Jump to content

Orakin Reaktörü

SlashSlayer
 Share

Recommended Posts

Elinde orokin reaktörü var ise arsenal'den warframe'inin modlarının bulunduğu bölüme girmelisin . Orada mod kapasitesini yazan bir sayı var onun altında '' yükseltme'' yazar . Ona tıklarsan warframe'inin mod kapasitesini 2 katına çıkarmış olursun . Ama elinde orokin reaktörü yok ise hiç uğraşma  marketten platinium karşılığında al derim .

• 2 weeks later...

yeni günceleme gelmiş bende o zaman oyuna başladım ama yetenekleri kulanamıyorum yani (1-2-3-4) tuşlarına basınca güç kilitli dio tmm bununla ilgili konu var ama eski günceleme mesela bu güncelemede o anahtar yok tıklayıp yapamıyorum lütfen yardım edin

Yetenekleri kullanabilmen için ilk olarak warframe karakterinizde modları aktif etmeniz gerekmektedir . Yani warframe karakterinize yetenek kartı modlarını yerleştirmelisiniz . 

KARAKTERİM kısmından mouseyi karakterinizin üstüne getirip Modifiye et deyip yetenek modlarını mod yuvalarına koyarsan karakterinin yeteneklerini kullanabilirsin

Bir modu doğru polarize slotuna koymaya dikkat et.

Modu kendi polarize slotuna koyarsan üstünde yazandan daha az puan düşürür böylece başka modlar takman kolaylaşır.

Modu polarize olmayan bir slota koyarsan üstünde yazan kadar puan düşürür.

Modu farklı bir polarize slotuna koyarsan üstünde yazandan daha fazla puan düşürür. (buna hiç kalkışma derim)

Birde forma olayı var onu bende tam bilemiyorum şuanlık yanlış yönlendirmiş olmayayım :D

• 4 weeks later...