Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Dawid (tak naprawdę Mateusz, ale Dawid jakoś do mnie przylgnęło)

Wiek: 21

Coś o sobie: Uwielbiam gry zespołowe, preferuję rolę supportu, tak często zaniedbywaną przez graczy, a czasami tak bardzo potrzebną by rozgrywka była atrakcyjniejsza, łatwiejsza czy cokolwiek. Jestem nastawiony na przyjemną rozgrywkę w zgranej ekipie. Poza wirtualnym światem, studiuję na politechnice i prowadzę aktywny wieczorowy tryb życia :)

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Kanał rekrutacji w grze - Mushrum

Zapraszam na naszego TS'a 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Olgierd
Wiek: 20
Kilka zdań o sobie: Pracuje od  rana do późnego popołudnia więc dużo czasu nie mogę poświecić na grę ale gdy nie jestem padnięty i mam czas z chęcią pogram w Warframe. Więcej czasu mam w weekendy.

Skąd się o nas dowiedziałeś?  Z kanału rekrutacji w grze.

Edited by SmulakPL
Link to comment
Share on other sites

Imię: Olgierd

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Pracuje od  rana do późnego popołudnia więc dużo czasu nie mogę poświecić na grę ale gdy nie jestem padnięty i mam czas z chęcią pogram w Warframe. Więcej czasu mam w weekendy.

Skąd się o nas dowiedziałeś?  Z kanału rekrutacji w grze.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Witojcie :), piszę to podanie w kwestii usprawiedliwienia się  i zachowania regulaminu w stosunku co do innych klanowi-czy, i zwracam się z prośbą o przywrócenie mnie do klanu, stosownej rangi jaką miałem, przed "wakacjami niezapowiedzianymi" nieobecność od 10.06.14 - 07.07.14 Linki  zostały dostarczone/udokumentowane, Marku wiesz jak to jest jak czasem, na misji bez winy gracza, go wywala nie wiadomo z jakiej przyczyny ale wraca tylko zależy czy cel został osiągnięty. Wiedz że nie proszę przez wzgląd na to że znamy się od roku, wzloty i upadki każdy przechodzi mi już przeszło...

Czekam na odpowiedź  

Imię: Piotr (Ice)

Wiek: 25

A - na temat eventów nie problemów u mnie

B - Maniakalnym ahhh. czemu ja muszę pracować :)

C - Nie mam ustalonej pory rano czasem o 6 i czekam na wszystkich, lub w nocy kiedy jesteście

D - jak nie pracuję lubię długo grać

E - osobie mogę powiedzieć że odstawiłem to co ci mówiłem, tylko czasem delikatnie się zająknę :)

F - Proszę o pozytyw 

Link to comment
Share on other sites

Imię : Mikołaj Borkowski / Nick: lolkol222pl

Wiek : 13 lat :(

Kilka Zdań o Sobie : Nie wiem jaki jestem nie mi to oceniać :D W warframe prezentuje się tak : Valkyr , Loki ,( Za 2 dni Oberon ), Glavie , Vasto , Cernos ,( Za 5 godz strażnik Dethcube ) To tyle nie wiem czy dokładnie o to wam chodziło :D

Skąd się o was dowiedziałem : Szukałem klanu z dużym Dojo, pomocą dla początkujących i ze zgraniem Teamu. Znalazłem was na Rekrutacji.

od Siebie : Mam nadzieje że te 5 lat rużnicy nie wpłynie zbytni na to czy będe czy nie będe w klanie :/

Link to comment
Share on other sites

Imię : Mikołaj Borkowski / Nick: lolkol222pl

Wiek : 13 lat :(

Kilka Zdań o Sobie : Nie wiem jaki jestem nie mi to oceniać :D W warframe prezentuje się tak : Valkyr , Loki ,( Za 2 dni Oberon ), Glavie , Vasto , Cernos ,( Za 5 godz strażnik Dethcube ) To tyle nie wiem czy dokładnie o to wam chodziło :D

Skąd się o was dowiedziałem : Szukałem klanu z dużym Dojo, pomocą dla początkujących i ze zgraniem Teamu. Znalazłem was na Rekrutacji.

od Siebie : Mam nadzieje że te 5 lat rużnicy nie wpłynie zbytni na to czy będe czy nie będe w klanie :/

Link to comment
Share on other sites

Temat: Wyzwanie Camp Kill Yourself (CKY) : Pluton

 

Tenno! Czas przejąć kontrolę nad systemem słonecznym i zaznaczyć naszą bytność na poszczególnych planetach.

W tym tygodniu naszym celem są misję typu obrona, przetrwanie i przejęcie na planecie Pluton!


Idźcie! Walczcie o dominację i nie przynieście nam wstydu!

 

Planeta: Pluton
Typ misji: Obrona (OUTER TERMINUS, NARCISSUS, SECHURA), Przetrwanie (PALUS, HIERACON) i Przejęcie (CERBERUS).
Termin: 13.07.2014 (niedziela)  - 19.07.2014 (sobota) do godz. 24.
Cel: Najwięcej fal na obronie, oraz najdłuższy czas na Przetrwaniu.
Uwagi: Brak

 

Niniejszym rzucamy wyzwanie Wszystkim Polskim i Zagranicznym klanom. Przystąpcie do uczciwej walki o dominację! Rzucamy wam rękawicę i czekamy na godnego przeciwnika!

 

Niech ranking będzie Waszym i Naszym świadectwem chwały!

Edited by Kambojan
Link to comment
Share on other sites

Imie: Cezary

Wiek: 26 lat

Kilka zdań o sobie: mechanik samochodowy z hobby informatycznym tez takie szkoły pokończone obecnie bawię się w piasku i układam kostki za co mi płacą, wędkuje, biegam i śmigam na rowerze, trochę ćwiczę<kulturystyka tak po amatorsku>, no i troch gram w gry MMO.

skąd sie dowiedziałem: zapytałem w grze bo kiedyś w nią grałem ale odświeżyłem i na nowo zacząłem chyba odpisał mi jeden z rekrutów w grze nicku nie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

Imie: Cezary

Wiek: 26 lat

Kilka zdań o sobie: mechanik samochodowy z hobby informatycznym tez takie szkoły pokończone obecnie bawię się w piasku i układam kostki za co mi płacą, wędkuje, biegam i śmigam na rowerze, trochę ćwiczę<kulturystyka tak po amatorsku>, no i troch gram w gry MMO.

skąd sie dowiedziałem: zapytałem w grze bo kiedyś w nią grałem ale odświeżyłem i na nowo zacząłem chyba odpisał mi jeden z rekrutów w grze nicku nie pamiętam.

Zapraszam na naszego TS'a

Link to comment
Share on other sites

Imię: Igor
Wiek: 13 (Niestety)
Kilka zdań o sobie: Po wieku łatwo się domyśleć że chodzę do szkoły. Jednak gram również w amatorskiej drożynie piłki nożnej na bramce. Interesuje się siłami pancernymi Pierwszej i Drugiej Wojny światowej. Prócz  Warfarme gram również w WOT-a czyli World of Tanks, Herthstone: Heroes of Warcraft oraz World of Warplanes.
Skąd się dowiedziałem: Najzwyczajniej w grze na czacie rekrutacji wpisałem wiadomość ,,Szukam Klanu” i dwie osoby z waszego klanu mi odpisały  odpisały.

 

Mam nadzieję że podanie zostanie przyjęte.

 

PS: Jeżeli chodzi o moje postacie to mam tylko podstawowego Excalibura.


 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Igor

Wiek: 13 (Niestety)

Kilka zdań o sobie: Po wieku łatwo się domyśleć że chodzę do szkoły. Jednak gram również w amatorskiej drożynie piłki nożnej na bramce. Interesuje się siłami pancernymi Pierwszej i Drugiej Wojny światowej. Prócz  Warfarme gram również w WOT-a czyli World of Tanks, Herthstone: Heroes of Warcraft oraz World of Warplanes.

Skąd się dowiedziałem: Najzwyczajniej w grze na czacie rekrutacji wpisałem wiadomość ,,Szukam Klanu” i dwie osoby z waszego klanu mi odpisały  odpisały.

 

Mam nadzieję że podanie zostanie przyjęte.

 

PS: Jeżeli chodzi o moje postacie to mam tylko podstawowego Excalibura.

 

 

Zapraszamy na naszego TSa poznamy się i być może "niestety" w odniesieniu do Twojego wieku nie będzie miało aż tak wielkiego znaczenia;)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Arek

Wiek: nieznany

Kilka zdań o sobie: Mistyczny, Puchaty Miś,

Dowiedz się co robię na garnuszku dziś...

Skąd się dowiedziałem: Byłem w tym klanie poprzednim razem, lecz z powodów osobistych musiałem odejść na jakiś czas.

Teraz jestem gotowy do akcji ^_^

 

Witamy ponownie i zapraszamy na TSa pogadać o starych czasach gdy to byliśmy piękni i młodzi;P

Link to comment
Share on other sites

Dane Personalne.

imię:Krzysztof 

nazwisko: Zieliński 
wiek: 21 wiosen

O Sobie.

Lubie spędzać sporo czasu przed komputer. Gram w Warframe 2 lata mam 4 lv konta.

Dowiedziałem się o was z głównego forum. Szukałem jakiejś gildii bo samemu ciężko się gra. 

Link to comment
Share on other sites

Dane Personalne.

imię:Krzysztof 

nazwisko: Zieliński 

wiek: 21 wiosen

O Sobie.

Lubie spędzać sporo czasu przed komputer. Gram w Warframe 2 lata mam 4 lv konta.

Dowiedziałem się o was z głównego forum. Szukałem jakiejś gildii bo samemu ciężko się gra. 

 

Witamy i zapraszamy na naszego TSa byśmy mogli Cię lepiej poznać:)

Link to comment
Share on other sites

jak dojsc do was  

bo mile sie zapowiada

jak co to

bogdan

14 w styczniu 15

o mnie to wlasciwie nic nie czeba wiedziec 

i dowiedzialem sie o was jak szukalem sojuszu do mojego ale pzekonal mnie jeden z was

 

Zapraszamy na naszego TSa by wszyscy mogli Cię poznać:)

Link to comment
Share on other sites

 

Klan Camp Kill Yourself należy do międzynarodowego sojuszu "Eclipse"

 

Promo CKY by Dreed

tGNAJ9f.png?1

Cztery cienie przemykały ponurymi, zatęchłymi od rdzy korytarzami statku Grineer. Szybkie, miarowe kroki w półmroku tworzonym przez światło odległych gwiazd wpadające oknami, sprawiały wrażenie jakoby przedzierała się przezeń tylko jedna osoba. Nieznajomi byli szybcy, zdeterminowani. Pomimo ogromu pomieszczeń, szybko odnaleźli cel swojej podróży. Dwaj wartownicy stojący przy grubych stalowych drzwiach nie zdążyli nawet wymienić ze sobą zdziwionych spojrzeń, kiedy zimna stal zatopiła się w ich klatkach piersiowych. Na nic zdały się także drzwi rozpadając się pod silnym uderzeniem największego z czwórki przybyszy jak domek z kart. Wydawało by się, że to koniec, przed nimi w całej swojej okazałości znajdował się utrzymywany w powietrzu przez niewiadomą siłę nieznany artefakt,obracający się wokół własnej osi jak ziemia, stracona wiele lat temu, niemal że zapomniana ostoja ludzkości. W długim korytarzu z którego przyszli echem zaczynały rozbrzmiewać pospieszne kroki zaalarmowanych już żołnierzy, jednak było już za późno, wielka wyrwa w ścianie z łoskotem zaczęła wysysać całe powietrze w czarną otchłań. Czterech nieznajomych rzuciło się w nią razem z artefaktem aby zostać złapanym przez okręt transportowy, który po chwili z zawrotną prędkością ruszył w stronę pobliskiego pasu asteroid szukając schronienia. W świetle żarzących się dopalaczy można było dostrzec jedynie trzy litery znajdujące się na kadłubie. CKY...

 

STRONA KLANOWA

 

 

Prezentacja DOJO:

 

8lKYiDF.png

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a zasileniem naszych szeregów to:

 

 

WYMAGAMY:

 

  • wzmożonej aktywności podczas rankingowych eventów klanowych organizowanych przez twórców gry
  • czynnego wkładu w rozwój klanu zarówno na serwerze klanowym Team Speak 3 jak i w grze
  • aktywności zarówno na serwerze klanowym Team Speak 3 jak i w grze
  • poprawnie skonfigurowanego zestawu do rozmów głosowych
  • poprawnie skonfigurowanego programu Team Speak 3
  • wieku +18 lat (możliwy wyjątek od reguły)
  • kultury osobistej
  • samodyscypliny

 

 

OFERUJEMY:

 

  • konkursy z nagrodami w postaci "platyn" w grze, oryginalnych gier wideo, licencji do płatnych programów i wiele innych
  • dostęp do wszystkich pomieszczeń, technologi, oraz broni jakie oferuje klanowe DOJO
  • wsparcie merytoryczne zarówno dla nowych jak i bardziej zaawansowanych graczy
  • pomoc przy wykonywaniu misji w grze
  • serwer klanowy Team Speak 3
  • ponad 30 aktywnych graczy
  • miłą atmosferę

 

Poniżej schemat dalszego postępowania dla osób zdecydowanych by do nas dołączyć:

 

 

1. W tym temacie napisz post rekrutacyjny wg schematu:

 

Imię:

Wiek:

Kilka zdań o sobie:

Skąd się o nas dowiedziałeś?

 

 

2. Odwiedź nasz serwer klanowy Team Speak 3:

 

Adres serwera: 178.217.189.69

Nickname: dokładny nick z gry - imię (np. MaSuTaRo - Marek)

 

WAŻNE! Prosimy o używanie DOKŁADNYCH nicków z gry wraz z imieniem jak w przykładzie powyżej co ułatwi nam współpracę oraz identyfikację z nowymi osobami.

 

 

3. Poznaj nas i daj się poznać.

 

Okazją do tego będzie wspólna gra i rozmowa na serwerze klanowym Team Speak 3, podczas których sam zdecydujesz czy nasz klan Tobie odpowiada.

 

Podstawą rozpatrzenia Twojej kandydatury jest spełnienie wymogów, o których mowa w pkt 1 i 2.

 

WAŻNE! Głosowanie odnośnie przyjęcia nowych osób w naszym klanie odbywa się zawsze w niedziele o 20:00 na zebraniu klanowym. Wyjątkiem są osoby, które często odwiedzając nasz serwer głosowy przypadły klanowiczom do gustu, tym samym skracając swój czas oczekiwania na ewentualną odpowiedź odnośnie rekrutacji. 

 

 

 

-= SERDECZNIE POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ ZABAWY =-

 

-= MaSuTaRo =-

 

-= Wódz klanu =-

 

 

T█▓T

]█▓[

]█▓[

]█▓[

]█▓[

]█▓[

╘╗____╔╝█▓╚╗____╔╛

════╬|▓▓ CKY ▓▓|╬════

┌╜‾‾‾‾╚╗░▒╔╝‾‾‾‾╙┐

║░▒║

║░▒║

║░▒║

║░▒║

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

|░▒|

\▼/

V

 

Camp Kill Yourself

 

1. Łukasz

2. 29

3. Słowa pisane  nie wyrazaja wszystkiego:)

4. Internet

Link to comment
Share on other sites

imię- Oliwer

wiek- 15

Nie wiem co mam tu napisać haha jestem osobą gotową podjąć ryzyko na każdej mapie i nie boję się wyzwań.  

Dowiedziałem się o was z czatu ogólnego. 

Edited by Meral08
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...