Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Marek lat 14 Mam nadzieje że można zrobić wyjątek ;)

Grałem w Warframe nałogowo jakieś 6 miesięcy temu ale zrobiłem sobie przerwę bo robiąc ciągle to samo gra może się znudzić.

Wróciłem do gry i nie zamierzam już jej opuszczać. ;)

Jak napisałem powyżej grałem w warframe trochę czasu tak więc nie jestem nowy chociaż poziom mistrzostwa mam 6 i mam nadzieje że to niczemu nie przeszkodzi. :)

Dowiedziałem się o was przez czat rekrutacji gdzie trudno by nie zauważyć tych komentarzy/postów na wasz temat które pojawiały się co chwile. :D 

 

 

Imię: Daniel

Wiek: 15

Jestem osobą lubiąca porozmawiać i pośmieć się, ogólnie lubie przebywać w miłym towarzystwie. Gram już w Warframe od kliku miesięcy jak dotąd gra mi się nie nudzi, mam 8 range, w grze jestem codzienie jakieś 2h - 3h w weekendy jeszcze dłużej.

Dowiedziałem się o was z czatu rekrutacyjnego oraz widziałem filmiki na yt. :)

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Adrian
Wiek: 20
Kilka zdań o sobie: Jako, że nie mam co robić, za dużo wolnego czasu, szkoła skończona, potrzebuje chwilę relaksu i rozrywki... Lubię fpsy, a jak gra ma coś z sci-fi, to jest to, czego szukam. Mogę zapewnić sporo czasu online, ogólnie nie jestem aspołeczny, także do czegoś się mogę przydać :D
Skąd się o nas dowiedziałeś? Siedziałem sobie w menu, aż tu nagle mryga mi okienko z rekrutacją, ludzie spamują tekstami o klanie cky, to myślę sobie, zaczepię może się uda.

Link to comment
Share on other sites

Nick-DivineSlay

Imię:Kacper

Wiek:19

Kilka zdań o sobie:Pijaczyna,jestem często aktywny w grze.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z kanalu yt Hoovera (stary redmoon) oraz z gry od gracza Nemet.  

 

 

 

Imię: Adrian

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Jako, że nie mam co robić, za dużo wolnego czasu, szkoła skończona, potrzebuje chwilę relaksu i rozrywki... Lubię fpsy, a jak gra ma coś z sci-fi, to jest to, czego szukam. Mogę zapewnić sporo czasu online, ogólnie nie jestem aspołeczny, także do czegoś się mogę przydać :D

Skąd się o nas dowiedziałeś? Siedziałem sobie w menu, aż tu nagle mryga mi okienko z rekrutacją, ludzie spamują tekstami o klanie cky, to myślę sobie, zaczepię może się uda.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

imię: Marek
Wiek: 41
Kilka zdań o sobie: gram od pewnego czasu a że jestem niecierpliwy to po kilku dao pay'ach mam wszystkie warframy ( w większości lvl 30 ), wszystkich stażników i większość broni ( też lvl 30 ). W grze lvl 11. Gram głównie w godzinach porannych lub późno nocnych.
Skąd się o nas dowiedziałeś?: zakładka : rekrutacja :)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Marek
Wiek: 30

,

Kilka zdań o sobie:

Witam

Moze nie jestem jakims "Pro elo graczem " ale lubie sie dobrze bawic na zasadach ktore sa dla ludzi.

Nie lubie dostawac wszystkiego odrazu. Chcialbym dolaczyc do waszego klanu zeby team play mial wlasciwy sens tego slowa , gra to zabawa ale trzeba miec kompanow do owej zabawy i odpowiendnia atmosfere czyli wedlug mnie taka jaka panuje u was.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: rekrutacja (zakladka w grze) i tylko dlatego ze nikt mi nic nie obiecywal !

Link to comment
Share on other sites

Cześć


Jestem Michał i mam 19 lat.


Kilka zdań o sobie? Hmmm... Jestem aktywnym graczem, gram mniej więcej po kilka godzin dziennie w porywach do kilkunastu, choć możliwe że przez najbliższy czas ograniczę czas gry ze względu na to że matury są niedługo. Choć pewnie i tak bd spędzał po 2-3 godziny dziennie. :D A dowiedziałem się od was poprzez kanał rekrutacju w grze 

Link to comment
Share on other sites

No to ten tego :D

Witajcie :P

Mam na imię Alan, lat 18

W warframe zacząłem grać rok temu w wakacje, zrobiłem sobie dluższą przerwę i postawnowiłem powrócić do tej jakże zacnej gry.

Zazwyczaj na wf można mnie spotkać około godziny 15:00 do 18:00 oraz bardzo często po godzinie 24:00

Dowiedziałem się o was w dziale rekrutacja, szukam klanu bo gra solo truszkę mi się znudziła, aczkolwiek nie tak abym przestał grać ^^

 

Z Bogiem :P

Link to comment
Share on other sites

Imię:Mateusz, dla wszystkich MateO
Wiek:20 cięzkich jak pierun zim.
Kilka zdań o sobie: Am... no dobra:
Tak jak wyżej napisałem lat 20, aktualnie mieszkam i pracuje na terenie Wielkiej Brytanii, w Warframe gram od ponad roku (Przerwa dość dluuga była, ale na chwilę obecną jestem  dość dobrze zakorzeniony w tej grze :D, Strasznie lubie Gaming, Kolarstwo, Rozmowy, No i... dobrą zabawę! Dlatego liczę że i tu podczas wspólnych misji na defense,survivalu czy może raidach przy takim online  będzię się działo! :D
Skąd się o nas dowiedziałeś?
Godzina kajś...21:15  w UK, 29 kwietna 2014 Gracz-Czeczar obwieścił wielką rekrutację!!
TS 3 -Jest
Micro- jest
Wolny czas - jest

Link to comment
Share on other sites

Imię:Mateusz, dla wszystkich MateO

Wiek:20 cięzkich jak pierun zim.

Kilka zdań o sobie: Am... no dobra:

Tak jak wyżej napisałem lat 20, aktualnie mieszkam i pracuje na terenie Wielkiej Brytanii, w Warframe gram od ponad roku (Przerwa dość dluuga była, ale na chwilę obecną jestem  dość dobrze zakorzeniony w tej grze :D, Strasznie lubie Gaming, Kolarstwo, Rozmowy, No i... dobrą zabawę! Dlatego liczę że i tu podczas wspólnych misji na defense,survivalu czy może raidach przy takim online  będzię się działo! :D

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Godzina kajś...21:15  w UK, 29 kwietna 2014 Gracz-Czeczar obwieścił wielką rekrutację!!

TS 3 -Jest

Micro- jest

Wolny czas - jest

Mam tylko nadzieję, że twoja flynta ma odrzut, a póki co ino zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestem Roland, 20 lat ;P W grze THEEBOL - bo kur.... zpaomniałem dodać A :P obecnie jeszcze zajmuje się szkołą i pracą, ale wkrótce będą to studia i praca, dokładniej po maturach. o klanie dowiedziałem się na czacie ;) 

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestem Roland, 20 lat ;P W grze THEEBOL - bo kur.... zpaomniałem dodać A :P obecnie jeszcze zajmuje się szkołą i pracą, ale wkrótce będą to studia i praca, dokładniej po maturach. o klanie dowiedziałem się na czacie ;) 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Igor
Wiek: 21
Kilka zdań o sobie:  Obecnie zainteresowałem się Warframe, gram jeszcze w League of Legends (ostatnio mniej). Jestem aktywny i raczej bez konfliktowy :)
Skąd się o nas dowiedziałeś?  Gra -> czat rekrutacyjny

Link to comment
Share on other sites

Imię: Igor

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie:  Obecnie zainteresowałem się Warframe, gram jeszcze w League of Legends (ostatnio mniej). Jestem aktywny i raczej bez konfliktowy :)

Skąd się o nas dowiedziałeś?  Gra -> czat rekrutacyjny

Zapraszamy na naszego TeamSpeak'a.

Link to comment
Share on other sites

 

Runik powstał na szybko po tym jak zobaczyłem czarną energię ;] trzeba to było nagrać i ukazać ludziom. Dodatkowo przypomniałem Parisa Prime ;]

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Nick - ExoPrince

Wiek: 18
Kilka zdań o sobie: Wróciłem po 4 miesięcznej przerwie spowodowanej problemami technicznymi, nie jestem weteranem tej gry i nadal potrzebuje pomocy w niektórych sprawach. Poświęcam duzo czasu na gre, więc frekwencja bedzie wysoka;)
Skąd się o nas dowiedziałeś? Kiedyś już u was byłem przestałem grać bez słowa(komputer mi się popsuł nie miałem jak dac znać)

Link to comment
Share on other sites

 

Nick - ExoPrince

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Wróciłem po 4 miesięcznej przerwie spowodowanej problemami technicznymi, nie jestem weteranem tej gry i nadal potrzebuje pomocy w niektórych sprawach. Poświęcam duzo czasu na gre, więc frekwencja bedzie wysoka;)

Skąd się o nas dowiedziałeś? Kiedyś już u was byłem przestałem grać bez słowa(komputer mi się popsuł nie miałem jak dac znać)

 

 

Zapraszamy na Nasz TS3

Link to comment
Share on other sites

Marcin

23 lata

 

Studiuje w TRN ODK s2, odstresowuje się grą, ostatnio Warframe mnie zaciekawił bo nie zauważyłem w nim "pay2win" :) (póki co :P)

 

Skąd się dowiedziałem - napisałem na czacie i dostałem propozycje :)

Link to comment
Share on other sites

Marcin

23 lata

 

Studiuje w TRN ODK s2, odstresowuje się grą, ostatnio Warframe mnie zaciekawił bo nie zauważyłem w nim "pay2win" :) (póki co :P)

 

Skąd się dowiedziałem - napisałem na czacie i dostałem propozycje :)

Zapraszamy na Naszego TSa.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

Na imię mam Bartek.

Lat:15

Jestem Kreatywny,lubie słuchać rocku i oczywiście lubie gry :).

Należe do Międzynarodowego Parlamentu młodzieży ,więc dogadam się z ludźmi w językach takich jak :Niemiecki , Angielski,Słoweński,Czeski (z tymi dwoma to podstawy ale zawsze coś :)) oraz Włoski.Uważam że będe ciekawym członkiem klanu. W grze jestem około 4 godzin  na dzień a w weekendy troche dużej (no chyba że coś mi wypadnie :)).

Dowiedziałem się o was od Nemeta.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

Na imię mam Bartek.

Lat:15

Jestem Kreatywny,lubie słuchać rocku i oczywiście lubie gry :).

Należe do Międzynarodowego Parlamentu młodzieży ,więc dogadam się z ludźmi w językach takich jak :Niemiecki , Angielski,Słoweński,Czeski (z tymi dwoma to podstawy ale zawsze coś :)) oraz Włoski.Uważam że będe ciekawym członkiem klanu. W grze jestem około 4 godzin  na dzień a w weekendy troche dużej (no chyba że coś mi wypadnie :)).

Dowiedziałem się o was od Nemeta.

Zapraszamy na naszego TS-a.

Link to comment
Share on other sites

Siemka!
Mam na imię Daniel
Mój wiek to 16 l.
Jestem trójkowym uczniakiem w gimbazie ,nerdem grających zwykle w godzinach 23:00-01:30 ,a no i jeszcze jestem szczery do bólu ;__;
Dowiedziałem się o was poprzez yt

Link to comment
Share on other sites

Siemka!

Mam na imię Daniel

Mój wiek to 16 l.

Jestem trójkowym uczniakiem w gimbazie ,nerdem grających zwykle w godzinach 23:00-01:30 ,a no i jeszcze jestem szczery do bólu ;__;

Dowiedziałem się o was poprzez yt

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...