Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Qrcze brakło mi 160 Dron do Top 100 szkoda ze na koniec trochę odpuściłem. Tak czy inaczej Dreed Gratulacje z zajęcia 42 miejsca w Top 50. Oraz gratki dla całego klanu za zajęcie 2 miejsca w Top 5!! Ranking

Edited by Nuta
Link to comment
Share on other sites

tak też wygląda new mod...

 

bgb3.jpg

 

 

Jest to mod dedykowany do broni z rodziny SNIPEROWATYCH, pasuje do Vulkara, Lanki, Sniperton Vandal i Sniperton. Łuki niestety są już w kategorii ŁUK także niestety ;]

 

Mod jak na 7 energii jest baardzo przyjemny, pierwszy strzał dający duży dmg się sprawdza, pod ten mod można zbudować fajną broń.

 

----------------------------------------------------------------

 

Dzięki za gratulki... TOP 100 była zabawą indywidualną. Cieszy mnie fakt, iż z pośród wszystkich klanów mających do 100 członków znaleźliśmy się na 2 pozycji, jednak pozostaje jakiś niedosyt i poczucie, że mogło być lepiej, szczególnie jak się patrzy na liczby "złowionych" dronów wśród klanowicznów. Różnica ponad 6000 pomiędzy nami na klanem z pierwszego miejsca jest spora, bałem się że tutaj będą bardzo małe różnice.

Link to comment
Share on other sites

Jak wiecie... pojawiła się nowa transmisja lotusa... mamy czwartek.. więc coś mi się zdaję, wyczuwam to nosem, że w dniu jutrzejszym w nocy uruchomiony zostanie event... tłumaczenie transmisji wygląda następująco:

"Honorable Board,

The dogs are barking again.

They somehow figured out we have been stockpiling.

This upsets them given how we have been tightening the leash on their contracts.

The Sisters are demanding we lower our prices or suffer retribution by some new supership they have.

Obviously, they do not teach Economics at Obdience Training.

My recommendation:

Raise the prices, call the dogs' bluff... and laugh when the imaginary Fomorian ships do not show up and do not disrupt the stockpiles

Alad V. grineer relations"

 

Nie wiem do końca co to może oznaczać, na wiki człowiek, który to tłumaczył poszedł takim tropem:

 

The Dogs: most likely what the corpus are refering to as the Grineer, since they have a strict contract with them and they are quote "tightening the leash" on them.

Fomorian Grineer ships?

Stockpiles?

I think it is safe to assume that there will be an event where missions are mixed with both corpus and grineer fighting on new war ships, or simply large raid missions on the new grineer Fomorian ships while battling corpus along the way. Since every event has had a reward for completion i am curious what the reward could be and how it will be accomplished.

 

Przewiduje event związany z połączeniem walki pomiędzy grineerami a corpusem na jakimś nowym statku.. event może tyczyć się tego właśnie miejsca, jednakże nie wiadomo co jak kiedy za ile i dlaczego, czy będzie to event indywidualny, indywidualny-klanowy, czy jeszcze jakiś inny.

 

Tak czy inaczej, proszę o rezerwacje swojego czasu wstępnie na ten weekend, tak by znalezienie się w danej grupie nie zależało znów od 4 graczy z clanu.

 

Po ostatnim takim evencie były konsekwencja, teraz też nie pozostawimy tego samego sobie. Macie luzy, od dawien dawna nic nie budowaliśmy to teraz czas się spiąć do tego eventu by wstydu nie było.

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Panowie, Panie... powiem tak.... EVENT BYŁ BOSKI !!!!!!!!!!!!

 

Dziękuję wszystkim, którzy ramie w ramię walczyli z hordami Grinnerów w słusznej sprawie !

Poświecenie godzin gry non stop w jedynym evencie to mój rekord :D ale było warto... nie wiem jak obecna sytuacja ale mam nadzieję iż utrzymamy 4 pozycje rankingową :) pomógł bym i dziś ale praca do 17 więc jak dotrę do domku będzie już po evencie ;/

 

Niech Tenno będzie z wami :)

 

A teraz coś aby podtrzymać morale:

 

Już czas, ruszamy!

Tenno się nazywamy!

 

Nie ulękniemy się wroga Hord!

Nie przymkniemy oczu na haniebny mord!

 

Żołnierzu! W twych rękach nasz los!

Nie poddamy się choć klęska o włos!

 

Na przedzie MaSuTaRo ... nasz Wódz!

Dziś to my wygramy ...

.......................................... CKY... i już!

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Nie da się ukryć jest się z czego cieszyć bo co by nie było walka o 4 miejsce w rankingu była zaciekła do samego końca toteż korzystając z okazji chciałem podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego osiągnięcia, a w szczególności osobą wymienionym poniżej:

 

 

iLonginus

 

_SID_TESHI_

 

filiponi

 

Gallves

 

Hestor

 

Krakex

 

MacDante

 

matiko13

 

ProEloKoksu

 

RaGGa55

 

sebekbubu

 

siochu69

 

Uruel

 

 

Panowie jako wódz chciałem serdecznie podziękować za poświęcony czas i siły oraz życzyć nam jako klanowi dalszych sukcesów w tej grze.

Edited by MaSuTaRo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...