Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

 

Imię: Łukasz

Wiek: 23

Kilka zdań o sobie: Co moga powiedzieć o sobie? Jestem osoba lubiąca sobie pograć i jak się w coś wkręca to grom w to na poważnie. Na ten moment dość fajnie mi się gra w warframe dlatego szukam sobie ludzi z którymi moga se pograć i pogadać. Studiuje wiec mam raczej dużo czasu na granie. 

P.S. mieszkam na Śląsku dlatego moga trocha dziwnie pisac lub godać.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? z kanalu rekrutacji w grze 

 

 

 

Imię: Patryk

Wiek: 14

Kilka zdań o sobie: mam 14 lat. Interesują mnie gry komputerowe i sport. Myśle że szybko zaprzyjaźnie się z klanowiczami jako iż jestem przyjacielską osobą. W warframe dopiero zaczynam swoją przygode, ale myśle że i tak postaram sie kiedyś dorównać najlepszym! Jestem miły, ambitny, przyjacielski itd. To będzie mój pierwszy klan ale mierze wysoko więc myśle że dostane się odrazu do najlepszych, a mianowicie do was.

Skąd się o nas dowiedziałeś?  Od gracza: MaSuTaRo

 

 

 

Imię:Karol

Wiek:16

Kilka zdań o sobie:Lubię grać, często jestem online

Skąd się o nas dowiedziałeś?:Czat rekrutacyjny w grze

 

 

 

Witam Panów i zapraszam na naszego TeamSpeaka, to jedyna droga do poznania nas i do możliwości poznania Was.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Damian
Wiek: 17 
Kilka zdań o sobie: No co tu dużo gadać, ciężko jest mi pisać o sobie, najlepiej jak każdy z osobna dowie się kim jestem, etc. ;D Lubię dobry teamwork i luźne atmosfery. 

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Z komentarzy na pl.wiki Warframe. ;D 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał
Wiek: 21
Kilka zdań o sobie: Jestem spokojny nie wkurzam się o byle co, chodź np. nie przepadam za rozmowami przez ts'a to jeżeli ludzie są spoko to bardzo szybko się do nich przyzwyczajam i wtedy gadam aż za dużo. Lubię sport więc nie gram całymi dniami chodź czasami sobie lubie pograć nawet 3 godziny dziennie.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Podczas gry Warframe napisałem czy ktoś przyjmuje do kladnu i tak oto MaSuTaRo wysłał mi ten link bym się zapisał, więc jestem :D

Link to comment
Share on other sites

Rules are rules, więc:

 

Imię: Mateusz
Wiek: 20
Kilka zdań o sobie: Jestem raczej aktywnym graczem, który lubi sobie pogadać, szczególnie na tsie. Mam sporo pomysłów i jeżeli pragnę to potrafię mocno spiąć poślady i ruszyć do akcji! W warframe siedzę już jakoś rok.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Byłem już w klanie, a teraz powracam!

Edited by Tograk
Link to comment
Share on other sites

Imię: Aleksander; Alex

 

Wiek: Z dokładnością co do metra (no prawie) 16 lat

 

Kilka zdań o sobie: Jestem aktywnym graczem który podchodzi do gier z ogromnym dystansem,

mniej więcej z takim jak z Krakowa do Warszawy. Gram w Warframe od samego początku postacią Excalibur, po popełnieniu wielu błędów i stwierdzeniu " Jezu ale ja jestem głupi" niedawno założyłem nowe konto. Preferuje granie w zespołach dwuosobowych, dla jak najlepszej współpracy. Nie mam parcia na szkło, i wcale nie kieruję się w stronę najlepszych broni, ale używam tych które przypadną mi do gustu. W moim przypadku, takimi broniami są łuki, kawałki metalu do rzucania i jako 3 bronie ręczne do rzucania.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś ?

 

Paradoksalnie, przez przypadek. Wpisałem w przeglądarkę "Warframe bronie melee do rzucania"

 

 

Oczywiscię liczę się z tym że nie zostanę przyjęty, ze względu na wiek, jestem jednak dobrej myśli.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Aleksander; Alex

 

Wiek: Z dokładnością co do metra (no prawie) 16 lat

 

Kilka zdań o sobie: Jestem aktywnym graczem który podchodzi do gier z ogromnym dystansem,

mniej więcej z takim jak z Krakowa do Warszawy. Gram w Warframe od samego początku postacią Excalibur, po popełnieniu wielu błędów i stwierdzeniu " Jezu ale ja jestem głupi" niedawno założyłem nowe konto. Preferuje granie w zespołach dwuosobowych, dla jak najlepszej współpracy. Nie mam parcia na szkło, i wcale nie kieruję się w stronę najlepszych broni, ale używam tych które przypadną mi do gustu. W moim przypadku, takimi broniami są łuki, kawałki metalu do rzucania i jako 3 bronie ręczne do rzucania.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś ?

 

Paradoksalnie, przez przypadek. Wpisałem w przeglądarkę "Warframe bronie melee do rzucania"

 

 

Oczywiscię liczę się z tym że nie zostanę przyjęty, ze względu na wiek, jestem jednak dobrej myśli.

Witam i zapraszam do wspólnej gry i rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

Rules are rules, więc:

 

Imię: Mateusz

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Jestem raczej aktywnym graczem, który lubi sobie pogadać, szczególnie na tsie. Mam sporo pomysłów i jeżeli pragnę to potrafię mocno spiąć poślady i ruszyć do akcji! W warframe siedzę już jakoś rok.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Byłem już w klanie, a teraz powracam!

noooooooooooooooooooooo !!!

 

http://www.youtube.com/embed/WWaLxFIVX1s

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Imie: Konrad

 

Wiek : 14

 

Kilka zdań o sobie : lubie grać w gry non targety i targety jestem aktywnym graczem i lubie grać zespołowo.

I licze na dobrą atmosfere i na miłą gre. gram w tą gre trzy dwa dni.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Szukałem klanu polskiego i znalazłem ten klan.

Link to comment
Share on other sites

Imie: Stanisław

Wiek: 20

Kilka zdan o sobie: Gram rekreacyjnie, gdy nie moge juz wytrzymac porazek w Battlefield 3. Warframe odpreza :D

Miewam problemy z netem ze wzgledow finansowych, ale w razie nastapienia takich jestem wstanie uzyskac internet w innym miejscu, zeby chociaz poinformowac.

Skad sie o nas dowiedziales?: Na czacie, na kanale rekrutacji. Moj poprzedni klan to byl klan duchow (bo procz mnie nikt juz do gry nie zaglada), wiec chcialem zmienic na jakis zywy ;) Tutaj nakierowal mnie MacDante.

 

TS: Posiadam

Mic: Posiadam, mozliwe, ze bede musial je przyciszyc/przyglosnic. Mam na korbke, wiec e-z. ;)

 

Na wasz serwer TSa wszedlbym jutro po 14, bo na dzis to juz za pozno. Z checia was poznam.

Link to comment
Share on other sites

Michał.

17 lat.

Jestem raczej osobą na co dzień skrytą, lecz potrafię się otworzyć na nowe kontakty z ludźmi którzy na to zasługują.

 

O Waszym klanie dowiedziałem się od waszego świeżego członka a mianowicie Mushrum'a, opowiadał mi o waszych 

osiągnięciach i szczerze byłem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w wasze szeregi.

Link to comment
Share on other sites

Imie: Konrad

 

Wiek : 14

 

Kilka zdań o sobie : lubie grać w gry non targety i targety jestem aktywnym graczem i lubie grać zespołowo.

I licze na dobrą atmosfere i na miłą gre. gram w tą gre trzy dwa dni.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Szukałem klanu polskiego i znalazłem ten klan.

 

 

Imie: Stanisław

Wiek: 20

Kilka zdan o sobie: Gram rekreacyjnie, gdy nie moge juz wytrzymac porazek w Battlefield 3. Warframe odpreza :D

Miewam problemy z netem ze wzgledow finansowych, ale w razie nastapienia takich jestem wstanie uzyskac internet w innym miejscu, zeby chociaz poinformowac.

Skad sie o nas dowiedziales?: Na czacie, na kanale rekrutacji. Moj poprzedni klan to byl klan duchow (bo procz mnie nikt juz do gry nie zaglada), wiec chcialem zmienic na jakis zywy ;) Tutaj nakierowal mnie MacDante.

 

TS: Posiadam

Mic: Posiadam, mozliwe, ze bede musial je przyciszyc/przyglosnic. Mam na korbke, wiec e-z. ;)

 

Na wasz serwer TSa wszedlbym jutro po 14, bo na dzis to juz za pozno. Z checia was poznam.

 

 

 

Imię: IceBurner - Piotr 

Wiek: 25 

Kilka zdań o sobie: Ten co ogarniał, coś nie coś teraz wraca aby ogarniać bardziej 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Stary członek Klanu... :) 

 

 

 

Imię: mak10a - Marek

 

Wiek: 28

 

Kilka zdań o sobie: Wieczny student(oby do magisterki ;) ) i były klanowicz ;)

 

 

Michał.

17 lat.

Jestem raczej osobą na co dzień skrytą, lecz potrafię się otworzyć na nowe kontakty z ludźmi którzy na to zasługują.

 

O Waszym klanie dowiedziałem się od waszego świeżego członka a mianowicie Mushrum'a, opowiadał mi o waszych 

osiągnięciach i szczerze byłem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w wasze szeregi.

Serdecznie zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Edited by MaSuTaRo
Link to comment
Share on other sites

Imię:Piotr
Wiek:13 lat
Kilka zdań o sobie:Jestem ogarnięty (nie taki typowy gimbus co mówi cały czas "twoja stara"),lubię słuchać  rocka i metalu, nie staram się podlizywać jak się nie dostanę to trudno... chociaż trochę mi na tym zależy

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Od użytkownika Malkavian127, który jest moim przyjacielem i członkiem tego klanu

Link to comment
Share on other sites

Witam :D

Imię : Adrian 

Wiek: we Wrześniu 16 

Coś o sb : hmmm gram raczej namiętnie codziennie no wiadomo w weekend więcej :D Z Ts3 nie mam problemu :D

Dowiedziałem się o was z czatu na Wrframe dostałem link do stronki i składam podanie :D

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z wymaganiami składam post rekrutacyjny 

Imię: Jakub 

Nick: TechnoRazmataz

Wiek: 19 

Coś o sobie: Lubię grać, codziennie znajdę przynajmniej godzinkę, czy dwie. Sprzęt oczywiście mam. 

Skąd się dowiedziałem: Od jakiegoś czasu szukam nowego klanu gdyż mój stary (klan :P ) przestał grać i w dojo wieje pustkami :/ Dowiedziałem się, przez chat w grze. 

Link to comment
Share on other sites

Witam :D

Imię : Adrian 

Wiek: we Wrześniu 16 

Coś o sb : hmmm gram raczej namiętnie codziennie no wiadomo w weekend więcej :D Z Ts3 nie mam problemu :D

Dowiedziałem się o was z czatu na Wrframe dostałem link do stronki i składam podanie :D

 

 

Zgodnie z wymaganiami składam post rekrutacyjny 

Imię: Jakub 

Nick: TechnoRazmataz

Wiek: 19 

Coś o sobie: Lubię grać, codziennie znajdę przynajmniej godzinkę, czy dwie. Sprzęt oczywiście mam. 

Skąd się dowiedziałem: Od jakiegoś czasu szukam nowego klanu gdyż mój stary (klan :P ) przestał grać i w dojo wieje pustkami :/ Dowiedziałem się, przez chat w grze. 

Serdecznie zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imie: Paweł

Nick: Pawcio11

Wiek: 18

Coś o sobie: Gierka ciekawa ostatnio maniacze po kilka godzin. Ogólnie to z zainteresowania i nauki informatyk. (Nie lubie pisać o sobie)

Skąd się dowiedziałem: Niejaki MaSuTaRo pisał na czacie o waszym klanie.

Edited by Pawcio11
Link to comment
Share on other sites

Imie: Maciej


Nick: EneSi


Wiek: 18


Coś o sobie: I co tu napisac? :) Fan dobrej ksiazki fantastycznej, kina akcji, weast coast rapu i gier wszelkiego pochodzenia. Przyszły budowlaniec. 


 


Dowiedziałem sie o CKY z googla.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...