Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Szkoda, że TS wymagany. Więc odpuszczę. Ale pisanie morza tekstu podczas ostrej wymiany ognia nie jest najlepszym pomysłem.

 

Dokładnie. Tj właśnie jeden z powodów dla, których wymagamy komunikacji głosowej. Poza tym o wiele szybciej i łatwiej można coś komuś wytłumaczyć np, a to tylko 1 z wielu zalet płynących z takiego rozwiązania.

Edited by MaSuTaRo
Link to comment
Share on other sites

Obecnie rekrutacja do klanu został zakończona i jest zamknięta. Natomiast do wspólnej zabawy zapraszamy cały czas. Śmiało i bez żadnych obaw można skorzystać z opcji grania z nami jako "gość". W ten sposób też będziecie mieli okazję lepiej nas poznać i kto wie może w niedalekiej przyszłości zdecydujecie się na zasilenie szeregów CKY.

Link to comment
Share on other sites

Tak było przed patchem 7:

 

Tak udało mi się po patchu 7:

 

Czas jest różny i zależy od "czerwonych" obrażeń.. cały czas nad tym pracuje :))

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

AVE "CKY KLAN"

1 ze 100 moich rekordów które biję bez was nie dałbym rady Dzięki za Rozkminki Dreed-ik :) i za rozwiniecie skrzydeł MaSu :) a to jest wynik ciężkiej pracy i przemyśleń

Edited by IceBurner
Link to comment
Share on other sites

jedno jest pewne.. na zorenach już nikt i nigdy nie dojdzie do 10s a poniżej to już inna para kaloszy ;] 

 

Niestety by walnąć dobrze trzeba mieć florka muchomorka.. niestety też każda broń się co najmniej dziwnie zachowuje..np. przy różnicy 20 dmg różnicy między jedną a drugą bronią w ogólnym rozrachunku bicia tego samego bosa wynosi 60 dmg  co przy bazowych uderzeniach powinno być zniwelowane jakimkolwiek critem czy wręcz "byle czym" natomiast różnica w zabiciu tego samego bosa gdzie też zanotowano kilka "czerwonych dmg" i "dziwnych" obrażeń wyniosła 7s. co przy obecnej szybkości bicia daje nam przy jednej broni prawie 8 ataków a przy drugiej prawie 13... . 

 

Różnica w bazowym dmg jak i w szybkości broni oraz jej "dziwne właściwości" oraz to jak na jakie bosy działa sprawia, że my biedne żuczki nie mam najmniejszego zielonego pojęcia jak dana broń będzie się sprawowała na danym bosie.. i pomimo iż np. dorwałem broń szybszą, posiadającą większy atak uzyskałem gorszy rezultat niż z "bazowo słabszych broni". 

Przy niektórych obrażeniach wszystkie prawidła matematyczne tracą jakikolwiek sens bytu i istnienia.. pojawiają się znikąd. Każdy lepszy wynik zabicia zależy tylko niestety od szczęścia już posiadanej dobrej broni, a chodzi tutaj o potrójne obrażenia żółte oraz czerwone obrażenia wynikające z żółtych oraz z potrójnych żółtych to jest to na co my gracze nie mamy wpływu. 

Link to comment
Share on other sites

Witam. Powiedzcie jak tam z waszą aktywnością w grze ? To znaczy ja mam już klan ale nie oznacza to że nie szukam alternatywy :)

Po prostu lubię grać z ludzi którzy wiedzą co robią a jak to Robią to z pasją.

 

Widziałem 3 oficjalne klany Polskie i zastanawiam się w którym wylądować docelowo.

36 na karku... gram wieczorami.. MASTERA mam przez przypadek bo podwójnie nabiło mi transakcję z karty kredytowej za pakiet HUNTERA :O (teraz staram się to odkręcić).

 

Moje zabawki i zainteresowania są tu http://www.sandboxy.pl i http://www.ddo.pl.

 

Sugestia dodajcie angielskie TAGI w pierwszym Poście np: "POLISH", "polish" ponieważ szukając klanu po tym prostym słowie was się nie odnajduje.

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Witam. Powiedzcie jak tam z waszą aktywnością w grze ? To znaczy ja mam już klan ale nie oznacza to że nie szukam alternatywy :)

Po prostu lubię grać z ludzi którzy wiedzą co robią a jak to Robią to z pasją.

 

Widziałem 3 oficjalne klany Polskie i zastanawiam się w którym wylądować docelowo.

36 na karku... gram wieczorami.. MASTERA mam przez przypadek bo podwójnie nabiło mi transakcję z karty kredytowej za pakiet HUNTERA :O (teraz staram się to odkręcić).

 

Moje zabawki i zainteresowania są tu http://www.sandboxy.pl i http://www.ddo.pl.

 

Sugestia dodajcie angielskie TAGI w pierwszym Poście np: "POLISH", "polish" ponieważ szukając klanu po tym prostym słowie was się nie odnajduje.

 

W kwestii aktywności proponuję to sprawdzić samemu odwiedzając nasz serwer klanowy Team Speak 3. Odnośnie twojej sugestii jeśli będzie taka potrzeba to oczywiście to uczynię, a na chwilę obecną reklama klanu działa na wiele sposobów i nie ma takiej potrzeby. Niemniej jednak dziękuję za TIPS :D.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Aktywnych Graczy masz na myśli ilu dziennie gra?? To wejdź na TS-a i się przekonasz :)

 

Witam. Powiedzcie jak tam z waszą aktywnością w grze ? To znaczy ja mam już klan ale nie oznacza to że nie szukam alternatywy :)

Po prostu lubię grać z ludzi którzy wiedzą co robią a jak to Robią to z pasją.

 

Widziałem 3 oficjalne klany Polskie i zastanawiam się w którym wylądować docelowo.

36 na karku... gram wieczorami.. MASTERA mam przez przypadek bo podwójnie nabiło mi transakcję z karty kredytowej za pakiet HUNTERA :O (teraz staram się to odkręcić).

 

Moje zabawki i zainteresowania są tu http://www.sandboxy.pl i http://www.ddo.pl.

 

Sugestia dodajcie angielskie TAGI w pierwszym Poście np: "POLISH", "polish" ponieważ szukając klanu po tym prostym słowie was się nie odnajduje.

 

 

Aktywnych Graczy masz na myśli ilu dziennie gra?? To wejdź na TS-a i się przekonasz :)  Nie bądź SOLO bądź CO-OP

Link to comment
Share on other sites

Uwaga Uwaga nowy rekord Ambulas w niecałe 10 sek raz go trafiłem przed rozpoczęciem nagrywania, szczęście że je odpaliłem w dobrym momencie :)

Bo byście nie uwierzyli i łączne obr.krytyczne dają do myślenia :)

 

 

     -   Link " TRY TO BEAT ME"
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...