Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

 

Imię:Piotr

Wiek:20

Kilka zdań o sobie:Pracuje gram pije browar pale fajki i wgl jestem zwykły szary człowieczek

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Z wujka google w poszukiwaniu klanu

 

Na serwerze głosowym widzę, że już byłeś to teraz daj się nam lepiej poznać ^_^.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Sylwek
Wiek: 16
Kilka zdań o sobie: Dużo przebywam na komputerze, lubię gry FPS. Interesuje się mechatroniką. Posiadam dużo wolnego czasu.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Poszukiwałem klanu w przeglądarce, ponieważ jestem samotny w tej grze.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Sylwek

Wiek: 16

Kilka zdań o sobie: Dużo przebywam na komputerze, lubię gry FPS. Interesuje się mechatroniką. Posiadam dużo wolnego czasu.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Poszukiwałem klanu w przeglądarce, ponieważ jestem samotny w tej grze.

 

 

Witamy i zapraszamy na naszego TSa, by Cię reszta naszej Tenno ekipy trochę lepiej mogła poznać:)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Karol
Wiek: 19
Kilka zdań o sobie: Studiuję mechatronikę, a w wolnych chwilach pogrywam w Warframe'a i inne gry.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Słyszałem kiedyś o tym klanie przed przerwą od Warframe'a.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Karol

Wiek: 19

Kilka zdań o sobie: Studiuję mechatronikę, a w wolnych chwilach pogrywam w Warframe'a i inne gry.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Słyszałem kiedyś o tym klanie przed przerwą od Warframe'a.

 

 

Hmm "kiedyś" chyba już jesteśmy starzy, że padają takie określenia odnośnie naszego klanu, ale może i starzy ale jarzy:P Zapraszamy na nasz serwer głosowy co by Cię " Tenno emeryci" mogli lepiej poznać;P

Link to comment
Share on other sites

Imię: Daniel - Losiu
Wiek: 20
Jestem mila osoba, szukajaca dobrej guildi, z ktora bedzie sie mi przyjemnie gralo (o to chodzi w grach). Jestem Losiem wiec lubie przebywac bardzo duzo czasu w lesie i uwielbiam sol :P. Chcialem wspomoc wasz klan poprzez, wieloletnie doswiadczenie w przetrwaniu w trudnych warunkach.

Mr.Bagieta - Michal powiedzial mi o waszym klanie. Zreszta sami mnie zmuszacie bym do was dolaczyl :D

Link to comment
Share on other sites

Imię: Daniel - Losiu

Wiek: 20

Jestem mila osoba, szukajaca dobrej guildi, z ktora bedzie sie mi przyjemnie gralo (o to chodzi w grach). Jestem Losiem wiec lubie przebywac bardzo duzo czasu w lesie i uwielbiam sol :P. Chcialem wspomoc wasz klan poprzez, wieloletnie doswiadczenie w przetrwaniu w trudnych warunkach.

Mr.Bagieta - Michal powiedzial mi o waszym klanie. Zreszta sami mnie zmuszacie bym do was dolaczyl :D

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Jakub Władysław
Wiek: 16
Kilka zdań o sobie: chodzę do 3. klasy gimn., interesuję się Wiedźminem, bronią białą z XV-XVIII w, husarią, maszynami wojennymi z IIWŚ (głównie czołgi niemieckie).
Skąd się o nas dowiedziałeś? Usłyszałem od kolegi Cops3.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Jakub Władysław

Wiek: 16

Kilka zdań o sobie: chodzę do 3. klasy gimn., interesuję się Wiedźminem, bronią białą z XV-XVIII w, husarią, maszynami wojennymi z IIWŚ (głównie czołgi niemieckie).

Skąd się o nas dowiedziałeś? Usłyszałem od kolegi Cops3.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię : Adrian

Wiek : 18

Kilka zdań o sobie: Rozmowny , bez konfliktowy , hesoły . W warferame mam już 7 lvl i zdążyłem zapoznać się dobrze z grą i raczej prędko sobie jej nie odpuszcze :D .

Skąd się o nas dowiedziałeś? O samej grze wiem już od dawna a o klanie dowiedziałem się przez pszypadek buszując na forach głównej strony warframa .

Link to comment
Share on other sites

Imię : Adrian

Wiek : 18

Kilka zdań o sobie: Rozmowny , bez konfliktowy , hesoły . W warferame mam już 7 lvl i zdążyłem zapoznać się dobrze z grą i raczej prędko sobie jej nie odpuszcze :D .

Skąd się o nas dowiedziałeś? O samej grze wiem już od dawna a o klanie dowiedziałem się przez pszypadek buszując na forach głównej strony warframa .

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię : Adrian

Wiek : 18

Kilka zdań o sobie: Rozmowny , bez konfliktowy , hesoły . W warferame mam już 7 lvl i zdążyłem zapoznać się dobrze z grą i raczej prędko sobie jej nie odpuszcze :D .

Skąd się o nas dowiedziałeś? O samej grze wiem już od dawna a o klanie dowiedziałem się przez pszypadek buszując na forach głównej strony warframa .

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

imię: Maciej

Wiek: 20

kilka zdań o mnie: leń, gracz, alkoholik xD, lubie grać w dobrym towarzystwie (wiem że to nie są zdania ale z polskiego nigdy nie byłem dobry xD)]

O klanie dowiedziałem się przypadkiem przez google

nick : per77

Edited by per77
Link to comment
Share on other sites

imię: Maciej

Wiek: 20

kilka zdań o mnie: leń, gracz, alkoholik xD (wiem że to nie są zdania ale z polskiego nigdy nie byłem dobry xD)]

O klanie dowiedziałem się przypadkiem przez google

nick : per77

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Szymon

Wiek: 21

Kilka zdań o mnie: Spokojny, dużo poczucia humoru i zawsze postaram się pomóc jeśli jestem w stanie.

O klanie dowiedziałem się od kolegi

Nick: 20Frost

 

Witamy i zapraszamy na nasz serwer głosowy, a po lepszym poznaniu do naszego Elitarnie Legendarnego klanu Tenno Hardcorów;P

Edited by HikaruMugen
Link to comment
Share on other sites

Imię: Bartłomiej

Wiek: 23

Kilka zdań o sobie: 

Jestem graczem od kilku ładnych lat, na swoim koncie mam kilka dużych tytułów MMO płatnych jak i tych "F2P" (między innymi Age of Conan w którym spędziłem ponad 4 lata). Konto w warframe mam jeszcze od bety lecz długo nie grałem na dobre grać w tą grę zacząłem około grudnia i całkiem dobrze mi idzie. Posiadam kilka nie najgorzej zmodowanych postaci.

 

O waszym klanie dowiedziałem z ogłoszenia HikaruMugen który udzielił mi kilku bardzo ważnych dla mnie informacji. 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Bartłomiej

Wiek: 23

Kilka zdań o sobie: 

Jestem graczem od kilku ładnych lat, na swoim koncie mam kilka dużych tytułów MMO płatnych jak i tych "F2P" (między innymi Age of Conan w którym spędziłem ponad 4 lata). Konto w warframe mam jeszcze od bety lecz długo nie grałem na dobre grać w tą grę zacząłem około grudnia i całkiem dobrze mi idzie. Posiadam kilka nie najgorzej zmodowanych postaci.

 

O waszym klanie dowiedziałem z ogłoszenia HikaruMugen który udzielił mi kilku bardzo ważnych dla mnie informacji. 

 

Witamy i zapraszamy na nasz serwer głosowy poznasz ludzi, a oni Ciebie pogada się o grach no i raidach;P

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dawid

Wiek: 28

Nick: dawitramm

Kilka zdań o sobie:

Jestem aktywnym graczem, możliwość pogrania z znajomymi zwiększa frajdę z gry. Lubie wrócić z pracy by trochę się zrelaksować. Największe doświadczenie mam w grach typu MOBA, ale na drugim miejscu jest zawsze FPS lub TPS. 

 

O grze dowiedziałem się z serwisu youtube oglądając jeden z filmików typu "top 10". Początkowo chciałem sprawdzić czy gra jest warta świeczki. Gra wciągnęła mnie dość solidnie i dlatego postanowiłem dołączyć do społeczeństwa waszego klanu.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Ivo (BNK_3R)
Wiek: 19
Kilka zdań o sobie: Grałem wcześniej przed update 14 a teraz znowu zaczynam :3 nie lubię grać w warframe samemu i uważam że ts jest obowiązkowy. Aktualnie chce wymaksować vaubana 
Skąd się o nas dowiedziałeś: z chatu w rekrutacji :3

Edited by BNK_3R
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...