Jump to content

(PS4)muody_g

PSN Member
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About (PS4)muody_g

 • Rank
  Initiate
 1. Czyli wystarczy i należy zmienić język w całej konsoli?? No bo w samej grze nie dostrzegam takiej możliwości a szukałem
 2. but its not fixing anything they werent even trading and everything else is still empty... halp.....
 3. Witam. Problem z którym zmagam sie uporczywie w tej grze to tak jak w tytule posta puste lokacje... Bazaar Maroo, Ceres, Fortuna, Dojo, nieważne gdzie - jest tam prawie całkiem pusto (max 2-3 osoby jeśli w ogóle) Handlowałem kilka dni temu z pewnym graczem, obcokrajowcem oczywiście, napotkanym na waframe.market i zaprosił mnie on do "swojego" Bazaaru Maroo. Tętnił on życiem - wszyscy ze sobą handlowali. Kiedy wyszedłem z drużyny i byłem solo nagle mi wszyscy zniknęli aczkolwiek ja zostałem na bazaarze, który stał się nagle pusty. Przed wczoraj odblokowałem ten Bazaar wraz z odblokowaniem planety Mars, i świeci on w moim przypadku pustkami. Poczytałem troche na ten temat i dowiedziałem się że są to jakieś kwestie serwerów i regionu w którym zamieszkujemy, ponieważ przecież graczy na świecie nie brakuje więc czemu w miejscach stworzonych do handlu jest pusto... Uderzam z tą sprawą tutaj żeby się upewnić czy aby wszyscy moi rodacy tak mają czy może jednak to ja mam jakiegoś pecha i jest odizolowany od społeczności Warfame... Czy ktoś coś na ten temat wie???
 4. i did. i guess those 7 people in there is a success
 5. How to fight with this? 😕 youre lucky you can see over 100 frames next to each other i can only imagine such view
 6. What am i supposed to do then? 😞 i am an introvert as hell i dont wanna be alone lol
 7. Hi, Need to ask why is my Maroo's Bazaar, Dojos, Fortuna and almost everything empty (i mean theres like 2 ppl max not even trading). Yesterday i used to trade with player who found me on warframe market. He invited me to "his" Maroo's Bazaar (when i didnt have it unlocked yet) and it was full of trading players. When i quit the team i was still there but it became empty. Now i unlocked it on Mars and there is almost no one. My time region is Europe, I tried changing it to North America or Asia but it is still empty. Why is that guys?
 8. Hi there! My quick question is can i sell the blueprints of for example Valkyr Prime Chasis or Neurooptics or they need to be crafted? I mean on the market it is worth like 40 p but is it the completed item or just a blueprint from the relict?
×
×
 • Create New...