Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Konrad/Radek

Wiek: 22

Kilka zdań o sobie: Student logistyki. Uwielbiam gry komputerowe w szczególności FPS'y, temat ludologii, wszelkie nowinki technologiczne, hardware.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Szukałem zagranicznych klanów i zauważyłem w końcu rodzimy klan z fajnym emblematem.

 

Witaj i zapraszamy na nasz serwer głosowy, by wspólnie kroczyć ku lepszemu Tenno i niech Lotus będzie z Tobą;P

Link to comment
Share on other sites

Imię Adrian

Wiek 17 lat 

Kilka zdań o mnie : szkoła z praktykami siłowni gram prawie codzienię ale nie za dużo w dniach roboczych jestem rozmowny 

gram od grudnia dowiedziałem się o was jak grałem w Warferame od jednej osoby na rekrutacji

Edited by adi45pes
Link to comment
Share on other sites

Imię Adrian

Wiek 17 lat 

Kilka zdań o mnie : szkoła z praktykami siłowni gram prawie codzienię ale nie za dużo w dniach roboczych jestem rozmowny 

gram od grudnia dowiedziałem się o was jak grałem w Warferame od jednej osoby na rekrutacji

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Damian (Banan)

Nick: Aik6do

Wiek: 22

Kilka zdań o sobie: Kulturalny, staram się zawsze być opanowany, jestem jak kamikadze zawsze pakuję się w kłopoty:), szukam dobrego klanu z dobrą atmosferą. Zamieszkały w woj. dolnośląskim. Wcześniej grałem w lineage2 na off eu.

Od: HiraruMugen

Link to comment
Share on other sites

Imię: Damian (Banan)

Nick: Aik6do

Wiek: 22

Kilka zdań o sobie: Kulturalny, staram się zawsze być opanowany, jestem jak kamikadze zawsze pakuję się w kłopoty:), szukam dobrego klanu z dobrą atmosferą. Zamieszkały w woj. dolnośląskim. Wcześniej grałem w lineage2 na off eu.

Od: HiraruMugen

 

Witamy z racji tego, że rozmawialiśmy i ma osoba jest wymieniona przez Ciebie (Hikaru;P), nie wypada mi nie zaprosić Cię na nasz serwer głosowy ZAPRASZAMY:)

Edited by HikaruMugen
Link to comment
Share on other sites

dzięki ale byłem na tej stronie i niema napisz coś o sobie tylko jest zakładka Biblioteka,osiągnięcia,Rekrutacja,Wideoteka a jak wchodzę na rekrutacje przeczytałem całe napisałem swoje zgłoszenie  tu i tam niema jak do was napisać może spotkał bym się z osobą który przyjmuje graczy do klanu w warferame lub może zemną porozmawiać na Steam moja nazwa adi35 pisze tam zielona góra polska lub na mejla adi35@op.pl 

Link to comment
Share on other sites

dzięki ale byłem na tej stronie i niema napisz coś o sobie tylko jest zakładka Biblioteka,osiągnięcia,Rekrutacja,Wideoteka a jak wchodzę na rekrutacje przeczytałem całe napisałem swoje zgłoszenie  tu i tam niema jak do was napisać może spotkał bym się z osobą który przyjmuje graczy do klanu w warferame lub może zemną porozmawiać na Steam moja nazwa adi35 pisze tam zielona góra polska lub na mejla adi35@op.pl 

Proponowałbym, abyś jeszcze raz odwiedził zakładkę "Rekrutacja" i jeszcze raz dokładnie przeczytał każdy punkt jeśli chodzi o wymagania( jak coś jest tam więcej niż 1), ponieważ każdy z tych punktów dokładnie ci wytłumaczy co musisz zrobić, aby się dowiedzieć jak się z nami skontaktować.

Pozdrawiam

XxXPAINKILLERXxX

Edited by XxXPAINKILLERXxX
Link to comment
Share on other sites

dzięki ale byłem na tej stronie i niema napisz coś o sobie tylko jest zakładka Biblioteka,osiągnięcia,Rekrutacja,Wideoteka a jak wchodzę na rekrutacje przeczytałem całe napisałem swoje zgłoszenie  tu i tam niema jak do was napisać może spotkał bym się z osobą który przyjmuje graczy do klanu w warferame lub może zemną porozmawiać na Steam moja nazwa adi35 pisze tam zielona góra polska lub na mejla adi35@op.pl 

Oczywiście, że możesz się z nami spotkać, a najlepiej to zrobisz odwiedzając nasz serwer głosowy, którego adres masz podany w pierwszym poście tego topiku jak i na naszej stronie klanowej (na której napisałeś, że byłeś) w zakładce "REKRUTACJA".

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dariusz = Darek W grze : DargonEldar
Wiek: 32
Kilka zdań o sobie: Witam, dopiero niedawno zaczołem przygodę z Warframe. Ale się staram. Jestem starym Emigrantem buszującym na wyspach Brytyjskich. Dwójka dzieci nie sprzyja grom, ale daję rade około 2-3h dzienie (ale nie zawsze). Nie wiem czy jestem dobry w te klocki ale się angarzuje i szybko uczę. Ts3 z pełnym zestawem jest tak że jak dostanę pozytywnom odpowiedź mogę się wbijać i nawijać.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Od wójka :

 

 

 

                                                                Google. :)

Edited by DargonEldar
Link to comment
Share on other sites

1. Sebastian

2. 18

3. Zapytalem na kanale rekrutacji o aktywny klan ;p

4. Dokladnie urodIlem sie 12.10.1996

Pochodze z mazowsza

Od niedawna gram w warframe

 

 

Imię: Dariusz = Darek W grze : DargonEldar

Wiek: 32

Kilka zdań o sobie: Witam, dopiero niedawno zaczołem przygodę z Warframe. Ale się staram. Jestem starym Emigrantem buszującym na wyspach Brytyjskich. Dwójka dzieci nie sprzyja grom, ale daję rade około 2-3h dzienie (ale nie zawsze). Nie wiem czy jestem dobry w te klocki ale się angarzuje i szybko uczę. Ts3 z pełnym zestawem jest tak że jak dostanę pozytywnom odpowiedź mogę się wbijać i nawijać.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Od wójka :

 

 

 

                                                                Google. :)

 

Witamy i zapraszamy na nasz serwer głosowy, by nasza Tenno zgraja mogła was lepiej poznać;)

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Mateusz

Wiek:25

Kilka zdań o sobie: Student polibudy 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z google

 

 

 

imie:Marcin

wiek:33

kilka zdan o sobie;lubie grac

skad sie o nas dowiedziales:z gry warframe z kanalu rekrutacji

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię : Dariusz
Wiek : 18
Kilka zdań o sobie : Hmm... od czego tu zacząć. Lubię współpracę - to jest to co cenię między innymi w tej grze, lubię akcję i rozwałkę. Lubię także działać według zaleceń dowódcy. Staram się pomagać dając rady i wypowiadać swoje zdanie. Codziennie staram się być on-line. Jestem graczem, który dołączył do Warframe na samym początku otwartej bety więc trochę znam ten świat :).
Skąd się o Was dowiedziałem : Należałem do bardzo wysoko cenionego wśród innych klanów klanu, z którego odszedłem przez decyzję, która spowodowała że zrobiłem sobie przerwę od Warframe - jak wspomniałem wcześniej: ,,Lubię współpracę" więc bycie samotnym wilkiem nie jest dla mnie tak więc szukam klanu wartego uwagi bez względu na kraj czy pochodzenie dowódcy :).

Link to comment
Share on other sites

Imię : Dariusz

Wiek : 18

Kilka zdań o sobie : Hmm... od czego tu zacząć. Lubię współpracę - to jest to co cenię między innymi w tej grze, lubię akcję i rozwałkę. Lubię także działać według zaleceń dowódcy. Staram się pomagać dając rady i wypowiadać swoje zdanie. Codziennie staram się być on-line. Jestem graczem, który dołączył do Warframe na samym początku otwartej bety więc trochę znam ten świat :).

Skąd się o Was dowiedziałem : Należałem do bardzo wysoko cenionego wśród innych klanów klanu, z którego odszedłem przez decyzję, która spowodowała że zrobiłem sobie przerwę od Warframe - jak wspomniałem wcześniej: ,,Lubię współpracę" więc bycie samotnym wilkiem nie jest dla mnie tak więc szukam klanu wartego uwagi bez względu na kraj czy pochodzenie dowódcy :).

zapraszamy by zapoznać się z resztą paczki

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dominik
Wiek: 19
Kilka zdań o sobie: Początkujący fotograf, perfekcjonista, szukający stałego klanu i środowiska do egzystencji.
Skąd się o nas dowiedziałeś? Jestem znajomym Choco, która powiedziała mi o Tym klanie.

Dodatkowe informacje:  RamPamPage powiedział "Napisz tam co chcesz." 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...