Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Adrian

Wiek: 20

Kilka zdań o sobię: Lubię wspólną grę, jestem osobą kulturalną, jestem aktywny zarówno w grze jak i na Team Speak.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Z czatu gry dział "Rekrutacja"

 

Witaj.Zapraszamy na naszego Tsa w celu lepszego poznania Się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Sebastian


Wiek: 40


Kilka zdań o sobie: Lubię mmo, skuteczne party na TS i rozwałkę, jeszcze nie poznałem dobrze gry, ale mnie wciąga (40 godzin). Szukam spokojnego party do maksowania skilla mojego Tenno.


Skąd się o nas dowiedziałeś?: Przeglądając forum i z czatu gry. 


Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Sebastian

Wiek: 40

Kilka zdań o sobie: Lubię mmo, skuteczne party na TS i rozwałkę, jeszcze nie poznałem dobrze gry, ale mnie wciąga (40 godzin). Szukam spokojnego party do maksowania skilla mojego Tenno.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Przeglądając forum i z czatu gry. 

 

 

Witaj.Zapraszamy na naszego Tsa w celu lepszego poznania Się.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Konrad

Wiek: 16 lat

Kilka zdań o sobie: Towarzyski, zabawny, lubię spacery na plaży przy zachodzie słońca.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Przeglądałem forum w poszukiwaniu klanów, i znalazłem. 

 

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Przemek

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Gram w warframe od sierpnia, przegranych mam 400h przy czym wbilem range 16(brakuje mi doslownie paru k do wbicia 17 rangi). Anyway jestem w miare ogarniety, a przede wszystkim  uczciwy.

Skąd sie o na dowiedzialeś: Przeczytalem wiadomość na kanale rekrutacja, która zostala napisana przez Waszego rekrutera. :)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Oskar

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Gram w warframe od lipca 2014 roku, w grze mam prawie 500 godzin i range 17,5. Jestem doświadczonym i uczciwym graczem. 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z wiadomości na kanale rekrutacyjnym w grze.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Przemek

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Gram w warframe od sierpnia, przegranych mam 400h przy czym wbilem range 16(brakuje mi doslownie paru k do wbicia 17 rangi). Anyway jestem w miare ogarniety, a przede wszystkim  uczciwy.

Skąd sie o na dowiedzialeś: Przeczytalem wiadomość na kanale rekrutacja, która zostala napisana przez Waszego rekrutera. :)

 

 

 

Imię: Oskar
Wiek: 18
Kilka zdań o sobie: Gram w warframe od lipca 2014 roku, w grze mam prawie 500 godzin i range 17,5. Jestem doświadczonym i uczciwym graczem. 
Skąd się o nas dowiedziałeś? Z wiadomości na kanale rekrutacyjnym w grze.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Tomek

Wiek:prawie 18 :)

Kilka zdań o sobie: uczę się na informatyka, lubie narty/rower i nie wiem co dodac 

Skąd się o nas dowiedziałeś: Fanatyksyn(wiadomosc na chacie)

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Sebastian    Nick: ScoRrpioOo

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie:  Co tu dużo pisać jestem spokojny , kulturalny , interesuje się grafika komputerowa.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Widziałem wiadomość na kanale rekrutacyjnym.

 

Zapraszam na naszego TS'a 

Edited by Nemet
Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Arek
Wiek: 21
Kilka zdań o sobie: Lubie gry a szczególnie typ survival coop. Jestem spokojny, miły i kulturalny.

Skąd się o nas dowiedziałeś: szukałem klanu w google i znalazłem ten ;)

 

 

 

Witaj zapraszamy na naszego TSa, by każdy nasz elitarny Tenno mógł Cię lepiej poznać:)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Konrad/Radek

Wiek: 22

Kilka zdań o sobie: Student logistyki. Uwielbiam gry komputerowe w szczególności FPS'y, temat ludologii, wszelkie nowinki technologiczne, hardware.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Szukałem zagranicznych klanów i zauważyłem w końcu rodzimy klan z fajnym emblematem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...