. не очень хочу, Хочу самостоятельно отредактировать весь кодекс и прочие большие тексты которые перевели до меня(многие жаловались) :)

Link to comment
Share on other sites

Не спорю, но переделывать его под рус. не очень хочу, Хочу самостоятельно отредактировать весь кодекс и прочие большие тексты которые перевели до меня(многие жаловались) :)

Ты не понял, я говорю не об сравнении с русской локализацией, а об английской и твоей. 

 

Потрібно переводити літературною українською мовою, а не суржиком. Так, до прикладу,  зміниться з "зброї старих часів" на зброю стародавнього шляху. З'явиться не код, а Кодекс, в нашій мові таке слово присутнє. Не подумай, не хочу образити, але таке відчуття що ти взяв переклад Драя і перевів на українську, додавши щось від себе, котре не відповідає оригіналу.

Edited by STARL1GHT
Link to comment
Share on other sites

Ты не понял, я говорю не об сравнении с русской локализацией, а об английской и твоей. 

 

Потрібно переводити літературною українською мовою, а не суржиком. Так, до прикладу,  зміниться з "зброї старих часів" на зброю стародавнього шляху. З'явиться не код, а Кодекс, в нашій мові таке слово присутнє. Не подумай, не хочу образити, але таке відчуття що ти взяв переклад Драя я перевів на українську, додавши щось від себе, котре не відповідає оригіналу.

Повторюсь:

...прочие большие тексты которые перевели до меня...

Я тебе прекрасно розумію. Но на все свій час, там потрібно майже весь кодекс(якщо не весь) редагувати(те що перекладено).

Просто я займався в більшості перекладом інтерфейсу, а саме того, що саме більше "кидається в очі".

На майбутнє, звертайся в лс. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...