Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Rekrut:

Imię: Adam

Wiek: 17

Kilka zdań o sobie: Dużo gram w gry typu Shooter, oraz bardzo mi się spodobała gra Warframe i chciałbym w nią grać bardzo często oraz poznać jej mechaniki poprzez wspólną grę z klanem. Mam spore umiejętności, dobry komputer oraz internet.

Skąd się o nas dowiedziałeś? : Dowiedziałem się z głównego chat'u Rekrutacja - dostałem wiadomość od MaSuTaRo.

 

 

Imie: Krzycho

Wiek: 40

Kilka zdan o sobie : Gram w Warframe ok 3 tyg, jestem z Głogowa. szukam aktywnego klanu dlatego tu pisze.

zainteresowania : ryby, komp, wypady na motorze, obecnie warframe

Skąd sie dowiedziales ; z zakladki rekrutacja

nick z gry : ghost399

 

 

Zapraszamy na naszego ts'a :)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał
Wiek: 23
Kilka zdań o sobie: Urodziłem się i mieszkam w warszawie, wolny czas spędzam dziewczyną itd... więc na brak nudy nie narzekam jak mam czas to i gram w csgo, dota 2, a ostatnio natchnęło mnie na powrót do warframe. Przerwę miałem ponad półroczną. Szukam fajnych ludzi do pogrania razem bo samemu to można sie zanudzić.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z zakładki rekrutacja w warframe

Nick w grze: hubertuss

Edited by hubertuss
Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał

Wiek: 23

Kilka zdań o sobie: Urodziłem się i mieszkam w warszawie, wolny czas spędzam dziewczyną itd... więc na brak nudy nie narzekam jak mam czas to i gram w csgo, dota 2, a ostatnio natchnęło mnie na powrót do warframe. Przerwę miałem ponad półroczną. Szukam fajnych ludzi do pogrania razem bo samemu to można sie zanudzić.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z zakładki rekrutacja w warframe

Nick w grze: hubertuss

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł

Wiek: 17

 

Kilka zdań o sobie: Jestem osobą komunikatywną i często aktywną. Jeżeli chodzi o eventy to z wielką chęcią będę niósł sztandar Klanu. Graw w Warframe od ponad miesiąca. Mam nadzieję, że ta gra będzie się cały czas rozwijać.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? - Z czatu Rekrutacyjnego.

 

Nick w grze: Poul-kun

Edited by Poul-kun
Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł

Wiek: 17

 

Kilka zdań o sobie: Jestem osobą komunikatywną i często aktywną. Jeżeli chodzi o eventy to z wielką chęcią będę niósł sztandar Klanu. Graw w Warframe od ponad miesiąca. Mam nadzieję, że ta gra będzie się cały czas rozwijać.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? - Z czatu Rekrutacyjnego.

 

Nick w grze: Poul-kun

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dominik
Wiek: 24lata
Kilka zdań o sobie: Cześć, jestem Dominik jestem z Łodzi, pracuję... w Warframe gram od ok. miesiąca.

Szukam ciekawych ludzi z którymi mógł bym pograć :)

Skąd się o nas dowiedziałeś? Znalazłem was na forum.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dominik

Wiek: 24lata

Kilka zdań o sobie: Cześć, jestem Dominik jestem z Łodzi, pracuję... w Warframe gram od ok. miesiąca.

Szukam ciekawych ludzi z którymi mógł bym pograć :)

Skąd się o nas dowiedziałeś? Znalazłem was na forum.

 

Zapraszamy na naszego ts'a :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1.Imię: Krystian                                                                                                                                                              

2.Wiek: 17 lat                                                                                                                                                                

3.Kilka zdań o sobie: Jestem uczniem technikum, interesuję się militariami, uzbrojeniem, sportami ekstremalnymi. W stosunku do gier żeby nie skłamać to siedzę codziennie po 4-5 godzin bo i tak nie mam dużo rzeczy do roboty. W Warframe mam 4 rangę ale jak już wspomniałem wcześniej jestem graczem aktywnym (alerty itp. wykonuję jeżeli są interesujące).                                                                                                                                                                

4.Skąd się o nas dowiedziałeś?: Trafiłem na waszą ofertę rekrutacyjną na czacie w lobby.

 

Link to comment
Share on other sites

 

  • 1.Imię: Krystian                                                                                                                                                              
  • 2.Wiek: 17 lat                                                                                                                                                                
  • 3.Kilka zdań o sobie: Jestem uczniem technikum, interesuję się militariami, uzbrojeniem, sportami ekstremalnymi. W stosunku do gier żeby nie skłamać to siedzę codziennie po 4-5 godzin bo i tak nie mam dużo rzeczy do roboty. W Warframe mam 4 rangę ale jak już wspomniałem wcześniej jestem graczem aktywnym (alerty itp. wykonuję jeżeli są interesujące).                                                                                                                                                                
  • 4.Skąd się o nas dowiedziałeś?: Trafiłem na waszą ofertę rekrutacyjną na czacie w lobby.

 

 

Witam i zapraszam na naszego ts'a w celu lepszego poznania się :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, sierżant Ellhil melduje się.

Dawid

25 Lat

Notoryczny gracz. Wyssałem Manczkinizm z mlekiem matki. Województwo Łódzkie.

Skąd się dowiedziałem o CKY, z google ;] .

Podanie uznaje za złożone.

Link to comment
Share on other sites

Witam, sierżant Ellhil melduje się. Dawid 25 Lat Notoryczny gracz. Wyssałem Manczkinizm z mlekiem matki. Województwo Łódzkie. Skąd się dowiedziałem o CKY, z google ;] . Podanie uznaje za złożone.

Zapraszam na naszego ts'a :)

Link to comment
Share on other sites

1. Paweł

2. 23 lata

3. Pracuje jestem po wykształceniu średnim oraz zawodowym elektryk. Zajmuje sie zglebianiem Ezoteryki i rozwojem duchowym. Lubie wspólnie spedzać czas, w  Warframe gram od nie dawna mniej więcej miesiąc.

4.Znalazłem przez google

Link to comment
Share on other sites

1. Paweł

2. 23 lata

3. Pracuje jestem po wykształceniu średnim oraz zawodowym elektryk. Zajmuje sie zglebianiem Ezoteryki i rozwojem duchowym. Lubie wspólnie spedzać czas, w  Warframe gram od nie dawna mniej więcej miesiąc.

4.Znalazłem przez google

Zapraszamy na naszego ts'a :)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Maciek

 

Wiek: 15

 

O sobie: Jestem jeszcze w gimnazjum. Lubię czytać, słuchać i grać w gry, także komputerowe. Podobno posiadam talent twórczy, jestem otwarty na nowe znajomości, lubię znać ludzi z którymi się bawię. W Warframe jestem, można to tak ująć - zaawansowany, lecz nie mam Prime'owego wyposażenia, nie kupuję też platyny.

 

Skąd się dowiedziałem: Z kanału rekrutacyjnego w Warframe, pomógł mi tu dotrzeć bardzo uprzejmy i rzeczowy członek Waszego klanu.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Maciek

 

Wiek: 15

 

O sobie: Jestem jeszcze w gimnazjum. Lubię czytać, słuchać i grać w gry, także komputerowe. Podobno posiadam talent twórczy, jestem otwarty na nowe znajomości, lubię znać ludzi z którymi się bawię. W Warframe jestem, można to tak ująć - zaawansowany, lecz nie mam Prime'owego wyposażenia, nie kupuję też platyny.

 

Skąd się dowiedziałem: Z kanału rekrutacyjnego w Warframe, pomógł mi tu dotrzeć bardzo uprzejmy i rzeczowy członek Waszego klanu.

 

Zapraszamy na naszego ts'a :)

Link to comment
Share on other sites

Zawsze gubię się na forach i nie wiem czy to tu ^^

imię: Eduard (wolę Edi :D ) nick: EdiZonePL

wiek: 16 (wiem ze to nie 18 ale można spróbować )

coś o mnie: gram w kosza, nie lubię szkoły( jak każdy gimbus), jestem leniwy. Warframe gram jakiś czas i mimo że nie mam ranku( lvl konta) wyższego niż 6 to jestem bardzo doświadczony( nie chodzi o przegrane w grze godziny).

skąd o was wiem: z warframe z zakładki rekrutacja

Link to comment
Share on other sites

Zawsze gubię się na forach i nie wiem czy to tu ^^

imię: Eduard (wolę Edi :D ) nick: EdiZonePL

wiek: 16 (wiem ze to nie 18 ale można spróbować )

coś o mnie: gram w kosza, nie lubię szkoły( jak każdy gimbus), jestem leniwy. Warframe gram jakiś czas i mimo że nie mam ranku( lvl konta) wyższego niż 6 to jestem bardzo doświadczony( nie chodzi o przegrane w grze godziny).

skąd o was wiem: z warframe z zakładki rekrutacja

 

Zapraszamy na nasz komunikator głosowy w celu lepszego zapoznania się :)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Patryk

Wiek: 18

O mnie: gram głównie w wot - tam posiadam swój klan, któremu poświęcam więcej czasu, w tą grę gram dla przyjemności ze znajomymi hmm, w grę przegrane ponad 300h prawie 11 poziom, dodatkowo zajmuje się administracją forum.

Skąd o was wiem? Troszeczkę w tą grę pograłem i nasłuchałem się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Tomasz 
Wiek: 16
Kilka zdań o sobie: Mam 16 lat , lubię grac w lola,warframe,moja kultura jest na wysokim poziomie (zdarzają się wyjątki jak gram w lola :D)
Skąd się o nas dowiedziałeś? : z czatu rekrutacji

Link to comment
Share on other sites

Witam Azell. Jak najszybciej wbijaj na TS3 . Z tego co mówiłeś masz 2 kolegów również zainteresowanych przystąpieniem do klanu. Jak przypuszczam kolega cmarvincsd. Zapraszamy i drugiego kolegę który nie złożył jeszcze posta. Dodam też że grywacie w inną grę i tu musicie zastanowić się czy będziecie w stanie wygospodarować wystarczającą ilość czasu na Warframe bo uogólniając takich graczy potrzebujemy.

Edited by Cpl.Hicks
Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Marcin

Wiek: 22

Kilka zdań o sobie: Gram głównie w wota, w WF gram dla przyjemności i odskoczni od wota.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Od kolegi Azelll...

 

 

Witamy drugiego kolegę Azella zapraszamy na ts'a, jeśli chodzi o wasz czas jaki przeznaczycie na warframe ( śmiem sądzić, że gracie razem w WoTa z Azellem. )  jeśli go znajdziecie, aby spokojnie wyrobić "normę" zapraszamy. Jak Hicks wspominał wcześniej, potrzebujemy aktywnych graczy, jeśli jednak potraktujesz warframe'a jako odskocznie od WoT nie zamierzając zbyt wiele grać lepiej wstrzymać się z rekrutacją.

Edited by SovereignFate
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...