Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Podsumowanie na Plutonie

 

43c97d0e80122dcc.png

 

============================================================================================================

 

Temat: Wyzwanie Camp Kill Yourself (CKY) : Ceres

 

Tenno! Czas przejąć kontrolę nad systemem słonecznym i zaznaczyć naszą bytność na poszczególnych planetach.

W tym tygodniu naszym celem są misję typu obrona, przetrwanie i przejęcie na planecie Ceres


Idźcie! Walczcie o dominację i nie przynieście nam wstydu!

 

Planeta: Ceres
Typ misji: Obrona (VARRO, CASTA, SEIMENI), Przetrwanie (NUOVO, EGERIA, GABII) i Przejęcie (DRACO).
Termin: 20.07.2014 (niedziela)  - 26.07.2014 (sobota) do godz. 24.
Cel: Najwięcej fal na obronie, oraz najdłuższy czas na Przetrwaniu.
Uwagi: Brak

 

Niniejszym rzucamy wyzwanie Wszystkim Polskim i Zagranicznym klanom. Przystąpcie do uczciwej walki o dominację! Rzucamy wam rękawicę i czekamy na godnego przeciwnika!

 

Niech ranking będzie Waszym i Naszym świadectwem chwały!

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Noob, człowiek, który nie ogarnia tej gry, ale do odratowania

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Czat w grze

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Bolesław

Wiek: 15

Kilka zdań o sobie: Ćwiczę łucznictwo oraz walkę mieczami półtoraręcznymi, pisuję opowiadania fantastyczno - batalistyczne, mam dosyć bogatą wiedzę w kwestii broni białej, sporo czytam. Z Warframem mam doczynienie od jakiegoś roku, w wakacje gram prawie codziennie, tak więc mam jako takie doświadcznie.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Z forum.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Bolesław

Wiek: 15

Kilka zdań o sobie: Ćwiczę łucznictwo oraz walkę mieczami półtoraręcznymi, pisuję opowiadania fantastyczno - batalistyczne, mam dosyć bogatą wiedzę w kwestii broni białej, sporo czytam. Z Warframem mam doczynienie od jakiegoś roku, w wakacje gram prawie codziennie, tak więc mam jako takie doświadcznie.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Z forum.

Zapraszam na naszego Ts'a

Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł

Wiek: ~23

Kilka zdań o sobie: Student na wakacjach. Z chęcią przyłczę się do podbijania statystk klanu jak i pomocy nowym graczom ;)

Skąd wiem: forums.warframe.com  

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Adrian
Wiek:16
Kilka zdań o sobie: Jestem po gimbazie , po wakacjach idę do technikum na informatyka jako programista. Nie lubię grać solo wolę być w grupie , żeby było śmiesznie jak i czasami trochę profesjonalizmu.
Skąd się o nas dowiedziałeś? Na czacie Warframe "Rekrutacja" od gracza Ellhil.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Adrian

Wiek:16

Kilka zdań o sobie: Jestem po gimbazie , po wakacjach idę do technikum na informatyka jako programista. Nie lubię grać solo wolę być w grupie , żeby było śmiesznie jak i czasami trochę profesjonalizmu.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Na czacie Warframe "Rekrutacja" od gracza Ellhil.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

moge do rekrutacji . moj nick roboryba - Robert mam 36 lat ... dla zabicia czasu gram po pracy w holandii ...

 

 

o klanie dowiedzialem sie z gry poprostu Pozdrawiam was wszystkich

Miło nam. Dziękujemy za pozdrowienia, ale prosimy o czytanie ze zrozumieniem co sugerując się podanym przez ciebie wiekiem nie powinno być problemem. Oczywiście również pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz

Wiek: 19

Kilka zdań o sobie: Pochodzę z Radomska woj. łódzkie, interesuję się elektroniką i muzyką.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: czat warframe.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię : Dominik

Wiek:17 

Kilka zdań o sobie: Wole odpowiedzieć na każde pytanie na ts niż tutaj.

Skąd się o nas dowiedziałeś ?:Na forum 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Adrian
Wiek: 20
Kilka zdań o sobie: Pracuję jako mechanik pojazdów samochodowych , interesuję się siatkówką , motocyklami i oczywiście grami online.

Skąd się o nas dowiedziałeś? : Z forum

Edited by adrianek123
Link to comment
Share on other sites

Imię: Adrian

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Pracuję jako mechanik pojazdów samochodowych , interesuję się siatkówką , motocyklami i oczywiście grami online.

Skąd się o nas dowiedziałeś? : Z forum

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał (nick w grze: brimen)

Wiek: 31

Kilka zdań o sobie: casual n00b player, gram głównie 4fun, bez nerwów

Skąd się o nas dowiedziałeś? kanał w grze

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

imie -bartek

wiek -22

o osbie ,calkiem pozytwyny czlowiek lubiacy duzo grac jesli nie jest w pracy:)

skad sie dowiedzialem dostalem zaproszenie :)

narazie brak mikrofonu ,w najblizszym czasie zakupie

nick w grze bartuspol:)

Edited by BARTUSPOL
Link to comment
Share on other sites

Imię: Marek

Wiek: 24

 

Kilka zdań o sobie: Nic nadzwyczajnego raczej o mej osobie nie jestem w stanie powiedzieć. Zapewne drogocenną informacją będzie, iż posiadam dość nietypowo długi proces asymilacyjny w nowych środowiskach społecznych, co można łatwo nazwać jako aspołeczność. Nie mniej jednak, gdy już taki proces zakończę, możliwość komunikacji staję się bardziej prawdopodobna.

Przed taką asymliacją jednak stawiam bardziej na kontakt tekstowy, niż jeżeli głosowy. Wyjątkiem oczywiście wypad na wspólną grę - Nie przepadam za masowymi rozmowami.

A teraz tak bardziej na serio. Grywałem w Warframe już zza czasów pierwszych CB, miałem parę odejść i powrotów do gry, ostatni to był ponad 1 rok temu, nie mam jakiegoś wygórowanej rangi w grze (5). Miło widzieć jak WF się zmieniło w tych wszystkich okresach ja powracało się do gry.

Poszukuję jakiejś grupki ludzi, z którymi można by wspólnie pograć, jak wiadomo, w grupie razniej ^^ .

 

Grywam w różne gry, nie tylko WF. Gram raczej dla przyjemności, aczkolwiek głównym celem jest osiąganie SUKCESU w misjach, a nie ich failowanie, co tak na prawdę marnuje swój czas jak i ludzi w grupie (zazwyczaj, są wyjątki).

Mimo, iż zazwyczaj jestem graczem PvP, to w WF jakoś nadzwyczajnie mnie nie interesuje, więc mam większy focus na PvE.

 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Z wędrówek po tym forum. Chciałem pierw przeglądnąć wyniki wyszukiwania w googlach, czy są jakieś grupy polskie grupy grające w jakimś klanie czy cuś, jednak w ostatniej chwili zauważyłem polski dział na samym dnie tego fora :) .

Postanowiłem przeglądnąć jego kategorie i odnalazłem ten topiczek, tak piszę tu.

Edited by PureHostility
Link to comment
Share on other sites

imie -bartek

wiek -22

o osbie ,calkiem pozytwyny czlowiek lubiacy duzo grac jesli nie jest w pracy:)

skad sie dowiedzialem dostalem zaproszenie :)

narazie brak mikrofonu ,w najblizszym czasie zakupie

nick w grze bartuspol:)

 

 

Imię: Marek

Wiek: 24

 

Kilka zdań o sobie: Nic nadzwyczajnego raczej o mej osobie nie jestem w stanie powiedzieć. Zapewne drogocenną informacją będzie, iż posiadam dość nietypowo długi proces asymilacyjny w nowych środowiskach społecznych, co można łatwo nazwać jako aspołeczność. Nie mniej jednak, gdy już taki proces zakończę, możliwość komunikacji staję się bardziej prawdopodobna.

Przed taką asymliacją jednak stawiam bardziej na kontakt tekstowy, niż jeżeli głosowy. Wyjątkiem oczywiście wypad na wspólną grę - Nie przepadam za masowymi rozmowami.

A teraz tak bardziej na serio. Grywałem w Warframe już zza czasów pierwszych CB, miałem parę odejść i powrotów do gry, ostatni to był ponad 1 rok temu, nie mam jakiegoś wygórowanej rangi w grze (5). Miło widzieć jak WF się zmieniło w tych wszystkich okresach ja powracało się do gry.

Poszukuję jakiejś grupki ludzi, z którymi można by wspólnie pograć, jak wiadomo, w grupie razniej ^^ .

 

Grywam w różne gry, nie tylko WF. Gram raczej dla przyjemności, aczkolwiek głównym celem jest osiąganie SUKCESU w misjach, a nie ich failowanie, co tak na prawdę marnuje swój czas jak i ludzi w grupie (zazwyczaj, są wyjątki).

Mimo, iż zazwyczaj jestem graczem PvP, to w WF jakoś nadzwyczajnie mnie nie interesuje, więc mam większy focus na PvE.

 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Z wędrówek po tym forum. Chciałem pierw przeglądnąć wyniki wyszukiwania w googlach, czy są jakieś grupy polskie grupy grające w jakimś klanie czy cuś, jednak w ostatniej chwili zauważyłem polski dział na samym dnie tego fora :) .

Postanowiłem przeglądnąć jego kategorie i odnalazłem ten topiczek, tak piszę tu.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...