Jump to content
The Lotus Eaters: Share Bug Reports and Feedback Here! ×

-- Hun -- Magyarok Figyelem! Csatlakozzatok A Triton Clanhoz!


claci
 Share

Recommended Posts

Sziasztok űrnindzsák!

 

Ha még nincs klánotok, és belépnétek egy laza és szabályoktól mentes klánba, akkor itt a lehetőség!

 

Triton Clan néven hoztuk létre a mi kis közösségünket. A klánunkban mindenki segít a másiknak és szeretnénk ilyen embereket megismerni és együtt játszani velük. Nálunk minden játék stílus elfogadott, és mindenki meg fogja találni a stílusának megfelelő társaságot.

Szeretnénk, ha a klánunkban nem csak a játék további részének elérését, hanem ezen felül ténylegesen egy olyan közösséget találnátok (és alkotnátok), akikkel szívesen játszotok együtt.

 

Teamspeak használata kötelező!!!

IP: ts.unityxnetwork.eu

Keresd a Triton nevű szobát. A kód: kecskepizza

 

Dojonkról egy kis ízelítő:

 

 

Klánunk rendelkezik Facebook-os csoporttal is.

 

https://www.facebook.com/groups/619828624696735/

 

Remélem sokatoknak felkeltettem az érdeklődését. Szívesen várunk mindenkit!

Edited by claci
Link to comment
Share on other sites

Mud3mXD.png

 

Hozzáteszem a klán már elég rég óta él, szóval nem a szél hordta össze a benne lévő tagokat. Jelenleg olyan 160 játékost számolunk tag ként, mivel nemrég volt egy kis szortírozás (30napnál tovább tartó inaktivitással rendelkező emberek kiszórása, de nem kitiltása). A 160 játékos 50%-a napi szinten aktív, ezt biztosan kijelenthetem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Udv!

 

Engem erdekelne, de a facebook-ot hanyagolnam, ha lehet, mivel nem hasznalom, s nem is all szandekomban elkezdeni. Ebbol kifolyolag szeretnek erdeklodni, hogy van-e mod a csatlakozasra, s ha igen, mikent tehetnem meg azt?

Edited by Dentonw7F
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...