Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

 

Imię:Azzineth - Michał

Wiek:23

Kilka zdań o sobie: Zaczynałem grać w Warframe jeszcze kiedy gra była w wersji beta, nie spodobała mi się więc przestałem grać. Niedawno postanowiłem wrócić i coż... Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Postanowiłem spędzać więcej czasu na Warframe, jednak moi zajomi nie podzielają mojego optymizmu i zapału. Dlatego postanowiłem założyć klan, i gdy byłem w trakcie przeszukiwania kanału rekrutacyjnego, natknąłem się na reklamę Cky. Po przestudiowaniu zawartości strony, zmieniłem zdanie, porzuciłem (pusty, nawiasem mówiąc) klan i z nadzieją składam rekrutację do Cky. Co mogę powiedzieć o sobie? Cztery lata grania w League of Legends i niezliczone godziny grindowania "matsów" w World of Warcraft uczyniły ze mnie osobę cierpliwą i wytrwałą. Obecnie nie pracuję, co wkrótce się zmieni, jednak poluję na pracę, która pozwoli mi na wieczorne maniaczenie naprzemiennie w WF i LoL'a (nie chcę porzucać znajomych ;-))  Z powodu, iż jestem administratorem na średniej wielkości TeamSpeaku i w niedalekiej przyszłości planuję wraz ze starym znajomym reaktywację serwera Public-Ts3 (późniejszy PTS3.pl, 2-ci największy ts w Polsce), mogę mieć coraz mniej czasu na grę. Jednak przez najbliższe 3-5 miesięcy mogę w pełni poświęcić swój czas na rozwój klanu Cky i dobrą zabawę. Tyle o mnie, na resztę ewentualnych pytań odpowiem ustnie. Pozdrowienia

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Jak wyżej, przeczytałem na kanale "rekrutacja"

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Tomek

 

17 lat

 

Chodzę do 2 klasy Liecum. Interesuję się sportem, który ochoczo staram się uprawiać. W wakacje i dni wolne od szkoły gram całkiem sporo. Lubię stare Polskie komedie, których dialogi praktycznie znam na pamięć. Staram się być miły i uprzejmy oraz ciężko wprowadzić mnie w stan "rage" o ile wogóle jest to możliwe. W warframe znów zacząłem grać w te wakacje, tym razem z satysfakcją (gdyż w closed Becie, nie miało to nic wspólnego z przyjemnością) i planuję spędzić przy niej więcej czasu :)

Jeśli są jeszcze jakieś pytania, chętnie odpowiem.

 

Dowiedziałem się o Was od GSTxeHs, którego poznałem wykonując misję pustki.

Edited by Enzy72
Link to comment
Share on other sites

Tomek

 

17 lat

 

Chodzę do 2 klasy Liecum. Interesuję się sportem, który ochoczo staram się uprawiać. W wakacje i dni wolne od szkoły gram całkiem sporo. Lubię stare Polskie komedie, których dialogi praktycznie znam na pamięć. Staram się być miły i uprzejmy oraz ciężko wprowadzić mnie w stan "rage" o ile wogóle jest to możliwe. W warframe znów zacząłem grać w te wakacje, tym razem z satysfakcją (gdyż w closed Becie, nie miało to nic wspólnego z przyjemnością) i planuję spędzić przy niej więcej czasu :)

Jeśli są jeszcze jakieś pytania, chętnie odpowiem.

 

Dowiedziałem się o Was od GSTxeHs, którego poznałem wykonując misję pustki.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Szerszeń

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie: nie wiem co was interesuje ... jeżeli chodzi o granie to mam za sobą 7+ lat w Eve online( 5 aktywnych kont), DOTA, HON, oraz inne.

 

Studiowałem Filologie angielską, teraz będę na 1 roku Projektowania rozrywki interaktywnej. 

 

Zainteresowania poza grą? skończyłem technikum fotograficzne, więc coś tam fotografia. Teatr, żeglowanie.

 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? http://bit.ly/XIyDOz

Link to comment
Share on other sites

Imię: Szerszeń

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie: nie wiem co was interesuje ... jeżeli chodzi o granie to mam za sobą 7+ lat w Eve online( 5 aktywnych kont), DOTA, HON, oraz inne.

 

Studiowałem Filologie angielską, teraz będę na 1 roku Projektowania rozrywki interaktywnej. 

 

Zainteresowania poza grą? skończyłem technikum fotograficzne, więc coś tam fotografia. Teatr, żeglowanie.

 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? http://bit.ly/XIyDOz

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Tomek
Wiek:26
Kilka zdań o sobie: Bezrobotny po studiach :) gram w Warframe od ok 2 miesiecy, mam excalibura i rhino obecnie składam rhino prime. Lubie poczytac dobrą księżke fantasy i zobaczyc film no i oczywiscie pograc. gram jeszcze w lol-a i stronghold kingdoms. Obecnie gram codziennie pare godzin, ale moze to sie zmienic na weekendy gdy załapie prace. Poszukuje nie koniecznie klany, tyle co ludzi go grania bo zanim zbierze sie ekipa z czatu to mija troch czasu.

Pozdrawiam

Skąd się o nas dowiedziałeś? dowiedziełem sie z czatu warframe zakładka rekrutacje

Link to comment
Share on other sites

Imię:Tomek

Wiek:26

Kilka zdań o sobie: Bezrobotny po studiach :) gram w Warframe od ok 2 miesiecy, mam excalibura i rhino obecnie składam rhino prime. Lubie poczytac dobrą księżke fantasy i zobaczyc film no i oczywiscie pograc. gram jeszcze w lol-a i stronghold kingdoms. Obecnie gram codziennie pare godzin, ale moze to sie zmienic na weekendy gdy załapie prace. Poszukuje nie koniecznie klany, tyle co ludzi go grania bo zanim zbierze sie ekipa z czatu to mija troch czasu.

Pozdrawiam

Skąd się o nas dowiedziałeś? dowiedziełem sie z czatu warframe zakładka rekrutacje

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Wojciech


Wiek: 18


Kilka zdań o sobie: Ekscentryczny nastolatek, z wrodzonym sceptyzmem i lekko spaczonym spojrzeniem na świat. Nie jestem skrajnym prawicowcem, żadnym konserwatywstą. Interesuje się psychologią, psychopatologią i socjologią. Dużo mi się zdarza grać(no, już taki nawyk), oglądam czasem jakieś anime, przeczytam ksiażkę z gatunku fantasy. Generalnie jestem jednym z tych pozamykanych w domu z zaburzonymi relacjami interpersonalnymi, co jednak nie stoi na przeszkodzie aby dogadywać się w grze. Brak konieczności spoufalania się z innymi.


Skąd się o nas dowiedziałeś? Poszukiwałem klanu na czacie, wtedy Brzoza zaprezentował mi klan. Postanowiłem zawitać, nie mając niczego do stracenia. A i pod wrażeniem jestem jaki nakład pracy został włożony.


 


Post jest kopiuj-wklejką. Powód? Siedziałem u was na kanale jakiś czas, z pół roku temu,, ale mając słaby sprzęt i przez to okrutnie ograniczone zdolności ruchowe w grze, byłem jedynie pachołkiem, za którego grali wszyscy w drużynie. Dziś mam nowy komputer i mogę spokojnie nie sprawiać problemów.  


Edited by GorkyFactoryPL
Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Wojciech

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Ekscentryczny nastolatek, z wrodzonym sceptyzmem i lekko spaczonym spojrzeniem na świat. Nie jestem skrajnym prawicowcem, żadnym konserwatywstą. Interesuje się psychologią, psychopatologią i socjologią. Dużo mi się zdarza grać(no, już taki nawyk), oglądam czasem jakieś anime, przeczytam ksiażkę z gatunku fantasy. Generalnie jestem jednym z tych pozamykanych w domu z zaburzonymi relacjami interpersonalnymi, co jednak nie stoi na przeszkodzie aby dogadywać się w grze. Brak konieczności spoufalania się z innymi.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Poszukiwałem klanu na czacie, wtedy Brzoza zaprezentował mi klan. Postanowiłem zawitać, nie mając niczego do stracenia. A i pod wrażeniem jestem jaki nakład pracy został włożony.

 

Post jest kopiuj-wklejką. Powód? Siedziałem u was na kanale jakiś czas, z pół roku temu,, ale mając słaby sprzęt i przez to okrutnie ograniczone zdolności ruchowe w grze, byłem jedynie pachołkiem, za którego grali wszyscy w drużynie. Dziś mam nowy komputer i mogę spokojnie nie sprawiać problemów.  

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Eryk

Wiek:15

Kilka zdań o sobie:Nie jestem rudy, jestem pojebany

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Troche słyszłem na innych ts

 

 

 

Imię:Norbert

Wiek:19

Kilka zdań o sobie: Fan gier wszelakich. :D

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Ktoś napisał adres waszej strony w rekrutacji.

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Przemysław

 

Wiek: 22
 

Kilka zdań o sobie: Pracuje, studiuje, mieszkam w okolicy Warszawy. W grach mmo siedzę odkąd tylko pamiętam. Przygodę z warframe dopiero zaczynam ale już wiem że jest to tytuł na jaki polowałem od dłuższego czasu :]

 
Skąd się o nas dowiedziałeś?: Od dobrego wujka Google.
 
Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Przemysław

 

Wiek: 22

 

Kilka zdań o sobie: Pracuje, studiuje, mieszkam w okolicy Warszawy. W grach mmo siedzę odkąd tylko pamiętam. Przygodę z warframe dopiero zaczynam ale już wiem że jest to tytuł na jaki polowałem od dłuższego czasu :]

 
Skąd się o nas dowiedziałeś?: Od dobrego wujka Google.

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Przemek

 

Wiek: 42....

 

Kilka zdań o sobie: Stary, zwariowany gracz. Aktualnie pracuje jako tlumacz. Poznaliscie mnie i dalej poznajecie  na team speaku :)

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Grupy steam i ludzie ze steam-a ktorzy polecali CKY.

 

Imię: Jakub

Wiek: 14...

Kilka zdań o sobie: Normalny, bez uprzedzeń, nie skłonny do kłótni gracz który lubi akcje, akcje i trochę więcej akcji.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Parę razy widziałem ogłoszenie na kanale"rekrutacja", od znajomych.

 

Zapraszamy na naszego TSa:)

Link to comment
Share on other sites

ts3.game-makers.pl Ip tak?

 

Witaj.

Choć jestem w naszym klanie od samego początku, a będzie to już z półtora roku, to nie pamiętam, by kiedykolwiek adres naszego Team Speaka wyglądał tak jak podałeś. Obecny adres, naszego prywatnego serwera głosowego, jak i wiele więcej informacji o nas, można znaleźć na naszej stronie www.cky.com.pl

A tu mała podpowiedź dla osób, którym ciężko znaleźć nasz adres, tak on wygląda: 178.217.189.69

Zapraszamy:)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Daniel

Wiek: 16

Kilka zdań o sobie: Jestem miły i wesoły, lubię poznawać nowe znajomości aktualnie jestem uczniem Klasy I Liceum ogólnokształcącego

Skąd się o nas dowiedziałeś? Od gracza HikaruMogamu (czy jakoś tak)

 

Witaj. Zapraszamy na nasz serwer TSa by wszyscy mogli Cię poznać;) A mój nick tak w połowie dobrze napisałeś;P

Link to comment
Share on other sites



Imię: Jakub
Wiek: 22
Kilka zdań o sobie: Jestem studentem Informatyki o specjalizacji grafiki komputerowej. Jestem bezkonfliktowy i  nie mam problemu z pomaganiem innym :)
Skąd się o nas dowiedziałeś? 

W internecie szukałem odpowiedniego klanu :)

I Padło na wasz :>

Edited by Thavinci
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...