DresiK.

PC Member
 • Content count

  333
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82

About DresiK.

 • Rank
  Silver Disciple
 1. Unstuck command <33
 2. Rhino Prime ma lepsze? z tego, co ja wiem to tylko bieg ma z 0.9 na 1.0.
 3. Mi się to nie widzi. Nie każdy ma czas mimo, że jest wolne.. Przygotowania, rodzina, te sprawy.
 4. Mam takie pytanie odnośnie tej operacji. Albo coś robię źle albo po prostu jestem głupi i tego nie rozumiem.. Na jakiej zasadzie są przyznawane punkty ? Misja ukończona, a punktów brak, nie rozumiem tego, chyba jestem zbyt tępy. Dobra, już wiem. Czytanie ze zrozumieniem :D
 5. Thx DE <3
 6. Już to mniej-więcej opanowałem solo. Gram sobie sam, nie zabijam wrogów, używam tylko 4 umiejętności żeby ich "odgonić". Trzeba być w ciągłym ruchu żeby nie zginąć i gdy mam 100% to oni mają zazwyczaj 8-25% max. Mam 3-4 punkty cały czas. Oni zazwyczaj skupią się na jednym celu lub po prostu na mnie wtedy mogę spokojnie mieć cały czas te 4 punkty moje. Nie można zapomnieć o zapasie energii i oczywiście hp. Dopiero po 6 razie (6 x 4 rundy) Dostałem part Elytron Harness.
 7. Niby coś robią, ale to nadal nie są priorytety.. Misje archwing tak samo są dość zbugowane i wiele osób im to pisze, mnóstwo tematów, ale nic. Ciągle naprawiane są jakieś pierdoły, choć hotfixy są dość duże, a różnicy aż takiej nie widzę.
 8. Ktoś mi możesz powiedzieć czy misja interception na uranie taka jest czy to jakiś bug z otrzymywanym dmg? Dla większości ta misja nie jest do zrobienia, a co dopiero wydropienie partów.. Gdzie tam do 8 rundy skoro przy 4 zazwyczaj jest jakiś klucz T4 Def albo inter..
 9. Nice Kronen skin <3
 10. Thx again DE
 11. Thx DE :)
 12. Thx. Fix Archwing missions ..
 13. 1.Punkty nadal zbugowane, 2.Kolejne problemy napotkałem na misji ziemia - przejęcie. -Nie widać wrogów i po chwili gdy strzela widać skąd. - Kilku wrogów pod koniec buguje się i nie można ich zabić ponieważ są wewnątrz skały. - Czasem po dobiciu do przeszkody, frame się zawiesza i nie można od tego odlecieć bo można powiedzieć, że się "przykleja". - Mody czasem opadają bardzo szybko i nie można ich zebrać bo są jakieś 30000m pod nami. - Problem przy przejęciu.. Nie widać wrogów, a oni przejmują nam cel. Więcej obecnie nie spotkałem bugów, ale jest ich pewnie dużo więcej.
 14. Thx <3