Jump to content

Visual bugi po ostatniej aktualizacji...


_marjan_

Recommended Posts

Na Przepraszam, prawdopodobnie Bugi zgłasza SIĘ wstęp  Gdzie indziej (TYLKO Gdzie nie wiem) i wielce Prawo page in angielskim ... pozwolił sobie popełnić  tu dziesięć Temat, ponieważ TYLKO jarmuż CZE  obce Języki, moze mi wstyd, ale gdy chodziłem Do Szkoły Do angielskiego nie królem i tyle co osłuchany jestem nic po za tym ....

 

Do rzeczy, po najnowszym uzupełnieniu stwierdzenia, że zmieniono wygląd "frejmów", proporcje ciała i pełno brzydkich "odblasków", że tak to ujmę ... mniejsza, ale zauważyłem, że frost prime nie ma strony ciała, że excalibur umbra wygląda jak podstawowa skórka excalibura w innych kolorach tylko, ponadto mam skórkę na broń dwuręczną i jak w opcjach selone, żeby kochać "widoczna kiedy schowana", do tego narzędzia ciągle w postaci, np razem z bronią  krótką czy karabinem ....

Oczywiście, że w grze nie ma tych problemów, uznałem że błędy powstały przy aktualizacji i wina po stronie mojego komputera .... diagnostyka plików, relogi, nawet zawierało grę i ściągałem na nowo .... nic nie pomogło- dziwne i smutne dla mnie to było ...

 

W końcu zacząłem grzebać przy postaciach, ich wyglądzie, czy właśnie zbugowane są jakieś elementy typu "skórka" - trafiłem, zdjęcia pokażą szczegółowe.

Proszę o się rozszerzać tym i naprawą 🙂

screeny:

213528798294c31f.jpg

1421a96420ed7fa5.jpg

7ba8f267290ba4cb.jpg

fed1f5b918028c79.jpga4f7ec4fb6f6d513.jpg

 

"Edyta":

dlaczego forum tak strasznie pozmieniało mi wpisane przeze mnie treści?! co tu się dzieje?

 

Jakaś masakra się tam u góry porobiła, nie jestem w stanie tego odkręcić, więc w skrócie- bugi widać na screenach, zaznaczyłem co jest przyczyną, w mieczu trzymanym z karabinem nie wiem co jest prowodyrem, może po prostu skórka (użyta z zaw-em)...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...