Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Marcin

Wiek: 29

Kilka zdań o sobie: A po co? Do łóżka razem chodzić nie będziemy. Gram sporo, kiedy tylko mogę. A i z tym też jest różnie, praca, dom, rodzina...

Skąd się o nas dowiedziałeś? A zauważyłem kiedyś na czacie spam :) jakiś.

 

Witaj. Zapraszamy na nasz serwer głosowy, by każdy Tenno w naszej grupie mógł Cię lepiej poznać;) (Spokojnie na pewno nie po to, by zaciągnąć Cię do łóżka;P)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Artur 
 

Wiek: 20  
 

Kilka zdań o sobie:   długoletni gracz gier MMO z tych najdłużej granych to: AvA( ranga Captain 2 po przejściu z ijji do aeriagames zakończyłem karierę w tej grze), 4story (grałem od początku OB polskiego serwera przez dobre kilka miesięcy ale przez system P2W odechciało mi się dalej w to grać), Rappelz (grałem praktycznie od początku polskiego serwera Serafin większość postaci +155,160 lvl, ale przez duży nacisk na cash shop ostatecznie zakończyłem przygodę z tą grą), Combat Arms( hack hack hack tylko tyle o tej grze pamiętam, a grałem w nią dużo czasu ...), League of Legends ( aktualnie diamond 5 EUNE ), Battlefield ( grałem praktycznie w każdą część poza 4, ale nic poważnego nie osiągnąłem była to bardziej gra na zabicie nudy), WarRock ( to samo co Combat Arms) gram przeważnie późnymi wieczorami, a poza grami interesuje się sportem ekstremalnym, muzyką, grafiką komputerowa, programowaniem, filmami i serialami ( ale zagranicznymi ... nie przepadam za polskimi serialami :) ). 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Przez przypadek zobaczyłem wiadomość na czacie, że rekrutujecie więc stwierdziłem czemu by nie spróbować.

Edited by Dentysta69
Link to comment
Share on other sites

Imię: Artur 

 

Wiek: 20  

 

Kilka zdań o sobie:   długoletni gracz gier MMO z tych najdłużej granych to: AvA( ranga Captain 2 po przejściu z ijji do aeriagames zakończyłem karierę w tej grze), 4story (grałem od początku OB polskiego serwera przez dobre kilka miesięcy ale przez system P2W odechciało mi się dalej w to grać), Rappelz (grałem praktycznie od początku polskiego serwera Serafin większość postaci +155,160 lvl, ale przez duży nacisk na cash shop ostatecznie zakończyłem przygodę z tą grą), Combat Arms( hack hack hack tylko tyle o tej grze pamiętam, a grałem w nią dużo czasu ...), League of Legends ( aktualnie diamond 5 EUNE ), Battlefield ( grałem praktycznie w każdą część poza 4, ale nic poważnego nie osiągnąłem była to bardziej gra na zabicie nudy), WarRock ( to samo co Combat Arms) gram przeważnie późnymi wieczorami, a poza grami interesuje się sportem ekstremalnym, muzyką, grafiką komputerowa, programowaniem, filmami i serialami ( ale zagranicznymi ... nie przepadam za polskimi serialami :) ). 

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Przez przypadek zobaczyłem wiadomość na czacie, że rekrutujecie więc stwierdziłem czemu by nie spróbować.

 

Witamy i zapraszamy na nasz serwer głosowy, by każdy mógł Cię lepiej poznać:) U nas też bywa czasami ekstremalnie, także powinno Ci się podobać;P

Link to comment
Share on other sites

Konrad 

 

jestem jaki jestem :)

 

przeczytałem ogłoszenie w zakładce "rekrutacja" (niestety nie pamiętam już nicku ogłoszeniodawcy)

 

ps: szukam klanu z którym można by ponaginać fizykę gry: wytrzymać 200 fal na obronie albo sprawdzić ile godzin na przetrwaniu wytrzyma duet mag+zephir(z powiększoną kulą odbijającą) i temu podobne matrixowe akcje 

Link to comment
Share on other sites

Konrad 

 

jestem jaki jestem :)

 

przeczytałem ogłoszenie w zakładce "rekrutacja" (niestety nie pamiętam już nicku ogłoszeniodawcy)

 

ps: szukam klanu z którym można by ponaginać fizykę gry: wytrzymać 200 fal na obronie albo sprawdzić ile godzin na przetrwaniu wytrzyma duet mag+zephir(z powiększoną kulą odbijającą) i temu podobne matrixowe akcje 

Zapraszam na naszego Ts'a

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz
Wiek: 16
Kilka zdań o sobie:

Jestem aktywny, ale tylko wtedy kiedy mam z kim grać. Z początku cichy na TS, z czasem dopiero się rozkręcam.

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Szukałem w miare aktywnego klanu, z ktorego członkami można pograć i tak wujek Google pokazał mi Klan Cky. Pomyślałem, że chętnie poznam nowych graczy i spróbuje dołączyć :P

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz

Wiek: 16

Kilka zdań o sobie:

Jestem aktywny, ale tylko wtedy kiedy mam z kim grać. Z początku cichy na TS, z czasem dopiero się rozkręcam.

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Szukałem w miare aktywnego klanu, z ktorego członkami można pograć i tak wujek Google pokazał mi Klan Cky. Pomyślałem, że chętnie poznam nowych graczy i spróbuje dołączyć :P

 

 

Imię: Daniel 

Wiek: 15

Hobby; Strzelanie z łuku i kuszy

Trenuje karate :)

angażuje się w harcerstwie TYLE

 

 

Witamy i zapraszamy na naszego TSa:)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Adrian

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Studiuję informatykę i ten szeroko pojęty temat jest obecnie jednym z moich głównych zainteresowań. Poza tym jestem zajebisty.

Skąd się dowiedziałeś?: Nie miałem z kim pograć, więc wszedłem na czat "Rekrutacja" w grze.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Tomek
Wiek: 18
Kilka zdań o sobie:Nie ma o czym pisać uczę się w technikum lubie grac w mmo i układac kostkę rubika
Skąd się o nas dowiedziałeś? szukałem jakiś porad dla nowych graczy i znalazłem ten post

Link to comment
Share on other sites

Imię: Tomek

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie:Nie ma o czym pisać uczę się w technikum lubie grac w mmo i układac kostkę rubika

Skąd się o nas dowiedziałeś? szukałem jakiś porad dla nowych graczy i znalazłem ten post

 

 

 

  1. Imię: Rafał

    Wiek: 18

    Kilka zdań o sobie: Interesuję się polityką, narciarstwem i militariami. W warframe grać dopiero zaczynam. :)

    Skąd się o nas dowiedziałeś?: Ogłoszenie na czacie w grze.

  2.  

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Kuba

Wiek: 25

Kilka zdań o sobie: Świeżak z dużym zapałem do nauki. Wcześniejsze gry to DarkOrbit (3 lata) i WorldOfTanks (2 lata)

Skąd się o nas dowiedziałeś?: wujek Google mi was wskazał :)

 

 

 

imie bartek

wiek 22

cos o sobie gram duzo codziennie,

dzowiedzialem sie na rekrutacji.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Eryk

Wiek: 17

Kilka zdań o sobie: nie jestem skąpy , w warframe gram od 2lat , poratuje platą , łatwo mnie zdenerwować

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Usłyszałem od kolegi i znalazłem post szukając Polskiego klanu

Witaj zapraszamy na nasz serwer głosowy, by każdy nasz Tenno mógł Cię poznać:)

Link to comment
Share on other sites

jestem Maciek Gorajewski

mam 14 lat

Nienawidze tych co się ciągle kłucą na czacie.Lubie pomagać.jestem bardziej spokojnym kolesiem.

dowiedziałem się o was kiedy zobaczyłem wiadomość na czacie w warframe i poprostu wszedłem na waszą strone i zaciekawił mnie ten klan.

Link to comment
Share on other sites

jestem Maciek Gorajewski

mam 14 lat

Nienawidze tych co się ciągle kłucą na czacie.Lubie pomagać.jestem bardziej spokojnym kolesiem.

dowiedziałem się o was kiedy zobaczyłem wiadomość na czacie w warframe i poprostu wszedłem na waszą strone i zaciekawił mnie ten klan.

 

 

 

Imię: Krystian

Wiek: 33

Kilka zdań o sobie: Najtrudniej jest pisac o sobie, więc lepiej chyba po prostu pogadać i każdy wyrobi sobie zdanie.

Skąd się o nas dowiedziałeś? To forum :)

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...