Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

 

Imię: Jakub

Wiek: 22

Kilka zdań o sobie: Jestem studentem Informatyki o specjalizacji grafiki komputerowej. Jestem bezkonfliktowy i  nie mam problemu z pomaganiem innym :)

Skąd się o nas dowiedziałeś? 

W internecie szukałem odpowiedniego klanu :)

I Padło na wasz :>

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Pawel
Wiek: 24
Kilka zdań o sobie: Technik IT, pracuje na izbie interesuje sie ogolnie elektronika pc itp bla bla bla sparawy techniczne i takie tam, overclocking naprawa pc.laptopow, lutowanie i te sprawy, lubie dobra muzyke

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Forum WF

Link to comment
Share on other sites

Imię: Pawel

Wiek: 24

Kilka zdań o sobie: Technik IT, pracuje na izbie interesuje sie ogolnie elektronika pc itp bla bla bla sparawy techniczne i takie tam, overclocking naprawa pc.laptopow, lutowanie i te sprawy, lubie dobra muzyke

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Forum WF

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich

Wbiłem do tego tematu tylko gościnnie, pozdrawiam wszystkich, szczególnie Kashiro, z którym miałem przyjemność zaciukać "kilku niemilców" dawno, dawno temu. Tak patrząc na Wasze wymagania, mam pytanie tylko do punktu odnoszącego się do wzmożonej aktywności podczas eventów. Domyślam się, że klan jest nastawiony na zdobywanie nagród i wymaga dużej aktywności w tym zakresie. Lubie tą grę, przebiegałem w niej grubo ponad 1200 godz. i to tylko na jednym koncie ... Co najciekawsze jeszcze mi sie nie znudziła :) Ale naprawdę nie rozumiem jak można całkowicie zatracić się na kilka dni aby  tak jak np. Kashiro podczas ostatniego eventu nabić kilkaset punktów (na 3 dni przed końcem miał ponad 400).Przyznam się, że osobiście po zdobyciu 15 poczułem ulgę .....  Może juz za stary jestem na takie zabawy...

 

Powodzenia w rekrutacji i przyszłych eventach.

Edited by chudzienki
Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich

Wbiłem do tego tematu tylko gościnnie, pozdrawiam wszystkich, szczególnie Kashiro, z którym miałem przyjemność zaciukać "kilku niemilców" dawno, dawno temu. Tak patrząc na Wasze wymagania, mam pytanie tylko do punktu odnoszącego się do wzmożonej aktywności podczas eventów. Domyślam się, że klan jest nastawiony na zdobywanie nagród i wymaga dużej aktywności w tym zakresie. Lubie tą grę, przebiegałem w niej grubo ponad 1200 godz. i to tylko na jednym koncie ... Co najciekawsze jeszcze mi sie nie znudziła :) Ale naprawdę nie rozumiem jak można całkowicie zatracić się na kilka dni aby  tak jak np. Kashiro podczas ostatniego eventu nabić kilkaset punktów (na 3 dni przed końcem miał ponad 400).Przyznam się, że osobiście po zdobyciu 15 poczułem ulgę .....  Może juz za stary jestem na takie zabawy...

 

Powodzenia w rekrutacji i przyszłych eventach.

Witam!

 

W dużej mierze jest to kwestia samego nastawienia, ale ważnym aspektem jest też odpowiednia grupa ludzi, z którymi chcesz osiągnąć jakiś konkretny cel, a nie grać aby grać co po jakimś czasie i tak uznasz za stratę czasu. Jako klan staramy się udowodnić, że nie "ilość" graczy jest ważna lecz ich "jakość". Z każdym kolejnym osiągnięciem mamy co wspominać i opowiadać, a przede wszystkim na stałe zapisujemy się w kartach historii tej gry to zaś mobilizuje do działania.

 

W imieniu całego klanu dziękuję za twój komentarz.

 

Pozdrawiam! 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Kamil

Wiek: 17

Kilka zdań o sobie: Kiedyś już byłem przez jakiś czas w klanie, być może pare osób mnie jeszcze pamięta ;) Lubię muzykę metalową, fantastykę w jakiejkolwiek formie czy to gier, filmów, książek i innych. Oczywiście moją pasją są gry komputerowe i spędzam przy nich dużo czasu ( niektórzy mogą nazywać mnie nerdem, trudno ) . Jestem ogarniętą osobą, może trochę cichą co pewnie da się zauważyć na teamspeaku, bo zwykłem z reguły słuchać niż samemu się udzielać, ale nieraz i nie dwa włączę się do rozmowy. Jestem też z natury pomocny, więc zawsze można liczyć na dodatkowe ręce do pracy.

Jak się o Nas dowiedziałeś?: O ile dobrze pamiętam to klan został mi zaproponowany przez jednego z członków, był to chyba MaSuTaRo o ile dobrze pamiętam :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj

Cały czas rekrutujemy, a po szczegóły zapraszam na naszą stronę www.cky.com.pl oraz na nasz TS3 aby można było Cię lepiej poznać:)

Pozdrawiam

 

No to fantastycznie...

 

Imię: Sebastian

Wiek: 37

 

Kilka zdań o mnie? Wypracowania to ja wam nie napiszę bo właśnie jest za 15min pierwsza w nocy a jutro jak ten wół na 8 do pracy. Gry, w szczególności Warframe, traktuję jako typową rozrywkę, która pomaga mi się zrelaksować po trudach nudnej codzienności w robocie, w której praktycznie przebywam 24/7. Gram kiedy mogę a jak gram to na pewno kilka godzin dziennie. Przesiadywanie przed kompem nie jest moją jedyną pasją. Dużo czasu poświęcam na sport i rodzinę (w czym również giercowanie z pięcioletnim synem na xbox'ie - co jest nie lada frajdą). Na TS już dziś nie wejdę ale jak dobrze pójdzie to jutro, po robocie i treningu, z miłą chęcią zamienię z wami kilka zdań.

 

O was dowiedziałem się od wujka Google.

 

Pozdrawiam

Binioo

Link to comment
Share on other sites

No to fantastycznie...

 

Imię: Sebastian

Wiek: 37

 

Kilka zdań o mnie? Wypracowania to ja wam nie napiszę bo właśnie jest za 15min pierwsza w nocy a jutro jak ten wół na 8 do pracy. Gry, w szczególności Warframe, traktuję jako typową rozrywkę, która pomaga mi się zrelaksować po trudach nudnej codzienności w robocie, w której praktycznie przebywam 24/7. Gram kiedy mogę a jak gram to na pewno kilka godzin dziennie. Przesiadywanie przed kompem nie jest moją jedyną pasją. Dużo czasu poświęcam na sport i rodzinę (w czym również giercowanie z pięcioletnim synem na xbox'ie - co jest nie lada frajdą). Na TS już dziś nie wejdę ale jak dobrze pójdzie to jutro, po robocie i treningu, z miłą chęcią zamienię z wami kilka zdań.

 

O was dowiedziałem się od wujka Google.

 

Pozdrawiam

Binioo

Zapraszam na naszego TS'a

Link to comment
Share on other sites

Imię: Igor
Wiek: 21
Kilka zdań o sobie: Dopiero zaczynam przygodę z tą grą i licze na kilka wskazówek z Waszej strony koledzy. W zamian mogę zaoferować przyjacielką atmosferę i sporo wspólnej zabawy. Obecnie studiuję i będę grał tyle na ile pozwoli mi czas.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Zaproszenie przez jednego z Waszych graczy.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Igor

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie: Dopiero zaczynam przygodę z tą grą i licze na kilka wskazówek z Waszej strony koledzy. W zamian mogę zaoferować przyjacielką atmosferę i sporo wspólnej zabawy. Obecnie studiuję i będę grał tyle na ile pozwoli mi czas.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Zaproszenie przez jednego z Waszych graczy.

Witamy i zapraszamy na naszego TSa po wskazówki i nie tylko:)

Edited by HikaruMugen
Link to comment
Share on other sites

Imię:Sebastian

Wiek:Trapp

Kilka zdań o sobie:

Nazywam sie Sebastian. Jestem z pomorza. Ucze sie w liceum i zarazem pracuje jako projektant.

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Jestem byłym członkiem klanu z przed 2 lat

 

Zapraszamy na naszego klanowego TSa w celu lepszego poznania Cię.

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałbym dołączyć do klanu.

 

Imię: Dominik 

Wiek: 20 lat

Kilka zdań o sobie:

w gry mmo gram odkąd pamiętam, lubię grać w grupie, gdyż samotne granie szybko mnię nudzi; po prostu lubie do kogoś gębę otworzyć :D

Jestem z Brzegu (woj opolskie) natomiast uczę się we Wrocławiu na kierunkach Realizacja dźwieku oraz gry na gitarze w szkole jazzowej.

Ogólnie jestem muzykiem i dąże do tego żeby czerpać z muzyki nie tylko przyjemność ale też chce zajmować się muzyką zawodowo.

odnośnie samej komunikacji - jak już napisałem lubię rozmawiać podasz gry. jestem człowiekiem dość komunikatywnym dzięki czemu łątwo się ze mną

dogadać, choć czasem zdażają mi się "ciche dni" ;). 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

zauważyłem wiadomość w grze na czacie "rekrutacja".

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałbym dołączyć do klanu.

 

Imię: Dominik 

Wiek: 20 lat

Kilka zdań o sobie:

w gry mmo gram odkąd pamiętam, lubię grać w grupie, gdyż samotne granie szybko mnię nudzi; po prostu lubie do kogoś gębę otworzyć :D

Jestem z Brzegu (woj opolskie) natomiast uczę się we Wrocławiu na kierunkach Realizacja dźwieku oraz gry na gitarze w szkole jazzowej.

Ogólnie jestem muzykiem i dąże do tego żeby czerpać z muzyki nie tylko przyjemność ale też chce zajmować się muzyką zawodowo.

odnośnie samej komunikacji - jak już napisałem lubię rozmawiać podasz gry. jestem człowiekiem dość komunikatywnym dzięki czemu łątwo się ze mną

dogadać, choć czasem zdażają mi się "ciche dni" ;). 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

zauważyłem wiadomość w grze na czacie "rekrutacja".

 

Witaj i zapraszamy na naszego TSa aby klan mógł Cię lepiej poznać:)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz


Wiek:18
Kilka zdań o sobie: Gram w każdej wolnej chwili, chodź tych nie mam za dóżo. Gwarantuje aktywną gre i wiele pytań na ts'e
Skąd się o nas dowiedziałeś? W google mi wyszokało tą stronę jak szukałem klanu

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Mateusz

Wiek:18

Kilka zdań o sobie: Gram w każdej wolnej chwili, chodź tych nie mam za dóżo. Gwarantuje aktywną gre i wiele pytań na ts'e

Skąd się o nas dowiedziałeś? W google mi wyszokało tą stronę jak szukałem klanu

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...