Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię:    Krystian

 

Wiek:    17 - w tym roku 18.

 

Kilka zdań o sobie:    Jestem człowiekiem lubiącym to co robię, a robię FireShow. Słucham praktycznie wszystkiego zależnie od nastroju. Najczęściej jest to klasyczny Rock. Obecnie uczęszczam do Technikm Elektrycznego - Przyuczam się do zawodu elektryka. Ulubiona książka: Wmapir z Przypadku. Ulubiony film: Zielona MIla. Lubię gry typu RPG np. Wampir Maskarada czy też Warhamer.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?    Napisałem w kanale rekrutacyjnym w Warframe czy kotś by mnie przyjoł do klanu. I zgłosił się MaSuTaRo.

Link to comment
Share on other sites

Proszę Cię! Patrząc na Twój screen masz włączone:

- Szczegółowe oświetlenie

- Głębia ostrości (DOF)

- Poświata (ale tu nie mam pewności)

- Cienie postaci (jakość wysoka)

 

nie zdziwiłbym się jakbyś miał jeszcze Lokalne refleksy, HDR, Rozmycie i wygładzanie krawędzi włączone :)

Sprawdź jeszcze jakość particle system i ustaw sobie n aniską :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem Andrzej mam  17 lat jestem super lubię grac w gry kocham gadac na ts dowiedziałem się z google :)

Interpunkcja, gramatyka i brak zrozumienia tematu. Kolego miły jak piszesz posta rekrutacyjnego to przynajmniej wg schematu.

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich ;)

Imię: Mateusz

Wiek: 19

Gram już od dłuższego czasu, lecz jak wiecie zabawa bez "rodzinki" to nie to samo ;)

Widzę, że atmosfera jest tu bardzo przyjemna, więc chciałbym do was wstąpić :P

Skąd się dowiedziałem o was? 

Dreed spamował jak szalony na rekrutacji, więc w końcu mnie zachęcił :D <3

Dziękuje za uwagę :D

Link to comment
Share on other sites

Temat: Wyzwanie Camp Kill Yourself (CKY) : Saturn

Tenno! Czas przejąć kontrolę nad systemem słonecznym i zaznaczyć naszą bytność na poszczególnych planetach.

 

Od dziś tj 30.03.2014 do soboty 05.04.2014 (włącznie) naszym celem są misję typu obrona i przetrwanie na Saturn

Idźcie! Walczcie o dominację i nie przynieście nam wstydu!

 

Planeta: Saturn

Typ misji: Obrona (HELENE) i Przetrwanie (MIMAS, KELLER, CASSINI)

Termin: 30.03.2014 - 05.04.2014

Cel: Najwięcej fal na obronie, oraz najdłuższy czas na Przetrwaniu.

Uwagi: Brak

 

Niniejszym rzucamy wyzwanie Wszystkim Polskim i Zagranicznym klanom. Przystąpcie do uczciwej walki o dominację! Rzucamy wam rękawicę i czekamy na godnego przeciwnika!

 

Niech ranking będzie Waszym i Naszym świadectwem chwały!

MacDante
http://www.cky.com.pl

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dawid
Wiek: 16
Kilka zdań o sobie: Jestem człowiekiem spokojnym i opanowanym. Staram się unikać poważnych problemów z innymi ludźmi. Słucham przeważnie  PowerMetal'u. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum i szykuję się do Technikum Energeycznego.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Dowiedziałem się o tym klanie od kolegi.

Edited by StriiT
Link to comment
Share on other sites

Imię: Krzysztof
Wiek: 22
Kilka zdań o sobie: Gram już troche czasu, ale wiadomo samemu to nie to samo, chciałbym pograć z bardziej doświadczonymi graczami ;).
Skąd się o nas dowiedziałeś? Kanał rekrutacyjny.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dawid

Wiek: 16

Kilka zdań o sobie: Jestem człowiekiem spokojnym i opanowanym. Staram się unikać poważnych problemów z innymi ludźmi. Słucham przeważnie  PowerMetal'u. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum i szykuję się do Technikum Energeycznego.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Dowiedziałem się o tym klanie od kolegi.

 

 

Imię: Krzysztof

Wiek: 22

Kilka zdań o sobie: Gram już troche czasu, ale wiadomo samemu to nie to samo, chciałbym pograć z bardziej doświadczonymi graczami ;).

Skąd się o nas dowiedziałeś? Kanał rekrutacyjny.

 

Witam i zapraszam do wspólnej gry i rozmowy.

Edited by MaSuTaRo
Link to comment
Share on other sites

Chciałbym dołączyć do Klanu CKY.

Imię: Aleksander, w grze Mi3lony

Wiek: 17, ale 5 września 18 ^ ^

Kilka zdań o mnie: Poszukuję klanu, który pomógłby mi rozwijać się w tej spaniałej grze jaką jest Warframe. 

Dowiedziałem się o tym klanie z forum Warframe :D

Link to comment
Share on other sites

 Hej wszystkim  jestem Oskar   mam  27 lat .Szukając  Klanu  dostałem Zaproszenie od  gracza z klanu  "CKY" i do stałem lik na stronę klanu  po przeczytaniu co oferujecie i jakę macie zasady stwierdziłem  że  jest  fajny klan który  dużo oferuje > Po wejściu na ts 3 i krótkiej  rozmowie potwierdziłem sie to co jest na pisane na stronie > A teraz coś  o mnie  to jestem dość gadatliwy co na pewno potwierdzą to ludzie z ts a jeśli o moje żarte są dośc suche  ale jak to ja mówię tak sucho że aż śmiesznie  ;).Fakt jestem dość  miły  ale jak każdy mam też wady  tak jak każdy  po za tym  

" sami zobaczycie :) o ile sie zgodziće na moje dojśce do was :) mam na dzije że dołocze do was  i śę  poznamy 

Link to comment
Share on other sites

 Hej wszystkim  jestem Oskar   mam  27 lat .Szukając  Klanu  dostałem Zaproszenie od  gracza z klanu  "CKY" i do stałem lik na stronę klanu  po przeczytaniu co oferujecie i jakę macie zasady stwierdziłem  że  jest  fajny klan który  dużo oferuje > Po wejściu na ts 3 i krótkiej  rozmowie potwierdziłem sie to co jest na pisane na stronie > A teraz coś  o mnie  to jestem dość gadatliwy co na pewno potwierdzą to ludzie z ts a jeśli o moje żarte są dośc suche  ale jak to ja mówię tak sucho że aż śmiesznie  ;).Fakt jestem dość  miły  ale jak każdy mam też wady  tak jak każdy  po za tym  

" sami zobaczycie :) o ile sie zgodziće na moje dojśce do was :) mam na dzije że dołocze do was  i śę  poznamy 

Mieliśmy sucharka w klanie może narodzi się jego godny następca :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...