Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Kamil
Wiek: 17

Kilka zdań o sobie: Utożsamiam się ze światem Warframe, przez co potrafię wszystkie zachodzące tu wydarzenia bardzo osobiście i z wczuciem. Poza tym jestem fanem muzyki metalowej ( na inne także znajdzie się miejsce ;) ) a także fantastyki. Można ze Mną pogadać, chociaż zazwyczaj raczej słucham niż się udzielam na owym teamspeaku, jednak jestem aktywnym graczem i chętnie zwiedzam, ulepszam a także rozbudowuję Dojo. Zawsze można liczyć na jakieś surowce z Mojej ręki.
Skąd się o nas dowiedziałeś?: Świeżo po powrocie do Warframe'a postanowiłem zniszczyć zalążek Mojego klanu i spróbować dołączyć do już istniejącego. I w tym właśnie momencie wyskoczyła Mi reklama CKY, odwiedziłem stronę klanu a także obejrzałem filmik prezentujący. 

Link to comment
Share on other sites

 

Imie: Maciej

Nick: EneSi

Wiek: 18

Coś o sobie: I co tu napisac? :) Fan dobrej ksiazki fantastycznej, kina akcji, weast coast rapu i gier wszelkiego pochodzenia. Przyszły budowlaniec. 

 

Dowiedziałem sie o CKY z googla.

 

 

 

Imię: Kamil

Wiek: 17

Kilka zdań o sobie: Utożsamiam się ze światem Warframe, przez co potrafię wszystkie zachodzące tu wydarzenia bardzo osobiście i z wczuciem. Poza tym jestem fanem muzyki metalowej ( na inne także znajdzie się miejsce ;) ) a także fantastyki. Można ze Mną pogadać, chociaż zazwyczaj raczej słucham niż się udzielam na owym teamspeaku, jednak jestem aktywnym graczem i chętnie zwiedzam, ulepszam a także rozbudowuję Dojo. Zawsze można liczyć na jakieś surowce z Mojej ręki.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Świeżo po powrocie do Warframe'a postanowiłem zniszczyć zalążek Mojego klanu i spróbować dołączyć do już istniejącego. I w tym właśnie momencie wyskoczyła Mi reklama CKY, odwiedziłem stronę klanu a także obejrzałem filmik prezentujący. 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:  Dawid Grzesiak
Wiek: 18 lat
Kilka zdań o sobie:

Jestem uczniem technikum informatycznego nr2 w Poznaniu na 2 roku. W *WARFRAME* gram od niecałych 6 miesięcy. Interesuje się lotnictwem wojskowym, rekinami i pająkami. Lubie każdego dnia codziennie pobiegać ze względu na moją postawę.

Skąd się o nas dowiedziałeś? 

Dowiedziałem się o was na WARFRAME ma kanale rekrutacyjnym od  XxXPAINKILLERXxX

Link to comment
Share on other sites

Hejoo, wedle info na stronie: 

 

Imię:  Adrian 

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie: Pracuje, żyje i nudzę się w wolne noce - bo gram glownie w nocy. 

Skąd się o nas dowiedziałeś? - Wiadomość in game. 

Nazwa w grze: TanrubNairda

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się aczkolwiek nie ukrywam, że może to być dosyć trudne z uwagi na, że grasz tak jak sam napisałeś "głównie w nocy", ale myślę, że na kilka osób od nas na pewno trafisz ^_^.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Marcin
Wiek: 27
Kilka zdań o sobie: Jestem człowiekiem. Mieszkam w puszczy. Bradzo lubie grac, mam hodowle psów rasowych i dwa koty. Jestem Komunikatywny i nie konfliktowy łatwo nawiązuje kontakty. Podanie swe motywuje tym że bardzo chce dołaczyc do waszego klanu oraz chce uczestniczyc aktywnie w jego życiu.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z czatu.

Link to comment
Share on other sites

Imię:  Karol
Wiek: 19
Kilka zdań o sobie:Jestem osobą kulturalną, lubiącą towarzystwo. Mam poczucie humoru i chętnie zawiązuje znajomości.(bez skojarzeń ;x)                                  Skąd się o nas dowiedziałeś?  Od kolegi, ok. 9 miesięcy temu mój znajomy dołączył do was, ja również dołączyłem, byłem w klanie ok. 2 tygodnie. Dostałem awarii komputera przez około tydzień mnie nie było, (wydaję mi się, że właśnie przez to wyleciałem z klanu bo zapomniałem poinformować o dłuższej nieobecności). Jak komputer został naprawiony nawet nie chciało mi się grać w warframe, dlatego też nie ubiegałem o powrót do klanu.  

Link to comment
Share on other sites

Siema mam 34 lata , lubie sobie pograc . Nalezalem do klanu lecz nigdy do Polskiego,dlatego staram sie do was dolaczyc.Nie wiem co mam pisac...............ip MrDevilPrime

 

 

Imię:  Karol

Wiek: 19

Kilka zdań o sobie:Jestem osobą kulturalną, lubiącą towarzystwo. Mam poczucie humoru i chętnie zawiązuje znajomości.(bez skojarzeń ;x)                                  Skąd się o nas dowiedziałeś?  Od kolegi, ok. 9 miesięcy temu mój znajomy dołączył do was, ja również dołączyłem, byłem w klanie ok. 2 tygodnie. Dostałem awarii komputera przez około tydzień mnie nie było, (wydaję mi się, że właśnie przez to wyleciałem z klanu bo zapomniałem poinformować o dłuższej nieobecności). Jak komputer został naprawiony nawet nie chciało mi się grać w warframe, dlatego też nie ubiegałem o powrót do klanu.  

 

 

Imię: Kuba

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie: Gram codzienie. TS jest, Mikrofon i reszta jest.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z froum.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł
Wiek: 21
Kilka zdań o sobie: Jakieś obeznanie gry w klanie/team'ie jest, może nie w warframe, ale w bf spore, udział w turniejach i eventach. Chętny do pomocy i współpracy.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Spam na chacie w grze. (just kidding)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie: Jakieś obeznanie gry w klanie/team'ie jest, może nie w warframe, ale w bf spore, udział w turniejach i eventach. Chętny do pomocy i współpracy.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Spam na chacie w grze. (just kidding)

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się. (i'm not kidding) 

Link to comment
Share on other sites

Imię:Sebastian

Wiek:19

Kilka zdań o sobie:Na temat gry troszeczkę wiem , chętnie pomagam i współpracuję .

Skąd się o nas dowiedziałeś : Na chacie w grze (reklamowanie klanu).

Chciałbym jeszcze tylko powiedzieć że u mnie z ts bedzię dość ciężko bo komputer nie jest nówka sama gra sprawia mu już problemy , lecz w chacie gry chętnie mogę rozmawiać. Jeżeli uważacie to za przeszkodę no to wybaczcie no ale niestać mnie na nic lepszego .

Link to comment
Share on other sites

Imię: Łukasz

Wiek: 19

Kilka zdań o sobie: Gram w Warfram praktycznie codziennie no chyba że moi koledzy chcą grać w BTF 4  albo nie mam czasu

Skąd się o nas dowiedziałeś: w grze 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Jimbo12(w realu Dominik)

Wiek:17(Prawie 18)

Kilka zdań o sobie: To są dane poufne ;)

Skąd się o nas dowiedziałeś:Przez kanał rekrutacyjny w grze.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Karolina

Wiek: 17 lat 

Kilka zdań o sobie: Po krótkiej przewie postanowiłam powrócić do gry i klanu. Lubię sobie czasem pobrzdąkać na gitarze i pośpiewać. Jestem uroczym jednorożcem. 

Skąd się o nas dowiedziałaś? Już wcześniej byłam w CKY

Link to comment
Share on other sites

Marek lat 14 Mam nadzieje że można zrobić wyjątek ;)

Grałem w Warframe nałogowo jakieś 6 miesięcy temu ale zrobiłem sobie przerwę bo robiąc ciągle to samo gra może się znudzić.

Wróciłem do gry i nie zamierzam już jej opuszczać. ;)

Jak napisałem powyżej grałem w warframe trochę czasu tak więc nie jestem nowy chociaż poziom mistrzostwa mam 6 i mam nadzieje że to niczemu nie przeszkodzi. :)

Dowiedziałem się o was przez czat rekrutacji gdzie trudno by nie zauważyć tych komentarzy/postów na wasz temat które pojawiały się co chwile. :D 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Daniel
Wiek: 15
Jestem osobą lubiąca porozmawiać i pośmieć się, ogólnie lubie przebywać w miłym towarzystwie. Gram już w Warframe od kliku miesięcy jak dotąd gra mi się nie nudzi, mam 8 range, w grze jestem codzienie jakieś 2h - 3h w weekendy jeszcze dłużej.

Dowiedziałem się o was z czatu rekrutacyjnego oraz widziałem filmiki na yt. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...