Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

 

Imię: Filip

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Jest standardowym graczem/no-life'm. W warframe'a gram już ok 1 roku z przerwami, dopiero od ostatniego miesiąca gra mnie typowo wciągnęła. Uwielbiam gadać z ludźmi, dlatego też pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po rozpoczęciu przygody z warframe to wbicie na ts'a.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Szukałem polskich klanów warframe, nie musiałem długo szukać ponieważ znalazłem was, a na ts3 było was wielu więc, zostałem :)  

 

 

Witamy. Dobrze trafiłeś jeśli zależy Ci na konkretnym graniu i komunikacji na TSie;) Zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

Imię: Tomasz
Wiek: 17
Kilka zdań o sobie: Jestem pozytywnie nastawiony do życia, nie przepadam za grą z randomami a w wolnym czasie poza graniem interesuję się edukacją biznesową gdyż w przyszłości mam zamiar założyć własną firmę ;)

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Ten klan polecił mi wasz klanowicz CR45

Edited by Rag3z
Link to comment
Share on other sites

Imię: Andrzej

WIek: 18

O sobie: Hmmm.. chyba w skrócie wypunktuje najważniejsze xD

- wychowawca w Rodzinnym Domu Dziecka

- członek Młodzieżowej Rady Miejskiej

- wolontariusz w Domu Pomocy Społecznej oraz w lecznicy weterynaryjnej

- "artysta" w samorządzie szkolnym

- fan pojedynków, magii oraz Smoków ^^

- gram w Warframe od początku (zamknięte testy również zaliczone :P)

- miałem przerwę z 0,5 roku ale mimo to wciąż jestem dobrze obeznany z grą

- inwestuję w gildię, gdyż uwielbiam w niej dekorować xD

- moja dawna gildia (klan burzy) wymarła :x

 

O gildii dowiedziałem się przypadkiem z od wujcia Google xD

 

To by było tyle na wstępie xD

Link to comment
Share on other sites

Imię: Andrzej

WIek: 18

O sobie: Hmmm.. chyba w skrócie wypunktuje najważniejsze xD

- wychowawca w Rodzinnym Domu Dziecka

- członek Młodzieżowej Rady Miejskiej

- wolontariusz w Domu Pomocy Społecznej oraz w lecznicy weterynaryjnej

- "artysta" w samorządzie szkolnym

- fan pojedynków, magii oraz Smoków ^^

- gram w Warframe od początku (zamknięte testy również zaliczone :P)

- miałem przerwę z 0,5 roku ale mimo to wciąż jestem dobrze obeznany z grą

- inwestuję w gildię, gdyż uwielbiam w niej dekorować xD

- moja dawna gildia (klan burzy) wymarła :x

 

O gildii dowiedziałem się przypadkiem z od wujcia Google xD

 

To by było tyle na wstępie xD

 

Witaj:) W takim razie zapraszamy na naszego TSa, by każdy mógł Cię lepiej poznać:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam 

 

Imię: Jakub

Wiek: 17 

 

Jakiś rok temu zacząłem grać w Warframe ale z powodu samotności szybko porzuciłem tą grę. 

 

Miesiąc temu jakoś zachciało mi się grać i wlaczyłem gre w której dużo sie zmieniło!!  

Z pomocą mi przyszedł Mushrum który mieszka niedaleko mnie. Podpowiedział troche i podał strone klanu.

Od tego czasu gram z wami na tsie. Bardzo dużo mi pomogliście i dzięki wam gram w to dalej bo samotna gra nie ma sensu... 

 

Od siebie: Jestem Kucharzem i hobbystycznym informatykiem :P

Link to comment
Share on other sites

Witam 

 

Imię: Jakub

Wiek: 17 

 

Jakiś rok temu zacząłem grać w Warframe ale z powodu samotności szybko porzuciłem tą grę. 

 

Miesiąc temu jakoś zachciało mi się grać i wlaczyłem gre w której dużo sie zmieniło!!  

Z pomocą mi przyszedł Mushrum który mieszka niedaleko mnie. Podpowiedział troche i podał strone klanu.

Od tego czasu gram z wami na tsie. Bardzo dużo mi pomogliście i dzięki wam gram w to dalej bo samotna gra nie ma sensu... 

 

Od siebie: Jestem Kucharzem i hobbystycznym informatykiem :P

 

Witaj:) Zapraszamy na naszego TSa w celu lepszego poznania Cię, przez resztę wesołej gromadki;)

Link to comment
Share on other sites

Imię:Dominik

Wiek:20

Kilka zdań o sobie:Jestem graczem który lubi dużo farmić(huehue), dlatego też szukam kompanów do wspólnej gry.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Google.

 

Witaj.Zapraszamy na naszego Tsa w celu lepszego poznania Się.

Edited by -CKY-Ramnus
Link to comment
Share on other sites

Imię: Krzysiek
Wiek: 20
Kilka zdań o sobie: Jestem studentem, sesja się zbliża i trzeba sobie coś znaleźć byle tylko się nie uczyć :] A tak na serio to jestem początkującym graczem, gram od 2 tygodni i na prawdę się wkręciłem, więc szukam kompani doświadczonych graczy by zostać ich padawanem xD
Skąd się o nas dowiedziałeś? Z czatu gry zwanej Warframe, zakładka "Rekrutacja"

Link to comment
Share on other sites

Imię: Krzysiek

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Jestem studentem, sesja się zbliża i trzeba sobie coś znaleźć byle tylko się nie uczyć :] A tak na serio to jestem początkującym graczem, gram od 2 tygodni i na prawdę się wkręciłem, więc szukam kompani doświadczonych graczy by zostać ich padawanem xD

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z czatu gry zwanej Warframe, zakładka "Rekrutacja"

 

Witaj.Zapraszamy na naszego Tsa w celu lepszego poznania Się.

Link to comment
Share on other sites

OMG i wszedzie TS3 a tak serio ze trzema osobami bedzie sie utrzymywalo kontakt hehs

Nie wyobrażam sobie w dobie dzisiejszej technologii i tego co wymaga od graczy sama gra by komunikacja JAKAKOLWIEK odbywała się na czacie gry... nie ważne czy jest to pytanie o grze czy rozmowa w czasie robienia misji, komunikacja via czat z miejsca odpada, żadna ekipa, która mierzy wysoko nie osiąga swoich celów komunikując się poprzez czat.

 

To samo tyczy się nakazu jego używania, klany i gildie umierają bez komunikacji w każdej grze, nie masz zgrania, nie znasz ludzi z którymi grasz.

 

Podchodząc do tego w ten sposób nie jest Ci klan/gildia potrzebna, wystarczą Ci ludzie z Friendlisty z którymi pogadasz na czacie i od czasu do czasu zagrasz... pogadasz jak Ci zauważą że piszesz i będą w ogóle mieli czas odpisywać na czat w czasie gry.

 

 

Korzystam z komunikatora głosowego jakim jest TeamSpeak od 12 lat i nie wyobrażam sobie by z graczami z którymi grywam gadał na czacie, czy jest to klan czy staży znajomi.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Karol
Wiek: 30
Kilka zdań o sobie: Żyję szybko. Mam rodzinę i dwie prace. Mimo niewielkiej ilości wolnego czasu dla odstresowania odpalam kompa i między innymi gram w Warframe. Co do samej aktywności mam 11 mastery rank. Ciężko mi jest gwarantować określoną aktywność w konkretnym czasie co wynika z powyższych informacji. Jednakże te 1-2 godziny które wieczorem (nie codziennie) poświęcam grze chciałbym spędzić w gronie innym niż te losowo wybierane podczas startowania misji. Biorąc pod uwagę wymagania problemem może być to że na ts mogę siedzieć i słuchać, gorzej jest z gadaniem (mam 4-letniego syna i jak on się obudzi to ja już nie pogram;p).
Skąd się o nas dowiedziałeś? Z polskiego forum warframe, zakładka "Rekrutacja"

 

P.S. jestem diabelnie przywiązany do jednego framea: Loki P. (pod invis)

Edited by Kripion
Link to comment
Share on other sites

Imię: Karol

Wiek: 30

Kilka zdań o sobie: Żyję szybko. Mam rodzinę i dwie prace. Mimo niewielkiej ilości wolnego czasu dla odstresowania odpalam kompa i między innymi gram w Warframe. Co do samej aktywności mam 11 mastery rank. Ciężko mi jest gwarantować określoną aktywność w konkretnym czasie co wynika z powyższych informacji. Jednakże te 1-2 godziny które wieczorem (nie codziennie) poświęcam grze chciałbym spędzić w gronie innym niż te losowo wybierane podczas startowania misji. Biorąc pod uwagę wymagania problemem może być to że na ts mogę siedzieć i słuchać, gorzej jest z gadaniem (mam 4-letniego syna i jak on się obudzi to ja już nie pogram;p).

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z polskiego forum warframe, zakładka "Rekrutacja"

 

P.S. jestem diabelnie przywiązany do jednego framea: Loki P. (pod invis)

 

Witaj.Zapraszamy na naszego Tsa w celu lepszego poznania Się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Arkadiusz

Wiek: 26

Kilka zdań o sobie:

 

Witam serdecznie jak wyżej mam na imię Arkadiusz mam 26 lat. Mój nick to "Fanatyksyn" 

Jestem wielkim fanem gier wideo w Warframe grałem już kiedyś, troszkę pamiętam mam 6 poziom konta "zaraz 7".

Jestem po Studiach Informatycznych, osobą pracującą od 6 lat, gram jak czas pozwala staram się jak najczęściej, 

chciałbym się skupić na Warframe ponieważ uważam że ta gra na to zasługuje. Jestem humorystyczny, towarzyski, pomocny.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś: Dowiedziałem się o was z notatki rekrutacyjnej z gry Warframe, z działu rekrutacja. 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Arkadiusz

Wiek: 26

Kilka zdań o sobie:

 

Witam serdecznie jak wyżej mam na imię Arkadiusz mam 26 lat. Mój nick to "Fanatyksyn" 

Jestem wielkim fanem gier wideo w Warframe grałem już kiedyś, troszkę pamiętam mam 6 poziom konta "zaraz 7".

Jestem po Studiach Informatycznych, osobą pracującą od 6 lat, gram jak czas pozwala staram się jak najczęściej, 

chciałbym się skupić na Warframe ponieważ uważam że ta gra na to zasługuje. Jestem humorystyczny, towarzyski, pomocny.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś: Dowiedziałem się o was z notatki rekrutacyjnej z gry Warframe, z działu rekrutacja. 

 

Witaj.Zapraszamy na naszego Tsa w celu lepszego poznania Się.

Link to comment
Share on other sites

<p>Jak obiecałem na TSie tak piszę :)<br />

<br />

TO lista rzeczy które chce zakupić.</p>

<p> </p>

<p><u><strong>Warframe:</strong></u><br />

<br />

<u>Nyx Prime:</u><br />

Schemat,<br />

<br />

<u>Loki Prime:</u></p>

<p>Schemat, System, Powłoka</p>

<p> </p>

<p><u><strong>Bronie:</strong></u></p>

<p> </p>

<p><u>Hikou Prime:</u></p>

<p>Schemat, 2x Stars, 2x Pouch</p>

<p> </p>

<p><u>Bo Prime:</u></p>

<p>Schamat, 2x Ornament, Handle</p>

<p> </p>

<p><u><strong>Kompanion:</strong></u></p>

<p><u>Wyrm Prime:</u></p>

<p>Schemat, System</p>

<p> </p>

<p> </p>

<p> </p>

<p>Oferuje za każde części platynę.</p>

<p> </p>

<p>Pisać na PMa forum, będę starał się codziennie tutaj zaglądać wieczorami - tylko wtedy mam możliwość bycia przy kompie (po 21).</p>

<p> </p>

<p>Każdą zakupioną rzecz będę wykreślał z posta niezwłocznie po zakupie - posiadam własne miejsce handlu nieopodatkowane.</p>

<p> </p>

<p> </p>

<p>Pozdrawiam,<br />

Dreed</p>

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Imię: Norbert
Wiek: 17
Kilka zdań o sobie: Mieszkam w warszawie , jestem spokojny , nie lubię osób chamskich , lubię wspólną grę , lubię dzielić się informacjami (Crafft itp) 

Skąd się o nas dowiedziałeś? szukając w przeglądarce polskich klanów warframe

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Norbert

Wiek: 17

Kilka zdań o sobie: Mieszkam w warszawie , jestem spokojny , nie lubię osób chamskich , lubię wspólną grę , lubię dzielić się informacjami (Crafft itp) 

Skąd się o nas dowiedziałeś? szukając w przeglądarce polskich klanów warframe

 

 

Witaj.Zapraszamy na naszego Tsa w celu lepszego poznania Się.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...