Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Michał

 

Wiek: 16lat (prawie 17)

 

Coś o sobie: Mój nick w grze to Fenid.Jestem osobą która lubi grać ze znajomymi w różne gry a zwłaszcza szczelinki. Korzystam z TS3, lubię rozmawiać z ludźmi. Gram dopiero w tą grę od 4 dni ( mam już spędzone w niej 25h xD - nawet sam nie wiem jak to zrobiłem). Przeważnie gram w tygodniu od godziny 17 do 22, a w weekendy zależne od tego o której wstanę.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Mam na imię Sebastian i mam 16 lat. Zauważyłem, że rekrutujecie do swojego klanu i postanowiłem się do was zgłosić wraz z kolegą. Mój nick w grze to Chmiel. Jestem osobą, która lubi gry akcji takie jak Warframe. Chętnie spędzam czas grając w tą grę, a gram w nią od 4 dni. Ogółem siadam do komputera tak po 18. Posiadam ts-3 i umiem z niego korzystać ponieważ się obsługiwałem z nim.  Uczę się w tech. gastronomicznym i chciałbym mieć kiedyś własną knajpkę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Damian
Wiek: 20
Kilka zdań o sobie: Jeszcze sie ucze takze grywam zazwyczaj wieczorami. Jestem oczywiscie nowy w te klocki takze kazda pomoc mile widziana. Aczkolwiek szybko lapie takze mysle ze nie bedzie az tak zle ;) emm co tu jeszcze... slucham muzyczki HardStyle :P o i to Tyle ^^

 

Pozdrawiam, Drazzler

Link to comment
Share on other sites

Jako że jestem zainteresowany przyłączeniem się do klanu, zgodnie z informacjami podanymi na początku tematu zamieszczam conieco o sobie.

 

Imię: Łukasz

 

Wiek: 30

 

Kilka zdań o sobie: Początkujący gracz niestety. Warframe odkryłem zaledwie parę dni temu na steam. Gra wciąga jak bagno. Dyspozycyjność do gry głównie popołudniami i weekendy. Skłonności do nolifienia. Liczę na owocną współpracę.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Daniel

Wiek: 16

1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na eventy organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

Tak, mogę poświęcić swój czas.

2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

Zdecydowanie zapaleniec, żyję aby grać.

3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

W czasie wolnym od szkoły.

4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

Dni powszednie po południu, weekendy praktycznie cały czas.

5. Kilka słów o sobie?

Jestem graczem początkującym, dopiero zaczynam zabawę z Warfame, chętnie przyjmę pomoce oraz rady w trakcie gry z góry przepraszam za nie wiedzę w trakcie gry szybko postaram się nadrobić. Sporadycznie gram także w LoL'a i Diablo 3. Ćwiczę bjj oraz moja pasją jest informatyka w ogólnym znaczeniu.

 

 

Imię: Michał

 

Wiek: 16lat (prawie 17)

 

Coś o sobie: Mój nick w grze to Fenid.Jestem osobą która lubi grać ze znajomymi w różne gry a zwłaszcza szczelinki. Korzystam z TS3, lubię rozmawiać z ludźmi. Gram dopiero w tą grę od 4 dni ( mam już spędzone w niej 25h xD - nawet sam nie wiem jak to zrobiłem). Przeważnie gram w tygodniu od godziny 17 do 22, a w weekendy zależne od tego o której wstanę.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

Witam. Mam na imię Sebastian i mam 16 lat. Zauważyłem, że rekrutujecie do swojego klanu i postanowiłem się do was zgłosić wraz z kolegą. Mój nick w grze to Chmiel. Jestem osobą, która lubi gry akcji takie jak Warframe. Chętnie spędzam czas grając w tą grę, a gram w nią od 4 dni. Ogółem siadam do komputera tak po 18. Posiadam ts-3 i umiem z niego korzystać ponieważ się obsługiwałem z nim.  Uczę się w tech. gastronomicznym i chciałbym mieć kiedyś własną knajpkę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. 

 

Imię: Damian

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Jeszcze sie ucze takze grywam zazwyczaj wieczorami. Jestem oczywiscie nowy w te klocki takze kazda pomoc mile widziana. Aczkolwiek szybko lapie takze mysle ze nie bedzie az tak zle ;) emm co tu jeszcze... slucham muzyczki HardStyle :P o i to Tyle ^^

 

Pozdrawiam, Drazzler

 

Jako że jestem zainteresowany przyłączeniem się do klanu, zgodnie z informacjami podanymi na początku tematu zamieszczam conieco o sobie.

 

Imię: Łukasz

 

Wiek: 30

 

Kilka zdań o sobie: Początkujący gracz niestety. Warframe odkryłem zaledwie parę dni temu na steam. Gra wciąga jak bagno. Dyspozycyjność do gry głównie popołudniami i weekendy. Skłonności do nolifienia. Liczę na owocną współpracę.

 

Witam was i zapraszam na nasz serwer klanowy Team Speak 3. Namiary podane w głównym poście tego tematu.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Imię: Krzysiek
Wiek: 19

nick: dant3pl
Kilka zdań o sobie: Newbie. Prawdopodbnie nie będę spędzał dużo czasu na granie. 1-2 (może więcej) godzinki dziennie,  wieczorami i to nie w każdy dzień. W weekendy pewnie znajdę więcej czasu, ale ilość obowiązków może być zbyt przytłaczająca, bym mógł się w pełni poświęcić graniu. Nie obiecuję też, że będę prosem, ale jeśli otrzymam wskazówki od bardziej doświadcoznych "klanowiczów" i gra mnie pochłonie, to będę się starał dorównać najlepszym.

 

Tl;DR Będę grął, jak będę miał czas i jak mam na to ochotę.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Piotrek
Wiek: 23

nick: Khorne1990
Kilka zdań o sobie: Jeżeli chodzi o czas poswiecony grze to zalezy od roboty czasem  moge byc 8-12h a czasem 2-3h. Ogolnie slucham Rocka/Metalu nie jestem konfliktowy szybko odnajduje sie w nowym towarzystwie i przede wszystkim nie olewam ludzi z pomoca bo kiedys ja moge jej potrzebowac :] Szukam ekipy z luzna atmosfera ktora lubi sobie pozartowac a zarazem luzno pogadac. :]

Link to comment
Share on other sites

Przypominam wszystkim składający tutaj swoje podania iż to tylko początek rekrutacji, kolejnym etapem jest Wasze pokazanie się u Nas na TSie, byście pozwolili dać się poznać oraz byście sami poznali Nas. Od takich właśnie relacji zależy czy współpraca Wasza z Nami się zawiąże.

 

Pozdrawiam,

Dreed

Link to comment
Share on other sites

(...) kolejnym etapem jest Wasze pokazanie się u Nas na TSie, byście pozwolili dać się poznać oraz byście sami poznali Nas. Od takich właśnie relacji zależy czy współpraca Wasza z Nami się zawiąże.

 

Pozdrawiam,

Dreed

To jest obowiązkowe? Jak będę chciał sobie pogadać, to będę se konwersował podczas misji.

Link to comment
Share on other sites

Oj, daj spokój, MacDonald. W pokoju ktoś ze mną mieszka, tak? Nie chcę tej osobie psuć np. wieczorów, sczególnie gdy wraca z pracy po 22. Nie chcę się też socjalizowac na siłę, nie przemawia to do mnie poza tym. Na TSa mógę wbijać, jasne, ale do jakichś ważnych wydarzeń czy misji, tyle.

Link to comment
Share on other sites

Oj, daj spokój, MacDonald. W pokoju ktoś ze mną mieszka, tak? Nie chcę tej osobie psuć np. wieczorów, sczególnie gdy wraca z pracy po 22. Nie chcę się też socjalizowac na siłę, nie przemawia to do mnie poza tym. Na TSa mógę wbijać, jasne, ale do jakichś ważnych wydarzeń czy misji, tyle.

 

Cały klan bazuje na komunikacji via TS, nie siedzisz na nim, nie wiesz nic. Na growym chacie nie zobaczysz nikogusieńko i z nikim nie pogadasz, nie pograsz też z ludźmi nie będąc na TSie, bo:

- nie będą ludzie dołączać kogokolwiek, kto na TSie nie siedzi,

- nie znajdziesz ludzi chętnych na cokolwiek bo nikt czatu nie będzie czytać i na niego odpowiadać,

tak wiem co mówię, bo już były u nas takie osoby, które właśnie też nie koniecznie siedziały na TSie, które niestety aleeeee nie posiedziały z nami długo.

Link to comment
Share on other sites

Livestream #18 - najważniejsze informacje (z pozdrowieniami dla kolegi iLonginus'a oraz całego Polish Freaks!)

1. Optymalizacja kodu:
- rozwiązanie problemu z niepojawiającymi się znajomymi na liście przyjaciół
- nie naprawi problemów ze Strict NATem
- w każdym lobby wybierany będzie najlepszy host, na podstawie internetu/komputera

2. Berserker - Valkyr
vtgVwrJ.png
- produkt eksperymentów Alada V
- 1sza moc: przyciągnięcie/rozerwanie linką z hakiem
- 4ta moc: pojawiają się szpony na rękach i rachu ciachu
LbVu7at.png

3. Lotus - nowy wizerunek w grze
Tbsezh8.png

4. Kodeks
eEr7gnW.png
yUEQo4b.png
- użycie strzałek do skanowania, przed zabiciem moba
- gwiazdka oznacza pełne odkrycie danego moba
- wpisy w kodeksie dla warframe'ów, broni i modów
- ilość potrzebna do pełnego odkrycia zależna od typu moba

5. Ulepszenia Interfejsu
trVl4SE.png
- nowe lunety snajperskie
- hotkeye dla wyposażenia (Q menu)


6. Ember Prime
iXHPZpx.jpg
- nie będzie alternatywnych hełmów dla Prime'ów

7. Damage 2.0
- upadek tęczowych buildów
- bardziej typowe i skuteczne słabości przeciwników
- niektóre moby będą miały tarcze, ale obniżony armor
- rózne bronie skuteczne na różne typy mobów
- nowe efekty, również u przeciwników
- zmieni całą grę

8. Handel
- na początku: mody i klucze
- Mastery Rank decyduje o ilości wymian w ciągu dnia
- kiedy: U11

9. Dron do surowców
5xSXvx8.png
- Dron, którego można wysłać by zbierał surowce na wybranej planecie bez ingerencji gracza
- działają nawet, gdy nie grasz
- nie za platynę
- może zostać zniszczony jeśli gracz się po niego nie zjawi
- przynajmniej 1-2 Drony

10. Aktualizacja 11
- powiązana z eventem
- polowanie na Alada V
- nowa lokacja - Gazowe Miasto - pojawiać się będzie wraz z postępem eventu
- Inwazje na innych planetach, będą ogrody jak na evencie, ale o mniejszej skali
- nowe typy przeciwników
- osiągnięcia
- kiedy: Wkrótce™

11. Koncept arty

Gazowe Miasto 1
QIZ5AFb.png

Gazowe Miasto 2
PCJy70O.png

Różne
- THJ748T.png

JlPCU3q.png

3wdQoD7.png

Edited by Patrynio
Link to comment
Share on other sites

Imię: Kamil

Wiek: 17

Coś o sobie: Raczkuje w tej grze, przerzuciłem sie z mmorpg'ów. Giera mnie zajarała i czuje ze bede w nią jeszcze długi czas grał więc czemu nie dołączyć do klanu, zawsze łatwiej o pomoc etc. jesli pasuje wam to ze nie jestem uber pro gamerem to z chęcią do was dołącze.

 

Link to comment
Share on other sites

Nadchodzący Damage 2.0 - nowe informacje (wszystkim czytelnikom, a w szczególności tym z Polish Freaks, życzę miłej lektury!)

Wraz z nowym systemem, w grze pojawi się nowa terminologia, przedstawione nazwy mogą ulec zmianie:

 

Obrażenia fizyczne:
- Uderzenie
- Przebicie
- Cięcie

Każda broń w grze zawiera w sobie kombinację tych 3 typów obrażeń. Ogólne obrażenia każdej broni to suma wszystkich 3 typów obrażeń. Każdą z broni będzie cechowała mieszanka tych typów obrażeń w różnych ilościach. Mody będą miały wpływ na typy obrażeń.

W skrócie, Obrażenia Broni = (Uderzenie + Przebicie + Cięcie)

 

Oznacza to, że w każdej broni będzie kilka typów obrażeń, by uniknąć broni służących do jednego celu, np bronie z przebiciem jedynie na Grineer. Pozwala to na zadawanie obrażeń wszystkim przeciwnikom w grze.

Obrażenia od żywiołów:
- Ogniste
- Lodowe
- Elektryczne
- Toksyczne

W dodatku do 3 typów obrażeń fizycznych, obrażenia od żywiołów mogą zostać dodane do każdej broni w zależności od tego jakie mody zostaną założone. Dla niektórych rzadkich broni, obrażenia od żywiołów to jedyne obrażenia które mają do dyspozycji.

Obrażenia od żywiołów mogą zostać dodane pojedynczo, lecz jeśli zostaną połączone podstawowe typy żywiołów, powstaną nowe typy obrażeń! Otwiera to nowe możliwości, redukuje problem z 'tęczowymi buildami' (wszystkie żywioły na jednej broni) i zmniejsza niektóre dziwne efekty w grze, takie jak zamrożony przeciwnik, który się pali.

Połączone typy obrażeń od żywiołów, powstające po połączeniu dwóch typów obrażeń od żywiołów:
- Podmuch (Ogniste + Lodowe)
- Gazowe (Ogniste + Toksyczne)
- Promieniowanie (Ogniste + Elektryczne)
- Magnetyczne (Lodowe + Elektryczne)
- Wirusowe (Lodowe + Toksyczne)
- Żrące (Elektryczne + Toksyczne

Obrażenia od żywiołów będą dodawane w dodatku do obrażeń fizycznych.
Obrażenia Broni = (Uderzenie + Przebicie + Cięcie) + (Obrażenia od żywiołów)

Hierarchia Obrażeń od żywiołów oraz łączenie obrażeń od żywiołów
Kombinacje Obrażeń od żywiołów tworzone są przestrzegając tej kolejności.

Ogniowe, Lodowe, Elektryczne, Toksyczne.

Jako przykład: Jeśli chcesz mieć na broni Ogniste oraz Magnetyczne obrażenia (Lodowe + Elektryczne), będziesz musiał to zmienić, ponieważ Mod od obrażeń od ognia ma priorytet w tym wypadku i to on będzie ulegał połączeniu z innym typem obrażenia, ponieważ jest wyżej w hierarchii.

 

Obrażenia od żywiołów oraz ich łączenie: ZMIANY!

 

Po przejrzeniu tematu ze zmianami i opinii graczy, wprowadzamy następujące zmiany do systemu łączenia się żywiołów.

Kombinacje żywiołów nie będą oparte na odgórnie ustalonej hierarchii, a będą zależały od indywidualnego ustawienia modów. Hierarchia ta działa podobnie do priorytetów w skillach sentineli, oznacza to że pierwsze uznawane mody będą w lewym górnym rogu układu modów, a ostatnie brane pod uwagę będą znajdywały się w prawym dolnym rogu układu.

 

Jeżeli założysz w kolejności od lewej strony: Obrażenia Lodowe, Toksyczne, Ogniste oraz Elektryczne w dokładnie takiej kolejności, uzyskasz (Lodowe + Toksyczne) i (Ogniste + Elektryczne) czyli dwa efekty łącznie, Obrażenia Gazowe oraz Promieniowanie.

 

Specjalne Efekty
Wszystkie typy obrażeń mają szansę na spowodowanie Specjalnego Efektu na celu, ale również na Tenno kiedy zostanie zaatakowany przez przeciwników.

 

- Uderzenie: Odrzucenie (knockback)
- Przebicie: Osłabienie (zmniejszone obrażenia celu)
- Cięcie: Krwawienie (utrata życia z upływem czasu, leczenie zablokowane)

- Ogniste: Podpalenie (obrażenia od ognia z upływem czasu)
- Lodowe: Spowolnienie
- Elektryczne: Przeskakujące obrażenia elektryczne
- Toksyczne: Obrażenia od trucizny na życie

- Podmuch: Ogłuszenie (stun)
- Gazowe: Trucizna obszarowa
- Promieniowanie: Dezorientacja (problemy z celowaniem)
- Magnetyczne: Redukcja Tarczy
- Wirusowe: Zatrucie
- Żrące: Obrażenia Pancerza

Damage 2.0 w Interfejsie Gry
Interfejs gry będzie pokazywał wszystkie te statystyki obrażeń w postaci liczb. Dołączone zrzuty ekranu pokazują, czego możesz spodziewać się po wdrożeniu systemu Damage 2.0.

Przykład 1: Broń bez modów na żywioły
Atox1D3.png

Przykład 2: Broń z założonymi obrażeniami Ognistymi
5XEwxUP.png

 

Przykład 3: Broń z założonymi modami na obrażenia Ogniste oraz Elektryczne, tworzące Promieniowanie

ivDT0yb.png

Poziomy przeciwników
Postrzeganie poziomów przeciwników również ulegnie zmianie. Przeciwnicy na poziomie 1 wciąż będą najłatwiejsi. Jednak poziom trudności przeciwnika na poziomie 40 w systemie Damage 2.0 będzie porównywalny do poziomu trudności przeciwnika na poziomie 100 w aktualnym systemie. iLonginus jest kiepski w bierki. Nieskończone tryby misji nadal będą zawierały wzrastające poziomy przeciwników. Przeciwnicy używać będą broni, które będą powodowały różne typy obrażeń i specjalne efekty, oznacza to, że poziom trudności wynikać będzie z kombinacji ich wyposażenia oraz poziomu.

Znaj swojego przeciwnika
Przeciwnicy będą podatni na różne typy obrażeń. Rozpocznij polowanie na swoich przeciwników, by poznać słabości poszczególnych frakcji i typów przeciwników. Ze swoją Bronią główną, Boczną oraz Bronią białą, będziesz w stanie podjąć walkę z najokrutniejszymi przeciwnikami używając wielu różnych kombinacji broni.

Znaczenie zmian
Damage 2.0 jest bardzo istotną zmianą w Warframe. Oczekujemy konstruktywnej krytyki i opinii na temat nowego systemu obrażeń kiedy zostanie wprowadzony.

Edited by Patrynio
Link to comment
Share on other sites

tsmvBzA.jpg

 

wcale bym się nie zdziwił, jakby dziś wlazł 'event' i trwał tydzień a w następną środę patch 11 ;/ bo zgodnie ze słowami scota patch 11 ma być poprzedzony eventem i jego zakończeniem ma być właśnie patch 11 ...

 

wyczuwam w moczu kolejny tydzień maniaczenia  - deja vu - ;] - aczkolwiek nie ukrywam, że kolejna opcja do poformowania sobie czy podreperowania trochę budżetu :D

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Imię: Damian

Wiek: 28

Nick: Sleepy_Killer

Kilka zdań o sobie: Co mogę powiedzieć o sobie. Jesli praca i żona :) mi pozwalają staram się aktywnie uczestniczyć w grze. Szukam klanu z aktywnymi graczami nie koniecznie normalnymi :)

Zapraszamy na naszego TSa :)

Link to comment
Share on other sites

no nie wiem, nie wiem czy taki mocny nerf lvlowy mobów będzie dobry na dłuższą metę .. system dmg/armor 2.0 jeszcze mnie nie powalił i nie poczułem nerfa na moich buildach i przy moich broniach... na razie zaliczyłem karpia przy Ambulasie ... mój ulubiony boss do testów :] ..

 

Pamiętacie jak ten boss wyglądam lvlowo i Hpsowo, jakie dmg wchodziły z Galaretki wcześniej? Nie, to przypomnę

 

 

Jak wskoczyłem na Plutona - nie zwróciłem uwagi na lvle - i zobaczyłem lvl Ambulasa oraz jaki DMG wlazł w niego - oczy jak 5zł - to szczena mi opadła baaardzo nisko.

 

Wcześniej zwykły dmg kręcił się w okolicach 8k, teraz może oczy ujrzały żółty dmg na poziomie:

5.355 zadanych w tarczę moba oraz 84.358 mi kopara opadła.

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...