Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

wybaczcie moje maniery i spóźnienie z tym postem ;p   

praca mnie nieco wciągnęła

 

 

Imię:     Zbyszek

Wiek:   25 lat (we wrześniu 26) 

cos o sobie:   cóż czasami grywałem w różnego typu gry fps (wolftime np) ale żadko trafiałem na dość zaangażowane zespoły by wyciągnąć szczyt mozliwościl. z wykształcenia zajmuje się komputerami ale raczej traktuje to jak hobby pracować przy tym bym nie mógł jestem raczej "fizolem" :D  

 niestety praca nieco ogranicza możliwości czasowe więc relaksuje się przy grach o różnych porach w różne dni :/

 

skąd o was wiem?  szukałem w miare aktywnej zgranej ekipy i jako pierwsi w grze napisali wasi gracze (zonk) nie pamietam kto dokładnie ale byly to 3 osoby wiec uznalem ze jestescie baaardzo aktywni ;]

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :-)

 

Imię:     Michał

Wiek:   39 lat

cos o sobie:  z komputerami mam do czyniania zawodowo ale w trochę innym wymiarze niż gry, które są taką w miarę

ciekawą odskocznią. Szukam klanu, w którym ludzie już jakieś bardziej zaawansowane rzeczy robią i znalazłem Was

- i odnoszę wrażenie że dobrze trafiłem :-)

 

skąd o was wiem?  wpisałem w google "warframe polskie klan" i trzeci link od góry to Wy :-)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :-)

 

Imię:     Michał

Wiek:   39 lat

cos o sobie:  z komputerami mam do czyniania zawodowo ale w trochę innym wymiarze niż gry, które są taką w miarę

ciekawą odskocznią. Szukam klanu, w którym ludzie już jakieś bardziej zaawansowane rzeczy robią i znalazłem Was

- i odnoszę wrażenie że dobrze trafiłem :-)

 

skąd o was wiem?  wpisałem w google "warframe polskie klan" i trzeci link od góry to Wy :-)

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Witam 

imie: Dominik

wiek: 21

cos o sobie: pracuje w Austrii od 2.5 lat teraz aktualnie na urlopie juz 7 miesiecy :P wczesniej garalem w combat arms przez 4 lata i postanowilem sie przerzucic na Warframe od zawsze ciagnelo mnie do komputera i do gry z ts'em mysle ze mnie polubicie :D jak ktos gral w combata to mysle ze mnie na pewno kojarzy :) 

 

kanal rekrutacja 

Edited by WhiteDeviI
Link to comment
Share on other sites

Witam 

imie: Dominik

wiek: 21

cos o sobie: pracuje w Austrii od 2.5 lat teraz aktualnie na urlopie juz 7 miesiecy :P wczesniej garalem w combat arms przez 4 lata i postanowilem sie przerzucic na Warframe od zawsze ciagnelo mnie do komputera i do gry z ts'em mysle ze mnie polubicie :D jak ktos gral w combata to mysle ze mnie na pewno kojarzy :) 

 

kanal rekrutacja 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Krystian
Wiek:15
Kilka zdań o sobie:Jestem towarzyski, nie zachowuję się jak typowy "gimbus", można porozmawiać ze mną na różne tematy.

Skąd się o nas dowiedziałeś?Poszukiwałem klanu na czacie rekrutacyjnym

Link to comment
Share on other sites

 

  1. Imię: Piotr

    Wiek: 15

    Kilka zdań o sobie: Lubie gry komputerowe, sport i muzyke. Do gry w Warframe zachecil mnie kolega. Szukam ekipy, z ktora mozna przesiedziec kilka godzin na dobrej rozgrywce :)

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Krystian

Wiek:15

Kilka zdań o sobie:Jestem towarzyski, nie zachowuję się jak typowy "gimbus", można porozmawiać ze mną na różne tematy.

Skąd się o nas dowiedziałeś?Poszukiwałem klanu na czacie rekrutacyjnym

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Masutaro moglbym cie prosic o jakis kontakt nnp. Mail. Pisze tu bo nie mam dostepu do komputera a to pisze z telefonu. Jeszcze raz przepraszam ale nie mialem jak wejsc na warframe i ts.

Na tym forum masz opcję prywatnych wiadomości (ikona otwartej koperty po prawej na górze). Wystarczy kliknąć tutaj w mój nick aby wejść w mój profil i po prawej na górze masz opcję "Send me a message".

Link to comment
Share on other sites

Temat: Wyzwanie Camp Kill Yourself (CKY) : Neptun

 

Tenno! Czas przejąć kontrolę nad systemem słonecznym i zaznaczyć naszą bytność na poszczególnych planetach.

W tym tygodniu naszym celem są misję typu obrona i przetrwanie na Neptun!


Idźcie! Walczcie o dominację i nie przynieście nam wstydu!

 

Planeta: Neptun
Typ misji: Obrona (THALASSA, DESPINA, PROTEUS, YURSA) i Przetrwanie (TRITON, KELASHIN)
Termin: 06.07.2014 (niedziela)  - 12.07.2014 (sobota)
Cel: Najwięcej fal na obronie, oraz najdłuższy czas na Przetrwaniu.
Uwagi: Brak

 

Niniejszym rzucamy wyzwanie Wszystkim Polskim i Zagranicznym klanom. Przystąpcie do uczciwej walki o dominację! Rzucamy wam rękawicę i czekamy na godnego przeciwnika!

 

Niech ranking będzie Waszym i Naszym świadectwem chwały!

Edited by Kambojan
Link to comment
Share on other sites

imię: Michał

wiek: 16 lat

coś o sobie: lubie grać na kompie. Mam takie gry jak: world of tanks, warframe, war thunder, call of tudy MW3.

skąd się o nas dowiedziałeś?: grałem w warframe i zobaczyłem w zakładce rekrutacja wpis gracza mushrum

Link to comment
Share on other sites

imię: Michał

wiek: 16 lat

coś o sobie: lubie grać na kompie. Mam takie gry jak: world of tanks, warframe, war thunder, call of tudy MW3.

skąd się o nas dowiedziałeś?: grałem w warframe i zobaczyłem w zakładce rekrutacja wpis gracza mushrum

 Zapraszam na ts3 w ramach lepszego poznania się.

(kolejna osoba ode mnie, yay)

Link to comment
Share on other sites

 

imię: Paweł
wiek: 24 lat
coś o sobie: Gram od kilku dni, ciągle na podstawowym warframe. Prawie(!) magister.
skąd się o nas dowiedziałeś?: Szukałem w google

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dawid 

Wiek: 21

Coś o sobie: Uwielbiam gry zespołowe, preferuję rolę supportu, tak często zaniedbywaną przez graczy, a czasami tak bardzo potrzebną by rozgrywka była atrakcyjniejsza, łatwiejsza czy cokolwiek. Jestem nastawiony na przyjemną rozgrywkę w zgranej ekipie. Poza wirtualnym światem, studiuję na politechnice i prowadzę aktywny wieczorowy tryb życia :)

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Kanał rekrutacji w grze - Mushrum

Edited by Coffinek
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...