Jump to content

Warframe OPEN WORLD


Ain.Black
 Share

Recommended Posts

On 3.11.2017 at 8:27 AM, -FF-Drakulon said:

Winną Crasha może być błąd gry lub wina twojego sprzętu. Początkowo możesz spróbować sprawdzenia plików (Launcher Gry) jeśli to nie pomoże winna może leżeć po twojej stronie np. z powodu małej ilości ramu etc.

Jeśli 4 giga to mało to nie wiem jak do tej pory wszystko działało super , dzięki za odpowiedź 

Link to comment
Share on other sites

On 3.11.2017 at 8:27 AM, -FF-Drakulon said:

Winną Crasha może być błąd gry lub wina twojego sprzętu. Początkowo możesz spróbować sprawdzenia plików (Launcher Gry) jeśli to nie pomoże winna może leżeć po twojej stronie np. z powodu małej ilości ramu etc.

Jeśli 4 giga to mało to nie wiem jak do tej pory wszystko działało super , dzięki za odpowiedź 

Link to comment
Share on other sites

On 2.11.2017 at 23:04, Archangel7777777 said:

Mam mały problem jak dotąd gra chodziła mi płynnie na wysokich po aktualizacji jak próbowałem wejść do otwartego świata to za każdym razem przed bramą mi wywala do pulpitu i jest napisane coś tam Warframe crash i tak za każdym razem a na normalnych misjach wszystko jest ok chodzi płynnie proszę o pomoc bardzo lubię tą grę i chciałbym pograć w otwartym świecie

Jeżeli prosisz o pomoc to nie piszesz coś tam Warframe crash tylko dokładnie podajesz kod błędu, lub całe zdanie które go opisuje. Nikt tu szkoły wróżenia z fusów nie ukończył. Nikt ci nie pomoże jeśli nie będzie wiedział w czym dokładnie jest problem. :P

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Archangel7777777 said:

Jeśli 4 giga to mało to nie wiem jak do tej pory wszystko działało super , dzięki za odpowiedź 

Nie oszukujmy się 4GB to mało (nawet bardzo) jak na dzisiejsze standardy. Wiem bo właśnie tyle mam.

Gra do tej pory działała Ci płynnie gdyż stare mapy są poskładane z małych zamkniętych pomieszczeń i korytarzy które nie stanowiły aż takiego obciążenia nawet przy dużej ilości przeciwników na ekranie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...