Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

 

Imię:Łukasz

Wiek:15

Kilka zdań o sobie:Hmm lubię grać w mmo,mam kilku letnie doświadczenie,obecnie gram w skill i lola.Jestem miły uprzejmy i pomagam nowym.

Skąd się o nas dowiedziałeś?:Przeglądając Polskie forum Warframe 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię : Szymon

Wiek : 14

Kilka zdań : Uwielbiam grać. Najważniejsze. Poza tym jestem przyjacielski i opanowany ( najczęściej ).

Skąd sie o nas dowiedziałeś : Czat w Warframe i Google

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałbym się zrekrótowac do klanu Mam na imię Grzegorz mam 16 lat, w Warframe gram już ponad rok, w grze nazywam się Polakos, mam 7 rangę. W grze staram się być codzienie teamspeeka 3. Jeżeli spełniam wasze wymagania chciałbym dołączyc do klanu. Pozdrawiam Grzegorz.

  

Link to comment
Share on other sites

Imię:  Jacek
Wiek: 19
Kilka zdań o sobie: dużo gram aktualnie wróciłem do warframe'a kiedyś grałem ale samemu mi się znudziło po jakimś czasie a teraz znowu zachciało mi się pograć zazwyczaj parę godzin dziennie gram w ciągu dnia o różnych godzinach najczęściej  wieczorem mam stałe jestem koło 19:30 do ok 22:00 
Skąd się o nas dowiedziałeś?  od MaSuTaRo na rekrutacyjnym w grze 

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałbym się zrekrótowac do klanu Mam na imię Grzegorz mam 16 lat, w Warframe gram już ponad rok, w grze nazywam się Polakos, mam 7 rangę. W grze staram się być codzienie teamspeeka 3. Jeżeli spełniam wasze wymagania chciałbym dołączyc do klanu. Pozdrawiam Grzegorz.

 

 

Imię:  Jacek

Wiek: 19

Kilka zdań o sobie: dużo gram aktualnie wróciłem do warframe'a kiedyś grałem ale samemu mi się znudziło po jakimś czasie a teraz znowu zachciało mi się pograć zazwyczaj parę godzin dziennie gram w ciągu dnia o różnych godzinach najczęściej  wieczorem mam stałe jestem koło 19:30 do ok 22:00 

Skąd się o nas dowiedziałeś?  od MaSuTaRo na rekrutacyjnym w grze 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Konrad nick PIJAWA
Wiek: 25
Kilka zdań o sobie: Jestem swierzakiem ale gra bardzo przypadla mi do gustu, szukam psob ktore objasnia mi mechanike gry i nakieruja na wlasciwe tory.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Ktos krzyczal na czacie ze jest rekrutacja no i jestem

Link to comment
Share on other sites

Imię:Konrad nick PIJAWA

Wiek: 25

Kilka zdań o sobie: Jestem swierzakiem ale gra bardzo przypadla mi do gustu, szukam psob ktore objasnia mi mechanike gry i nakieruja na wlasciwe tory.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Ktos krzyczal na czacie ze jest rekrutacja no i jestem

 

Witam i zapraszamy na naszego TSa by każdy mógł Cię poznać:)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Krystian
Wiek: 18
Kilka zdań o sobie: Nazywam się Krystian i mam 18 lat. W Warframe grałem ponad rok temu ( w czasie zamkniętej bety), ale nie miałem z kim grać, a co skutkowało tym, że ogólnie przestałem w tą grę grać. Dlatego szukałem jakiegoś klanu, a tu nagle natrafiłem na Wasz wątek. Online jestem praktycznie każdego dnia - od poniedziałku do niedzieli. Zazwyczaj online jestem rano / wieczór / noc.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Forum

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Krystian

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Nazywam się Krystian i mam 18 lat. W Warframe grałem ponad rok temu ( w czasie zamkniętej bety), ale nie miałem z kim grać, a co skutkowało tym, że ogólnie przestałem w tą grę grać. Dlatego szukałem jakiegoś klanu, a tu nagle natrafiłem na Wasz wątek. Online jestem praktycznie każdego dnia - od poniedziałku do niedzieli. Zazwyczaj online jestem rano / wieczór / noc.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Forum

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Witam bardzo serdecznie

 

Nazywam się Damian i mam 20lat . Aktualnie jestem studentem Administracji , interesuję się grami MMO oraz sportem . W Warframe gram od nie dawna ale gra mi się strasznie spodobała i pragnę grać w nią przez dłuższy czas , dlatego też chciałbym się do was przyłączyć dostać parę wskazówek w sprawie gry oraz nie spędzać samotnie czasu w grze. Dowiedziałem się o was przypadkiem bo przez post na forum które przeglądam 1 raz :D.
Od siebie dodam że na pewno z moją osobą nie można się nudzić oraz mam dobre kontakty z wszystkimi osobami .

Pozdrawiam 
Kefir

Link to comment
Share on other sites

Witam bardzo serdecznie

 

Nazywam się Damian i mam 20lat . Aktualnie jestem studentem Administracji , interesuję się grami MMO oraz sportem . W Warframe gram od nie dawna ale gra mi się strasznie spodobała i pragnę grać w nią przez dłuższy czas , dlatego też chciałbym się do was przyłączyć dostać parę wskazówek w sprawie gry oraz nie spędzać samotnie czasu w grze. Dowiedziałem się o was przypadkiem bo przez post na forum które przeglądam 1 raz :D.

Od siebie dodam że na pewno z moją osobą nie można się nudzić oraz mam dobre kontakty z wszystkimi osobami .

Pozdrawiam 

Kefir

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Witam bardzo serdecznie

 

Nazywam się Damian i mam 20lat . Aktualnie jestem studentem Administracji , interesuję się grami MMO oraz sportem . W Warframe gram od nie dawna ale gra mi się strasznie spodobała i pragnę grać w nią przez dłuższy czas , dlatego też chciałbym się do was przyłączyć dostać parę wskazówek w sprawie gry oraz nie spędzać samotnie czasu w grze. Dowiedziałem się o was przypadkiem bo przez post na forum które przeglądam 1 raz :D.

Od siebie dodam że na pewno z moją osobą nie można się nudzić oraz mam dobre kontakty z wszystkimi osobami .

Pozdrawiam 

Kefir

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imie:Krzysiek

wiek:16 Lat

O mnie:Mam na imie Krzysiek ma 16lat w WarFrame gram już od roku z przerwami

O waszym klanie dowiedziałem sie z czatu warframe

 

Imię: Konrad

Wiek:17

Witam! Z przyjemnością hasam sobie po kosmicznych łąkach lecz zabawa samemu trochę nudzi. Znalazłem wasz klan na jednym z for internetowych i chciałbym do niego dołączyć :)

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Filip
Wiek: 18
Kilka zdań o sobie: Jest standardowym graczem/no-life'm. W warframe'a gram już ok 1 roku z przerwami, dopiero od ostatniego miesiąca gra mnie typowo wciągnęła. Uwielbiam gadać z ludźmi, dlatego też pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po rozpoczęciu przygody z warframe to wbicie na ts'a.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Szukałem polskich klanów warframe, nie musiałem długo szukać ponieważ znalazłem was, a na ts3 było was wielu więc, zostałem :)  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...