Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Nazywam się Adam...Mam 16 lat...trochę grałem w warframe'a i teraz znów chciałbym sobie pograć w tą grę z fajnym towarzystwem :D...

Dowiedziałem się o tym klanie z czatu rekrutacja w grze...

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Marcin, 29 lat

Gram prawie codziennie, na liczniku ponad 200h i większość wymasterowanych warframe'ów. Szukam ekipy do wspólnej gry, głównie chodzi o pustkę. Nie zawsze mam możliwość korzystania z TSa. Mój osobisty cel - wyfarmić Soma Prime i Loki Prime :)

Link to comment
Share on other sites

Marcin, 29 lat

Gram prawie codziennie, na liczniku ponad 200h i większość wymasterowanych warframe'ów. Szukam ekipy do wspólnej gry, głównie chodzi o pustkę. Nie zawsze mam możliwość korzystania z TSa. Mój osobisty cel - wyfarmić Soma Prime i Loki Prime :)

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Kamil

Wiek: 19 

Kilka zdań o sobie: Lubię czasem posiedzieć i odprężyć się przed kompem. Interesuję się sci-fi i militariami, stąd Warframe zwróciło moją uwagę. Jestem spontaniczny, chyba za bardzo bo często sam sobie robię niespodzianki. Lubię ludzi, którzy potrafią się odnaleźć i określić, nie żyjąc przy tym kosztem innych. To chyba tyle.

Skąd się o was dowiedziałem? Przeglądam internety i jakoś tak wyszło, a że wydajecie się konkretni, postanowiłem, że się zgłoszę.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Kamil

Wiek: 19 

Kilka zdań o sobie: Lubię czasem posiedzieć i odprężyć się przed kompem. Interesuję się sci-fi i militariami, stąd Warframe zwróciło moją uwagę. Jestem spontaniczny, chyba za bardzo bo często sam sobie robię niespodzianki. Lubię ludzi, którzy potrafią się odnaleźć i określić, nie żyjąc przy tym kosztem innych. To chyba tyle.

Skąd się o was dowiedziałem? Przeglądam internety i jakoś tak wyszło, a że wydajecie się konkretni, postanowiłem, że się zgłoszę.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz

 

Wiek: 27

 

Ciężko coś o sobie napisać poza tym że lubię grę zespołową i staram się pomagać innym graczom jak tylko mogę.Do tego mam rożne godziny pracy i przeważnie siedzę w nocy.

 

Podczas gry w warframe miałem problem który pomógł mi rozwiązać jeden z waszych Klanowiczów "HikaruMugen" od którego się dowiedziałem o CKY

 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz

 

Wiek: 27

 

Ciężko coś o sobie napisać poza tym że lubię grę zespołową i staram się pomagać innym graczom jak tylko mogę.Do tego mam rożne godziny pracy i przeważnie siedzę w nocy.

 

Podczas gry w warframe miałem problem który pomógł mi rozwiązać jeden z waszych Klanowiczów "HikaruMugen" od którego się dowiedziałem o CKY

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz

 

Wiek: 27

 

Ciężko coś o sobie napisać poza tym że lubię grę zespołową i staram się pomagać innym graczom jak tylko mogę.Do tego mam rożne godziny pracy i przeważnie siedzę w nocy.

 

Podczas gry w warframe miałem problem który pomógł mi rozwiązać jeden z waszych Klanowiczów "HikaruMugen" od którego się dowiedziałem o CKY

Witam Mateusz

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

 

  1. Imię: Marek
  2. Wiek: 17 (w lipcu 18)
  3. Hmm co tu dużo gadać lubię grać w gry i uprawiać sport zwłaszcza w piłkę nożną 
  4. Dostałem link do strony w trakcie gry na kanale rekrutacji 

     

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imie : Danel

Wiek: 19

 

Pyt.:

 

a) Oczywiście :)

b) Gram praktycznie codziennie .

c) cały tydzień/weekendy więcej

d) Zaswyczaj od 17 w środku tygodnia w weekendy zależy jak się ułoży

e) co tu dużo mówić uczeń technikum lubię grać w takie gry, łatwo się ze mną dogadać jestem kompromisowy.

Link to comment
Share on other sites

Imie : Danel

Wiek: 19

 

Pyt.:

 

a) Oczywiście :)

b) Gram praktycznie codziennie .

c) cały tydzień/weekendy więcej

d) Zaswyczaj od 17 w środku tygodnia w weekendy zależy jak się ułoży

e) co tu dużo mówić uczeń technikum lubię grać w takie gry, łatwo się ze mną dogadać jestem kompromisowy.

 

Zapraszam na naszego TS'a

Link to comment
Share on other sites

Imię: Kacper 
Wiek: 19
Kilka zdań o sobie: Witam. Jestem początkującym graczem który szuka pomocy do gry jak i chcę tą pomoc dawać innym . Mieszkam na Podlasiu w Białymstoku dokładnie . interesuje się piłką nożną , motoryzacją i militarią .

Skąd się o nas dowiedziałeś? : Szczerze mówiąc to przypadkowo szukając w internecie ts Polskiego do tej właśnie gry.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...